Witaj

  • Ulubionia cyfra: 3

http://kinderbueno.biz.pl/sport-i-turystyka/sklep-internetowy-sprzet-do-kitesurfingu/, http://fornaldesign.pl/skup-zlomu-stargard/

Wikiprojekt:Piłka nożna/Lista polskich klubów piłkarskich

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Lista istniejących polskich klubów piłkarskich

Uwagi. Nie podano dat założenia ani lig, w których grają kluby. Nie podano także wcześniejszych nazw klubów. Nie uwzględniono rezerw (chyba że są one połączone z jakimś innym klubem bądź nie istnieje pierwsza drużyna) ani zespołów, które grają w Młodej Ekstraklasie. Kursywą oznaczono kluby, które kiedykolwiek grały w najwyższej klasie rozgrywkowej. Kolejność alfabetyczna.

1

A

  • Absolwent Domaszewnica
  • Acer Miały
  • Advit Łętownia
  • Advit Wiązowna
  • Agfa Prusinowice
  • Agra Ostrowite
  • Agrogol Golenice
  • Agros Suchawa
  • Agrosport Leśna Podlaska
  • Akcja I Jastrzębia
  • AKS Chorzów
  • AKS Mikołów
  • AKS Niwka Sosnowiec
  • AKS Strzegom
  • AKS Ujanowice
  • Albatros Biszcza
  • Albatros Jaśkowice
  • Alces Długie
  • Aleksandria Aleksandrów
  • Alfa Jaromirowice
  • Alit Ożarów
  • Alkas Aleksandria
  • Altus Szychowice
  • Aluminium Konin
  • Alwa Brody Małe
  • Amator Bobrowniki
  • Amator Kiełpino
  • Amator Maszewo
  • Amator Oleśnica Mała
  • Amator Paszyn
  • Amator Rososz-Leopoldów
  • Amator Wierzchowice
  • Ambra Ołtarzew
  • Ambrozja Bogdaszowice
  • Amfibolit Leszczyniec
  • Amigos Warszawa
  • AMSPN Hetman Zamość
  • Amur Wilga
  • Anastasis Wierzbno
  • Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Andoria Mircze
  • Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Andrex Brzyście
  • Anprel Nowa Wieś
  • AON Rembertów
  • Arka Gdynia
  • Arka Mierzęcin
  • Arka Nowa Sól
  • Arka Pawłów
  • Arka Trzebnice
  • Arkadia Jaksice
  • Arkadia Malechowo
  • Arkadia Olszyny
  • Arkon Przemków
  • Arkonia Pomysk Wielki
  • Arkonia Szczecin
  • Armatura Kraków
  • Armaty Stoczek Łukowski
  • As Pieski
  • Astoria Szczerców
  • Astra Krotoszyn
  • Astra Leśniowice
  • Astra Medynia Głogowska
  • Astra Piekoszów
  • Astra Spytkowice
  • Astra Ustronie Morskie
  • Astra Zduny
  • Atak Kątna
  • Atlas Goręczyno
  • Atom Grądy-Goświnowice
  • ATS Wojbórz
  • Atut Podborze
  • Avenir Jabłonna
  • Avia Ozorowice
  • Avia Siedlnica
  • Avia Świdnik
  • Avia Węgrzynice
  • Awdaniec Pakosław
  • Azalia Wola Zarczycka
  • AZS WSU Kielce

B

  • Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Bałtyk Gdynia
  • Bałtyk Gostyń
  • Bałtyk Koszalin
  • Bałtyk Sztutowo
  • Barbara Kuźnice Boguszów-Gorce
  • Barciczanka Barcice
  • Barkas Obroty
  • Barton Barcino
  • Barycz Janków Przygodzki
  • Barycz Milicz
  • Barycz Osetno
  • Barycz Sułów
  • Baszta Bolesławiec
  • Baszta Przedecz
  • Baszta Rytwiany
  • Bazalt Piotrowice
  • Bazalt Sulików
  • Bazalt Wojciechów
  • Berta Jedlińsk
  • Beskid Bożnów
  • Beskid Brenna
  • Beskid Gilowice
  • Beskid Posada Górna
  • Beskid Równe
  • Beskid Skoczów
  • Beskid Tokarnia
  • Beskidy Andrychów
  • Beta Radom
  • Biała Brunary
  • Białka Biała Rawska
  • Białołęka Warszawa
  • Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
  • Biały Orzeł Mieroszów
  • Bibiczanka Bibice
  • Biegoniczanka Nowy Sącz
  • Bielawianka Bielawa
  • Bielik Trzebiszewo
  • Bieszczady Jankowce
  • Bieszczady Ustrzyki Dolne
  • Bieżanowianka Kraków
  • Bistal Machowino
  • Bizon Bieganów
  • Bizon Cerkwica
  • Bizon Jeleniec
  • Bizon Medyka
  • Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka
  • Bizon Wilkowo
  • BKS Bobrzanie Bolesławiec
  • BKS Bocheń
  • BKS Bogucin
  • BKS Borów
  • BKS Lublin
  • BKS Stal Bielsko-Biała
  • BKS Unia Bełżyce
  • Błażowianka Błażowa
  • Błękit Cyców
  • Błękitni Aniołów
  • Błękitni Bobrówka
  • Błękitni Bukowiec
  • Błękitni Chwalimierz
  • Błękitni Cieślin
  • Błękitni Dmosin
  • Błękitni Dobiegniew
  • Błękitni Futory
  • Błękitni Gąbin
  • Błękitni Główczyce
  • Błękitni Gniechowice
  • Błękitni Gonne Małe
  • Błękitni Gójsk
  • Błękitni Grzęska
  • Błękitni Herby
  • Błękitni Jasienica Rosielna
  • Błękitni Jerzmanowo
  • Błękitni Komplex Górsk
  • Błękitni Korytów
  • Błękitni Koskowice
  • Błękitni Kościelec
  • Błękitni Krzeczów
  • Błękitni Kursant Górsk
  • Błękitni Libidza
  • Błękitni Lubięcin
  • Błękitni Lubno
  • Błękitni Ludwikowice
  • Błękitni Łunawy
  • Błękitni Modlnica
  • Błękitni Motarzyno
  • Błękitni Niedźwiedź
  • Błękitni Olbrachtów
  • Błękitni Ołobok
  • Błękitni Orneta
  • Błękitni Owiesno
  • Błękitni Owińska
  • Błękitni Pasym
  • Błękitni Pawłów Trzebnicki
  • Błękitni Raciąż
  • Błękitni Ropczyce
  • Błękitni Rudołowice
  • Błękitni Sarnów
  • Błękitni Siedlanka
  • Błękitni Siedlce
  • Błękitni Sobowidz
  • Błękitni Stare Pole
  • Błękitni Stargard
  • Błękitni Stary Jarosław
  • Błękitni Stoczek Węgrowski
  • Błękitni Studniska Dolne
  • Błękitni Szymocin
  • Błękitni Świdnica
  • Błękitni Tarnów
  • Błękitni Toporów
  • Błękitni Trzygłów
  • Błękitni Żeglce
  • Błękitni Żywiec
  • Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański
  • Błękitni/Sparta Kotlin
  • Błonianka Błonie
  • Błonie Barwice
  • Błysk Aleksandrów
  • Błysk Kuźniczysko
  • Błysk Studzionki
  • Błyskawica Drogomyśl
  • Błyskawica Gościmiec
  • Błyskawica Kluki
  • Błyskawica Kończyce Wielkie
  • Błyskawica Lenartowice
  • Błyskawica Lipie Góry
  • Błyskawica Lubinicko
  • Błyskawica Luboszyce
  • Błyskawica Postolin
  • Błyskawica Proszówki
  • Błyskawica Reda Rekowo Dolne
  • Błyskawica Rupniów
  • Błyskawica Szewce
  • BMB Consulting Jarosław
  • Bobry Cierszewo
  • Bobry Karczmiska
  • Bobry Wojanów
  • Bodzos Podgrodzie
  • Bolesław Bukowno
  • Borowiak Czersk
  • Borowianka Borowa
  • Borowiec Straszęcin
  • Borowik Bachowice
  • Borowik Szczejkowice
  • Boruta Kuczbork
  • Bory Pietrzykowice
  • Boxmet Piskorzów
  • Bóbr Bobrowice
  • Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka
  • Bóbr Marciszów
  • Bóbr Tłuszcz
  • Bór Dąbie
  • Bór Oborniki Śląskie
  • Bór Regut
  • Brat Siennica Nadolna
  • Bratek Bratkowice
  • Brda Przechlewo
  • Brenewia Wijewo
  • Bricomarché Radacz
  • Bronowianka Kraków
  • Broń Radom
  • Bryza Reńsko
  • Brzezina Osiek
  • Brzostowianka Brzostek
  • Brzoza Kleszczewo
  • Brzozovia Brzozów
  • Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
  • Bucovia Bukowa
  • Budowlani Gozdnica
  • Budowlani Lubsko
  • Budowlani Murzynowo
  • Budowlani Ogrodzieniec
  • Budowlani Pokój
  • Budowlani Szówsko
  • Bug Wyszków
  • Buk Rudy Wielkie
  • Bukowa Jastkowice
  • Bukowianka Bukowsko
  • Burza Bystrzyca Oławska
  • Burza Dzikowiec
  • Burza Godzieszowa
  • Burza Gołaczów
  • Burza Nowa Wieś Wielka
  • Burza Pawlikowice
  • Burza Pilawa
  • Burza Roczyny
  • Burza Rogi
  • Burza Słupy
  • Burza Wilczków
  • Bystry Nowe Bystre
  • Bystrzyca Kąty Wrocławskie
  • Bytovia Bytów
  • Bytyń Nakielno
  • Bzura Chodaków
  • Bzura Młogoszyn

C

D

  • Dalin Myślenice
  • Darłovia Darłowo
  • Darpol Barzowice
  • Darzbór Szczecinek
  • Dąb Barcin
  • Dąb Bąkowo
  • Dąb Boguszyn
  • Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Dąb Dębice
  • Dąb Dębno
  • Dąb Dębowa Kłoda
  • Dąb Dobkowice
  • Dąb Dobroszyce
  • Dąb Gaszowice
  • Dąb Górki Noteckie
  • Dąb Kosina
  • Dąb Kusowo
  • Dąb Mościsko
  • Dąb Nagłowice
  • Dąb Paszkówka
  • Dąb Potulice
  • Dąb Przybyszów
  • Dąb Stowarzyszenie Siedliska
  • Dąb Tomice
  • Dąb Wieliszew
  • Dąbroczanka Pępowo
  • Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
  • Dąbrovia Stara Dąbrowa
  • Dąbrovia Wielogłowy
  • Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
  • Dąbrowianka Dąbrowice
  • Dekoral Wrocław
  • Delin Munina
  • Delta Miłoradz
  • Delta Miszewko Strzałkowskie
  • Delta Sieniawa Żarska
  • Delta Słupice
  • Delta Stare Polichno
  • Derby Kosiska
  • Derby Stara Łubianka
  • Dębowczanka Dębowiec
  • Diament Trzebielino
  • DKS Dobre Miasto
  • DKS Dys
  • Długołęka 2000
  • Dobrzanka Dobra
  • Doktór Czarnylas
  • Dolcan Ząbki
  • Dolomit Chwałowice
  • Dolomit Pisarzowice
  • Dolpasz Skokowa
  • Dragon Glinik Nowy
  • Dragon Jaczów
  • Dragon Miszkowice
  • Dragon Rusinowice
  • Dragon Szczyglice
  • Dragon Tulce
  • Drako Kowala
  • Drama Zbrosławice
  • Drawa Drawno
  • Drawa Drawsko Pomorskie
  • Drawa Krzyż Wielkopolski
  • Dromader Chrząstów
  • Dromex Piersno
  • Drukarz Warszawa
  • Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • Drwinka Drwinia
  • Drzewiarz Bytnica
  • Drzewiarz Jasienica
  • Drzewiarz Krosino
  • Drzewiarz Rzeczenica
  • Drzewiarz Rzepedź
  • Drzewiarz Świerczyna
  • Drzonkowianka Racula
  • Dunajec Mikołajowice
  • Dunajec Nowy Sącz
  • Dunajec Ostrowsko
  • Dunajec Zakliczyn
  • Dunajec Zbylitowska Góra
  • Dwernicki Stoczek Łukowski
  • Dynovia Dynów
  • Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
  • Dziecanovia Dziekanowice

E

F

  • Fablok Chrzanów
  • Fagus Kołbacz
  • Fala Międzyzdroje
  • Falko Rzeplin
  • Fanclub Dąbroszyn
  • Fatma Pobiedna
  • Favor Bobowicko
  • Fax Bieniów
  • FC Kaczor Lubin
  • FC Kłodawa 13
  • Fc Kopalniowa
  • FC Łabędź AgroLider Wąbrzeźno
  • FC Pęcz
  • FC Płochocin
  • FC Stars Warszawa
  • Feniks Pławna
  • Fenix Pielgrzymka
  • Fenix Siennica
  • Fenix Wągry
  • Flisak Złotoria
  • Florian Rymanów Zdrój
  • Flota Świnoujście
  • Formoza Żagań
  • Fort Jaksmanice
  • Forteca Świerklany Dolne
  • Fortuna Dębniałki Kaliskie
  • Fortuna Dorotowo Gągławki
  • Fortuna Obora
  • Fortuna Wieleń
  • Fortuna Wygryny
  • Forty Piątnica
  • Forty Srebrna Góra
  • Fosfory Wiślinka
  • Foto-Higiena Gać
  • Foto-Higiena II Osiek
  • Frassati Fajsławice
  • Fregata Polanowice

G

H

  • Hajduk Kłobuczyn
  • Halniak Maków Podhalański
  • Halniak Miłków
  • Halniak Zawada
  • Hamar Górzyn
  • Harnaś Starczówek
  • Hart Tęgoborze
  • Hejnał Kęty
  • Hejnał Krzyszkowice
  • Heko Czermno
  • Helena Nowy Sącz
  • Helios Brzoza
  • Helios Bucz
  • Helios Czempiń
  • Henrykowianka Henryków
  • Herbapol Stanowice
  • Herman Hermanowa
  • Hermes Radłowo
  • Hetman 22 Katowice
  • Hetman Białystok
  • Hetman Byczyna
  • Hetman Gołąb
  • Hetman Laszki
  • Hetman Łódź
  • Hetman Orchowo
  • Hetman Rusiec
  • Hetman Śleszyn
  • Hetman Tykocin
  • Hetman Włoszczowa
  • Hetman Zamość
  • Hetman Żółkiewka
  • Hottur Borowice
  • Hubertus Biały Bór
  • Huczwa Tyszowce
  • Huragan Basznia Dolna
  • Huragan Bierzwnica
  • Huragan Bodzanów
  • Huragan Bożków
  • Huragan Gniewczyna
  • Huragan Hrubieszów
  • Huragan Jasionka
  • Huragan Jezioro
  • Huragan Kocikowa
  • Huragan Lipniki
  • Huragan Lubomyśl
  • Huragan Michorzewo
  • Huragan Międzyrzec Podlaski
  • Huragan Minkowice Oławskie
  • Huragan Młynkowo
  • Huragan Morąg
  • Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
  • Huragan Nowe Polaszki
  • Huragan Olszany
  • Huragan Pobiedziska
  • Huragan Proboszczów
  • Huragan Przodkowo
  • Huragan Siostrzytów
  • Huragan Swędów
  • Huragan Wilczyce
  • Huragan Wołomin
  • Husaria Dzietrzychowice
  • Husaria Grzędy
  • Hutnik Huta Czechy
  • Hutnik Huta Dąbrowa
  • Hutnik Kraków
  • Hutnik Pieńsk
  • Hutnik Ruda-Huta
  • Hutnik Sandomierz
  • Hutnik Szczecin
  • Hutnik Szczytna
  • Hutnik Warszawa
  • Huzar Raszówka

I

  • Igliczna Wilkanów
  • Igloopol Dębica
  • Igros Krasnobród
  • Ikar Krzepielów
  • Ikar Miłogostowice
  • Ikar Odporyszów
  • Ikar Zawada
  • Ikarus Tuszów Narodowy
  • IKS Olkusz
  • Ilanka Rzepin
  • Iłżanka Kazanów
  • Ina Goleniów
  • Ina Ińsko
  • Ina Nadarzyn
  • Intakus Wrocław
  • Inter Gnojnica
  • Inter Nietoperek
  • Inter Ożary
  • Inter Świerzenko
  • Inter Zdrój (Grodzisk Wielkopolski)
  • Irma Studzieniec
  • Iskierka Śmierdnica
  • Iskra Banie
  • Iskra Bądecz
  • Iskra Białogard
  • Iskra Brzezinka
  • Iskra Cieszacin Wielki
  • Iskra Czułów
  • Iskra Dąbrówki Breńskie
  • Iskra Dobroń
  • Iskra Dretyń
  • Iskra Droglowice
  • Iskra Głuchowo
  • Iskra Gogolewo
  • Iskra Golczewo
  • Iskra Gorzów Wielkopolski
  • Iskra Iskrzynia
  • Iskra Jabłoniec
  • Iskra Janczewo
  • Iskra Jaszkowa Dolna
  • Iskra Jerzmanice Zdrój
  • Iskra Kębłów
  • Iskra Klecza Dolna
  • Iskra Kłanino
  • Iskra Kochlice
  • Iskra Krajenka
  • Iskra Krasne
  • Iskra Krzemień
  • Iskra Księginice
  • Iskra Łagów
  • Iskra Łęki
  • Iskra Małomice
  • Iskra Narew
  • Iskra Narzym
  • Iskra Niedźwiedzice
  • Iskra Nielubia
  • Iskra Pasikurowice
  • Iskra Pomień
  • Iskra Proszków
  • Iskra Przysietnica
  • Iskra Pszczyna
  • Iskra Sieroszewice
  • Iskra Smykówko
  • Iskra Sobów
  • Iskra Stolec
  • Iskra Tarnów
  • Iskra Witków Śląski
  • Iskra Wróblik Szlachecki
  • Iskra Wyszyny
  • Iskra Zamość-Rynarzewo
  • Iskra Zgłobień
  • Iva Iwkowa
  • Iwełka Iwla
  • Iwonka Iwonicz
  • Izery Jasna Góra
  • Izolator Boguchwała

J

  • Jabłonianka Jabłonna Lacka
  • Jadowniczanka Jadowniki
  • Jaga Lututów
  • Jagiellonia Białystok
  • Jagiellonka Nieszawa
  • Jaguar Wolanów
  • Jamnica Dulcza Wielka
  • Janina Libiąż
  • Janowia Janów Podlaski
  • Janowianka Janów Lubelski
  • Jantar Dziwnów
  • Jantar Siemyśl
  • Jantar Sopot
  • Jantar Strzyżewice
  • Jantar Ustka
  • Jantaria Pobłocie
  • Jarota Jarocin
  • Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
  • Jasiołka Jaśliska
  • Jasiołka Szebnie
  • Jasiołka Świerzowa
  • Jastrząb Bielszowice
  • Jaśnica Opolno Zdrój
  • Jata Żdżary
  • Jawor Krzemienica
  • Jawornik Czarna
  • Jawornik Gorzków
  • Jaworzanka Jaworzna
  • Jedność 32 Przyszowice
  • Jedność Boronów
  • Jedność Jejkowice
  • Jedność Niechobrz
  • Jedność Nowy Sącz
  • Jedność Paleśnica
  • Jedność Podmokle
  • Jedność Przewłoki
  • Jedność Tuczno
  • Jedność Wieprz
  • Jedność Zakrzewo
  • Jedność Żabieniec
  • Jeleśnianka Jeleśnia
  • Jeziorak Chwałowice
  • Jeziorak Iława
  • Jeziorak Załom
  • JKS 1909 Jarosław
  • JKS Jasionów
  • JKS Zelków
  • Jodła Jedlnia-Letnisko
  • Jodła Przychojec
  • Joker Karlikowo Krokowa
  • Jordan Jordanów
  • Jordan Sum Zakliczyn
  • Józefovia Józefów
  • Jubilat Izdebnik
  • Julia Szklarska Poręba
  • Junak Stryjno
  • Junak Warszawa
  • Junior Szarlejka
  • Jura Niegowa
  • Jurand Barciany
  • Jurand Bolechówko
  • Jutrzenka Bychlew
  • Jutrzenka Drzewce
  • Jutrzenka Ławnica
  • Jutrzenka Mokra Prawa
  • Jutrzenka Ostrężnica
  • Jutrzenka Warta
  • Jutrzenka/Tęcza Cegłów
  • Juve Uniechów
  • Juvenia Cieszanów
  • Juvenia Rybnica
  • Juvenia Wysokienice
  • Juventa Starachowice
  • Juventus Poraż
  • JUW-e Jaroszowice
  • Juwenia Boczów

K

  • Kaczawa Bieniowice
  • Kaczawa II Pątnów-Szczytniki
  • Kadet Lisów
  • Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
  • Kamienna Brody
  • Kamionka Kamień Krajeński
  • Kamionka-Zjednoczeni II Kamień Krajeński
  • Kanał Występ
  • Kanarki Małachowice
  • Karkonosze Jelenia Góra
  • Karolina Jaworzyna Śląska
  • Karpaty Klimkówka
  • Karpaty Krosno
  • Karpaty Siepraw
  • Kaskada Kamionka
  • Kasta Szczecin-Majowe
  • Kaszowianka Kaszów
  • Kasztelan Papowo Biskupie
  • Kasztelan Sierpc
  • Kasztelania Brudzew
  • Kasztelania Santok
  • Kaszubia Kościerzyna
  • Kaszubia Studzienice
  • Kijowianka Kije
  • KKS Jelenia Góra
  • KKS Koluszki
  • KKS Włókniarz 1925 Kalisz
  • Klecina Wrocław
  • Klimontowianka Klimontów
  • Klon Krzęcin
  • Klubokawiarnia Roztocznik
  • Kluczevia Stargard Szczeciński
  • Kłobuk Mikołajki
  • Kłos Budzyń
  • Kłos Chełm
  • Kłos Gałowo
  • Kłos Garzyn
  • Kłos Laski
  • Kłos Lutomia
  • Kłos Łysa Góra
  • Kłos Małyszyn
  • Kłos Moskorzyn
  • Kłos Pełczyce
  • Kłos Rokosowo
  • Kłos Zaniemyśl
  • Kłyż Tarnogóra
  • Kmita Zabierzów
  • Kolbuszowianka Kolbuszowa
  • Kolejarz 24 Katowice
  • Kolejarz Chojnice
  • Kolejarz Czeremcha
  • Kolejarz Kamieniec Ząbkowicki
  • Kolejarz Łódź
  • Kolejarz Miłkowice
  • Kolejarz Skarżysko-Kamienna
  • Kolejarz Stróże
  • Kolejarz Wierzchowo
  • Kolektyw Radwanice
  • Koliber Uciechów
  • Kolonia Bolesławiec
  • Kolorowi Krusza Zamkowa
  • Kometa Kryniczno
  • Kometa Więcławice
  • Konfeks Legnica
  • Koniczynka Ocice
  • Konopianka Konopki
  • Konrad Konradówka
  • Kopernik Kiernozia
  • Koprzywianka Koprzywnica
  • Kora Niedoradz
  • Korab Łask
  • Koral Dębnica
  • Kormoran Łąck
  • Kormoran Ruszkowo
  • Kormoran Święciechowa
  • Kormoran Zwierzewo
  • Korona Bukowiec
  • Korona Czernina
  • Korona Człopa
  • Korona Dobrzyniewo
  • Korona Drzycim
  • Korona Góra Kalwaria
  • Korona Kawice
  • Korona Kielce
  • Korona Klewki
  • Korona Lgota
  • Korona Łaszczów
  • Korona Majdan Królewski
  • Korona Olszyc
  • Korona Ostrołęka
  • Korona Pęcz
  • Korona Piaski
  • Korona Raduń
  • Korona Strachomino
  • Korona Stróżewo
  • Korona Stuchowo
  • Korona Szydłowo
  • Korona Trójczyce
  • Korona Załęże
  • Korona Żelistrzewo
  • Korona/Pogoń Stawiszyn
  • Kosmos 78 Rudnica
  • Kosynier Sokołowo
  • Kosynierzy Łuczyce
  • Koszarawa Żywiec
  • Kotan Ozorków
  • Kotwica Kołobrzeg
  • Kotwica Korczyna
  • Kotwica Kórnik
  • Koziołek Lublin
  • KP 86 Borek Strzeliński
  • KP 99 Śliwice
  • KP Brzeg Dolny
  • KP Brzeźnica Krajeńska
  • KP Chemik Police
  • KP Jaworzno
  • KP Ludów Śląski
  • KP Opatówek
  • KP Rataje
  • KP Ropczyce
  • KP Rudno
  • KP Sopot
  • KP Szczytno
  • KP Tomaszowo
  • KP Wichrów
  • KP Zarzecze
  • KPT Nawojowa
  • Krajna Sępólno Krajeńskie
  • Krajna Sławianowo
  • Krakus Swoszowice
  • Kraska Jasieniec
  • Kresy Dołhobyczów
  • Krobianka Krobia
  • Krokus Kwiatkowice
  • Krokus Przyszowa
  • Krokus Ropienka
  • Krośnianka-Karpaty Krosno
  • Krośniewianka Krośniewice
  • Królewski Gdańsk
  • Królovia Królowa Górna
  • Krupiński Suszec
  • Kruszywo Raduszec Stary
  • Krypnianka Krypno
  • Kryształ Chocianowiec
  • Kryształ Glinojeck
  • Kryształ Stronie Śląskie
  • Kryształ Werbkowice
  • Krzczonovia Krzczonów
  • Krzna Rzeczyca
  • Krzna Trzebieszów
  • KS 1920 Mosina
  • KS 94 Rachowice
  • KS Bestwinka
  • KS Biecz
  • KS Błotnica Stara
  • KS Bobowa
  • KS Borek
  • KS Brochów
  • KS Brzoza
  • KS Burzyn
  • KS Chełmek
  • KS Chomentów
  • KS Ciecierzyn
  • KS CK Troszyn
  • KS Stradom Częstochowa
  • KS Dębina
  • KS Drzewce
  • KS Dziadowa Kłoda
  • KS Falenica
  • KS Giebło
  • KS Glisno
  • KS Góra Puławska
  • KS Grabowo
  • KS Grocholice
  • KS Janików-Kozienice
  • KS Jastrząb
  • KS Komorów
  • KS Kornowac
  • KS Kraszkowice
  • KS Krzyżowa
  • KS Legnickie Pole
  • KS Łąka
  • KS Łochowo
  • KS Łomianki
  • KS Łomnica
  • KS Łopuchowo
  • KS Łozina
  • KS Maciejowa
  • KS Michałowo
  • KS Nasutów
  • KS Nierodzim
  • KS Nowiny Wielkie
  • KS Panki
  • KS Paradyż
  • KS Pasiecznik
  • KS Piaseczno
  • KS Polanica Zdrój
  • KS Poświętne
  • KS Potworów
  • KS Radlna
  • KS Radoszewice
  • KS Raszyn
  • KS Rogaszyce
  • KS Rożnowa
  • KS Ryglice
  • KS Sękowo
  • KS Sokoły
  • KS Stare Jaroszowice
  • KS Strzybnica
  • KS Szczepańcowa
  • KS Śniadowo
  • KS Tarłów
  • KS Teresin
  • KS Tymbark
  • KS US Śmigno
  • KS Walim
  • KS Warka
  • KS Wasilków
  • KS Wesoła
  • KS Wisła
  • KS Włodzice
  • KS Wola Czołnowska
  • KS Wrocław
  • KS Zaczernie
  • KS Zakopane
  • KS Zarzecze
  • KS Zemborzyce
  • KS Zielonka
  • KS Żory
  • KS Żukowo
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Kujawiak Kowal
  • Kujawiak Kruszyn
  • Kujawiak Sukowy
  • Kujawiak Włocławek
  • Kujawianka Izbica Kujawska
  • Kujawianka Strzelno
  • Kujawy Kozy
  • Kujawy Markowice
  • KUKS Zębców
  • Kurpik Kadzidło
  • Kusy Pogolewo
  • Kuźnia Jawor
  • Kuźnia Ustroń
  • Kwarcyt Jegłowa
  • Kwisa Mroczkowice
  • Kwisa Świeradów Zdrój
  • Kwisa Trzebów

L

  • Laktoza Łyszkowice
  • Las Puszczykowo
  • Laskovia Laskowa
  • Laskowianka Laski
  • Laura Chylice
  • Lech Czaplinek
  • Lech Dobre
  • Lech Ołdrzychowice
  • Lech Poznań
  • Lech Rypin
  • Lech Sulechów
  • Lechia 06 Mysłowice
  • Lechia Dzierżoniów
  • Lechia Gdańsk
  • Lechia Piechowice
  • Lechia Rokitnica
  • Lechia Sędziszów Małopolski
  • Lechia Strawczyn
  • Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • Lechia Zielona Góra
  • Lechita Klecko
  • Legia Chełmża
  • Legia Warszawa
  • Legion Bydlin
  • Legion Głowaczów
  • Legion Komarów
  • Legion Warszawa
  • Legionovia Legionowo
  • Legniczanka Legnica
  • Leńczanka Leńcze
  • Lepietnica Klikuszowa
  • Lesk Sędzisław
  • Leszkopol Bezek
  • Leśna Wólka Podleśna
  • Leśnik Baligród
  • Leśnik Bircza
  • Leśnik Cewice
  • Leśnik Drezdenko
  • Leśnik Kliniska
  • Leśnik Kobiór
  • Leśnik Lemierzyce
  • Leśnik Margonin
  • Leśnik Nowe Ramuki
  • Leśnik Osiecznica
  • Leśnik Rąpin
  • Leśnik Wymiarki
  • Leśnik Zagnańsk
  • Leśnik/Rossa Manowo
  • Lew Pogorzela
  • Lewart Lubartów
  • LFC Luboń
  • LGKS Charłupia Mała
  • Librantovia Librantowa
  • Ligowiec Warszawa
  • Lilia Mikstat
  • Limanovia Limanowa
  • Limit Rybno
  • Lipno Stęszew
  • Liswarta Krzepice
  • Liswarta Lisów
  • Liswarta Popów
  • Liszczanka Liszki
  • Livno Zabór
  • Liwocz Brzyska
  • LKP Mila Turka
  • LKP Stypułów
  • LKS 07 Markowice
  • LKS 35 Gierałtowice
  • LKS Baranowice
  • LKS Bełk
  • LKS Bestwina
  • LKS Będków
  • LKS Biskupice (koło Świdnika)
  • LKS Bolesławice
  • LKS Bolmin
  • LKS Brożec
  • LKS Brzezówka
  • LKS Brzeźnica
  • LKS Budy Łańcuckie/Korniaktów
  • LKS Bulowice
  • LKS Bystra
  • LKS Bystrzyca Dolna
  • LKS Bystrzyca Górna
  • LKS Cedrowice
  • LKS Chałupki
  • LKS Chlebnia
  • LKS Chojne
  • LKS Czaniec
  • LKS Czarnocin
  • LKS Czaszyn
  • LKS Czeluśnica
  • LKS Czernichów
  • LKS Dąbrowa Chełmińska
  • LKS Dąbrowa
  • LKS Dąbrówka
  • LKS Dąbrówki Breńskie
  • LKS Długie
  • LKS Dobrocin
  • LKS Dobryń
  • LKS Duńkowice
  • LKS Gałkówek
  • LKS Gardawice
  • LKS Gieczno
  • LKS Gilów
  • LKS Głębokie
  • LKS Głowienka
  • LKS Gnojnik
  • LKS Goczałkowice Zdrój
  • LKS Golcowa
  • LKS Gołuchów
  • LKS Gomunice
  • LKS Gościeradów
  • LKS Górki Śląskie
  • LKS Górki
  • LKS Grabice
  • LKS Grom Sufczyn
  • LKS Grudna Kępska
  • LKS Haczów
  • LKS Hłudno
  • LKS Hucina
  • LKS Huta Szklana
  • LKS Izdebki
  • LKS Januszewice
  • LKS Jawiszowice
  • LKS Jodłowa
  • LKS Jodłownik
  • LKS Kalinowa
  • LKS Kalonka
  • LKS Kamienica Polska
  • LKS Kamionka
  • LKS Kisielów
  • LKS Kobierzycko
  • LKS Kobylanka
  • LKS Kombornia
  • LKS Kończyce Małe
  • LKS Korzenna
  • LKS Kowalin
  • LKS Kraszowice
  • LKS Kraśnik Dolny
  • LKS Krzyżanowice
  • LKS Kucharzowice
  • LKS Kwiatkowice
  • LKS Leśna
  • LKS Lipowa
  • LKS Lubatowa
  • LKS Lubatówka
  • LKS Lubochnia
  • LKS Lyski
  • LKS Łąka
  • LKS Łebunia
  • LKS Łęka
  • LKS Łęki Strzyżowskie
  • LKS Mazańcowice
  • LKS Michów
  • LKS Mierzwin
  • LKS Mierzyn
  • LKS Milanów
  • LKS Moderówka
  • LKS Mogilany
  • LKS Mordarka
  • LKS Nagoszyn
  • LKS Nakło
  • LKS Nieciecza
  • LKS Niedźwiedź
  • LKS Nowa Jastrząbka
  • LKS Ochaby 96
  • LKS Ocice
  • LKS Odrzechowa
  • LKS Olszanica
  • LKS Orzeł Stanica
  • LKS Ostrówek
  • LKS Osuchów
  • LKS Paniowice
  • LKS Piotrowice Świdnickie
  • LKS Piotrowice
  • LKS Pisarowce
  • LKS Płowce/Stróże Małe
  • LKS Poborszów
  • LKS Potok Wielki
  • LKS Promna
  • LKS Przecieszyn
  • LKS Przyborów
  • LKS Pustków
  • LKS Radzice
  • LKS Radziechowy
  • LKS Ropa
  • LKS Rosanów
  • LKS Różyca
  • LKS Ruda Kozielska
  • LKS Rudnik
  • LKS Rudołtowice-Ćwiklice
  • LKS Rusocin
  • LKS Rzuchowa
  • LKS Samborowice
  • LKS Sarnów
  • LKS Skała 2004
  • LKS Skidziń
  • LKS Skołoszów
  • LKS Skołyszyn
  • LKS Skrbeńsko
  • LKS Skrobów
  • LKS Stróża
  • LKS Stróżówka
  • LKS Studzionka
  • LKS Szaflary
  • LKS Szarwark
  • LKS Szynwałd
  • LKS Śledziejowice
  • LKS Ślesin
  • LKS Świecie
  • LKS Świniarsko
  • LKS Świnice Warckie
  • LKS Tarnawa
  • LKS Trawniki
  • LKS Trzebol Wielkie Drogi
  • LKS Trześniów
  • LKS Tworków
  • LKS Ubiad
  • LKS Uszew
  • LKS Uście Gorlickie
  • LKS Wambierzyce
  • LKS Waplewo
  • LKS Wesoła
  • LKS Wierzchlas
  • LKS Wietrzychowice
  • LKS Wiewiórka
  • LKS Wisła Wielka
  • LKS Wiślica
  • LKS Wiśniowa
  • LKS Wola Krzysztoporska
  • LKS Wysoka
  • LKS Wzdów
  • LKS Zaborze
  • LKS Zagórzany
  • LKS Zarzecze
  • LKS Żarki
  • LKS Żarnów
  • LKS Żyglin
  • LKS Żyraków
  • Logan Witowice
  • Lot Konopiska
  • Lotniarz Bezmiechowa
  • Lotnik Jeżów Sudecki
  • Lotnik Kościelec
  • Lotnik Kryspinów
  • Lotnik Piła
  • Lotnik Twardogóra
  • Lotos Gaj Oławski
  • LSSG Grodzisk Wielkopolski
  • LTP Lubanie
  • Lubań Maniowy
  • Lubań Tylmanowa
  • Lubiatowianka Lubiatów
  • Lubienianka Lubień Kujawski
  • Lublinianka Lublin
  • Lubniewiczanka Lubniewice
  • Lubrzanka Kajetanów
  • Lubuszanin Trzcianka
  • Ludwiniak Ludwin
  • LUKS Janowszczyzna
  • LUKS Ruda Wielka
  • LUKS Skrzyszów
  • Lutnia Piszczac
  • Lutnia Zamarski
  • Lwówianka Lwówek
  • LZKS Mańkowice/Piątkowice
  • LZS Biała (koło Legnicy)
  • LZS Bobrowo
  • LZS Bobrówko
  • LZS Bogacica
  • LZS Borowa
  • LZS Brąszewice
  • LZS Brzezówka
  • LZS Brzeźnik
  • LZS Buczyna
  • LZS Bugaj Nowy
  • LZS Czaple
  • LZS Dobków
  • LZS Doruchów
  • LZS Działoszyn-Posada
  • LZS Glinka
  • LZS Głuchowo
  • LZS Gołębice
  • LZS Grochowiska Księże
  • LZS Grodziec
  • LZS Grodzisk Krzymosze
  • LZS Gronowice
  • LZS Henryków
  • LZS Jadachy
  • LZS Jadowniki
  • LZS Jankowy 1968
  • LZS Jasienica Górna
  • LZS Jawa Otok II
  • LZS Jeziora Wielkie
  • LZS Justynów
  • LZS Kałków
  • LZS Kamienica Nyska
  • LZS Karłowice Wielkie
  • LZS Karsibór
  • LZS Kaszyce Wielkie
  • LZS Kępie Zaleszańskie
  • LZS Kleosin
  • LZS Komorniki (koło Polkowic)
  • LZS Konradowa
  • LZS Kopice/Więcmierzyce
  • LZS Kostrzyca
  • LZS Kościelec Kujawski
  • LZS Kościelnik
  • LZS Kotowa Wola
  • LZS Koźlice
  • LZS Krężnica Jara
  • LZS Kujakowice
  • LZS Kuniów
  • LZS Kurów
  • LZS Leśnica
  • LZS Ligota Turawska
  • LZS Lipa
  • LZS Lipka
  • LZS Liszkowo
  • LZS Lubomino-Wilczkowo
  • LZS Łaziska
  • LZS Magnuszew
  • LZS Mechnice
  • LZS Narewka
  • LZS Niwnice
  • LZS Nowa Wieś Lubińska
  • LZS Nowa
  • LZS Nowy Kościół
  • LZS Obrowiec
  • LZS Olszowa (koło Kępna)
  • LZS Osiek
  • LZS Ostaszów
  • LZS Palczyn
  • LZS Pawłowiczki
  • LZS Piotrówka
  • LZS Płóczki Dolne
  • LZS Podwolina
  • LZS Polski Świętów
  • LZS Poniatowa Wieś
  • LZS Popielów
  • LZS Porajów
  • LZS Proślice
  • LZS Przędzel
  • LZS Przywory
  • LZS Radogoszcz
  • LZS Radomierzyce
  • LZS Radostów
  • LZS Raszowa
  • LZS Ręczyn
  • LZS Rożnów
  • LZS Samborzec
  • LZS Sielczyk
  • LZS Sobota
  • LZS Solniki Małe
  • LZS Stara Kamienica
  • LZS Stare Oborzyska
  • LZS Stary Śleszów
  • LZS Steklin
  • LZS Strupina
  • LZS Strzeleczki
  • LZS Szczedrzyk
  • LZS Ścinawa Nyska
  • LZS Świątkowo Cerekwica
  • LZS Świedziebnia
  • LZS Trzcinica
  • LZS Tubądzin
  • LZS Turbia
  • LZS Walce
  • LZS Walichnowy
  • LZS Wielowieś
  • LZS Wierzchowiska
  • LZS Wrocisławice
  • LZS Wronczyn
  • LZS Wydrza
  • LZS Wydrzyn
  • LZS Zachowice
  • LZS Zaręba
  • LZS Zarska Wieś
  • LZS Zbytowa
  • LZS Zielenica
  • LZS Żelazny Most

Ł

M

N

  • Nadnarwianka Pułtusk
  • Nadodrze Polonia II Słubice
  • Nadwiślan Góra
  • Nadwiślan Kraków
  • Nadwiślanin Gromiec
  • Nadwiślanka Nowe Brzesko
  • Nadwiślanka Wola Rogowska
  • Nafciarz Bóbrka
  • Nafta Chorkówka
  • Nafta Jedlicze
  • Nafta Kryg
  • Nafta Rybaki
  • Naprzód Brwinów
  • Naprzód Czyżowice
  • Naprzód Jabłonowo Pomorskie
  • Naprzód Jędrzejów
  • Naprzód Lipiny
  • Naprzód Ostrowy
  • Naprzód Rydułtowy
  • Naprzód Skórzec
  • Naprzód Sobolów
  • Naprzód Syrynia
  • Naprzód Ujazd Niezdrowice
  • Naprzód Wieszowa
  • Naprzód Zawada
  • Naprzód Zielonki
  • Naprzód Żernica
  • Narew Ostrołęka
  • Narew/Łyski Choroszcz
  • Nawoj Nawojowa
  • Nefryt Jordanów Śląski
  • Nelson Polańczyk
  • Nemeton Strzekęcino
  • Neptun Końskie
  • Ner Łaskowice
  • Ner Poddębice
  • Nidzianka Bieliny
  • Nielba Wągrowiec
  • Niemczanka Niemcza
  • Nieplanka Niepla
  • Nietoperz Gardzko
  • Niwa Łomazy
  • Niwa Nowa Wieś
  • Niwy Brudzowice
  • Nobiles Olszyniec
  • Nojszewianka Nojszew
  • Nord 98 Wysokie
  • Notecianka Pakość
  • Noteć Czarnków
  • Noteć Dziembowo
  • Noteć Gębice
  • Noteć Górecko
  • Noteć Inowrocław
  • Noteć Łabiszyn
  • Noteć Miasteczko Krajeńskie
  • Noteć Rosko
  • Novi/Rzezawianka Rzezawa
  • Nowosolna Łódź
  • Nowy Dwór Makowiska
  • NTP Wyszków
  • Nurt Potok
  • Nysa Brody
  • Nysa Kłaczyna
  • Nysa Kłodzko
  • Nysa Przewóz
  • Nysa Trzebiel
  • Nysa Wiadrów
  • Nysa Winnica
  • Nysa Wolbromek
  • Nysa Zgorzelec

O

  • Obra Kościan
  • Obra Policko
  • Obra Trzciel
  • Obra Zbąszyń
  • Ocice Racibórz
  • Odlew Poznań
  • Odolanovia Odolanów
  • Odra Bytom Odrzański
  • Odra Chobienia
  • Odra Chojna
  • Odra Głoska
  • Odra Górzyca
  • Odra Grodziec Mały
  • Odra Kąty Opolskie
  • Odra Klenica
  • Odra Kotowice
  • Odra Leszkowice
  • Odra Lubiąż
  • Odra Malczyce
  • Odra Miasteczko Śląskie
  • Odra Nieboczowy
  • Odra Nietków
  • Odra Opole
  • Odra Pławidło
  • Odra Radnica
  • Odra Rąpice
  • Odra Słup
  • Odra Ścinawa
  • Odra Uraz
  • Odra Wodzisław Śląski
  • Odrodzeni Szalejów Dolny
  • Odrzanka Radziszewo
  • Ogień Sękowa
  • Ognisko Przeworno
  • Ogniwo Babinek
  • Ogniwo Piwniczna Zdrój
  • Ogniwo Wierzbica
  • Ogniwo Zegartowice
  • Ogończyk Kikół
  • Ogrodnik Cielmice
  • Ogrol Wojnowice
  • Okęcie Warszawa
  • Okland Szprudowo
  • Okocimski Brzesko
  • OKP Orunia
  • OKS 1945 Olsztyn
  • OKS Janowo
  • OKS Mokrzyszów
  • OKS Olesno
  • OKS Opatów
  • OKS Wielowieś
  • Oksza Łobodno
  • Olender Sól
  • Oleśnia Oleśniki
  • Olimp Gościno
  • Olimp Szczygłowice
  • Olimp Złocieniec
  • Olimpia Blanowice
  • Olimpia Boruszowice
  • Olimpia Brzeziny
  • Olimpia Chąśno
  • Olimpia Chocznia
  • Olimpia Dąbrowa
  • Olimpia Elbląg
  • Olimpia Godzięcin
  • Olimpia Grudziądz
  • Olimpia Huta Stara
  • Olimpia Jędrzychowice
  • Olimpia Jugów
  • Olimpia Kamienna Góra
  • Olimpia Karsznice
  • Olimpia Kąty
  • Olimpia Kisielice
  • Olimpia Koło
  • Olimpia Kowary
  • Olimpia Lewin Brzeski
  • Olimpia Miączyn
  • Olimpia Okrzeja
  • Olimpia Olszanica
  • Olimpia Olsztynek
  • Olimpia Osowa
  • Olimpia Pisarzowa
  • Olimpia Podgaj
  • Olimpia Pysznica
  • Olimpia Sztum
  • Olimpia Troszyn
  • Olimpia Truskolasy
  • Olimpia Warszawa
  • Olimpia Wojnicz
  • Olimpia Zambrów
  • Olimpia Żerniki Wrocławskie
  • Olimpiakos Tarnogród
  • Olimpijczyk Racławice
  • Olimpik/Mieszko Warszkowo
  • Olsza Olszyna Lubańska
  • Omega Kleszczów
  • Omega Stary Zamość
  • Omulew Wielbark
  • Opatkowianka Opatkowice
  • Opatrunki Toruń
  • Opoczno Gorzałków
  • Opolanin Opole Lubelskie
  • Orawa Jabłonka
  • Orient Przęślice
  • Orion Dziewierzewo
  • Orion Grabowiec
  • Orion Jacnia
  • Orion Niedrzwica Duża
  • Orion Pielnia
  • Orion Popowo
  • Orkan Bełżec
  • Orkan Borzęcin
  • Orkan Buczek
  • Orkan Chorzemin
  • Orkan Dalewo
  • Orkan Dąbrówka Wielka
  • Orkan Długoszyn
  • Orkan Gdynia
  • Orkan Gnaszyn
  • Orkan Gostkowo
  • Orkan Lelice
  • Orkan Ligota Piękna
  • Orkan Markowce
  • Orkan Mojęcice
  • Orkan Poświętne
  • Orkan Raba Wyżna
  • Orkan Rów
  • Orkan Rumia
  • Orkan Rzerzęczyce
  • Orkan Sochaczew
  • Orkan Suchań
  • Orkan Szczedrzykowice
  • Orkan Szczyrzyc
  • Orkan Śmiłowo
  • Orkan Wojcieszków
  • Orkan Załuże
  • Orkan Zapałów
  • Orla Jutrosin
  • Orla Wąsosz
  • Orlew Suchodół-Krosno
  • Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • Orlęta Baboszewo
  • Orlęta Cielądz
  • Orlęta Czyżew
  • Orlęta Gołaszyn
  • Orlęta Kielce
  • Orlęta Krosnowice
  • Orlęta Łuków
  • Orlęta Radzyń Podlaski
  • Orlęta Reda
  • Orlęta Reszel
  • Orlicz Suchedniów
  • Orlik Blachownia
  • Orlik Gogolinek
  • Orlik Miłosław
  • Orlik Okmiany
  • Orlik Sobień
  • Orłowianka Orłowo
  • Orły Jabłonka
  • Orły Kazimierz Dolny
  • Orły Lipienica
  • Oronka Orońsko
  • Orz Goworowo
  • Orzeł Babienica/Psary
  • Orzeł Balin
  • Orzeł Baniocha
  • Orzeł Bażanówka
  • Orzeł Belęcin
  • Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
  • Orzeł Biały Kościół
  • Orzeł Biedaszków Wielki
  • Orzeł Bierzwnik
  • Orzeł Bieździedza
  • Orzeł Bobrowniki
  • Orzeł Branice
  • Orzeł Bukówek
  • Orzeł Choczewo
  • Orzeł Cikowice
  • Orzeł Czemierniki
  • Orzeł Czerna
  • Orzeł Czerwonka
  • Orzeł Cześniki
  • Orzeł Dąbrowa
  • Orzeł Dębno
  • Orzeł Dzierżysław
  • Orzeł Faliszówka
  • Orzeł Galewice
  • Orzeł Gielniów
  • Orzeł Goleszyn
  • Orzeł Gołubie
  • Orzeł Granowo
  • Orzeł Grzegorzew
  • Orzeł Janowiec Kościelny
  • Orzeł Kawęczyn
  • Orzeł Kcynia
  • Orzeł Kiedrzyn
  • Orzeł Kolno
  • Orzeł Konin Żagański
  • Orzeł Kostrzyna
  • Orzeł Koty
  • Orzeł Kozy
  • Orzeł Lipno
  • Orzeł Lisia Góra
  • Orzeł Lubawka
  • Orzeł Lubla
  • Orzeł Łosice
  • Orzeł Łożnica
  • Orzeł Łódź
  • Orzeł Łubowo
  • Orzeł Mąkolno
  • Orzeł Miedary
  • Orzeł Międzyrzecz
  • Orzeł Mikołajowice
  • Orzeł Milcza
  • Orzeł Mokre
  • Orzeł Mroczeń
  • Orzeł Mysłakowice
  • Orzeł Myślenice
  • Orzeł Nakło Śląskie
  • Orzeł Nieborów
  • Orzeł Olszanka
  • Orzeł Osiek nad Notecią
  • Orzeł Otyń
  • Orzeł Palowice
  • Orzeł Parysów
  • Orzeł Parzęczew
  • Orzeł Pawonków
  • Orzeł Pęckowo
  • Orzeł Pęzino
  • Orzeł Piaski Wielkie
  • Orzeł Piątkowisko
  • Orzeł Platerówka
  • Orzeł Pomianów Dolny
  • Orzeł Prusice
  • Orzeł Prusinowo
  • Orzeł Przerzeczyn Zdrój
  • Orzeł Przeworsk
  • Orzeł Pustków Wilczkowski
  • Orzeł Pustyny
  • Orzeł Rostarzewo
  • Orzeł Rudnik
  • Orzeł Sadków
  • Orzeł Stanica
  • Orzeł Stare Juchy
  • Orzeł Stare Strącze
  • Orzeł Straszyn
  • Orzeł Sypniewo
  • Orzeł Szlichtyngowa
  • Orzeł Święta Katarzyna
  • Orzeł Tereszpol
  • Orzeł Trąbki Wielkie
  • Orzeł Trzcińsko Zdrój
  • Orzeł Unin
  • Orzeł Urzędów
  • Orzeł Wałcz
  • Orzeł Wieprz
  • Orzeł Wierzbica
  • Orzeł Witoszów
  • Orzeł Wojcieszów
  • Orzeł Wojcieszyn
  • Orzeł Wojnarowa
  • Orzeł Wólka Niedźwiedzka
  • Orzeł Wróblew
  • Orzeł Zabłocie
  • Orzeł Zagrodno
  • Orzeł Zalesie
  • Orzeł Ząbkowice Śląskie
  • Orzeł Źlinice
  • Orzeł/Sparta Biesal
  • Orzyc Chorzele
  • Osa Ząbrowo
  • Osadnik Myślibórz
  • Osiczanka Osice
  • Oskar Przysucha
  • Osława Zagórz
  • OSP Nieżychowo
  • Ossa Biskupiec Pomorski
  • Ostoja Kołaczyce
  • Ostoja Skierbieszów
  • Ostoja Żelisławice
  • Ostra Gumniska
  • Ostrovia Ostrowy Baranowskie
  • Ostrovia Ostrów Mazowiecka
  • Ostrovia Ostrów Wielkopolski
  • Ostrowia Ostrowy
  • Otryt Lutowiska
  • Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

P

R

  • Raba Dobczyce
  • Raba Książnice
  • Racłavia Racławice Śląskie
  • Radew Białogórzyno
  • Radłovia Radłów
  • Radomiak Radom
  • Radomyślanka Radomyśl Wielki
  • Radovia Radowo Małe
  • Radowiak Drezdenko
  • Radunia Stężyca
  • Radwan Lubasz
  • Radziechowianka Radziechów
  • Radziszowianka Radziszów
  • Radzynianka Radzyń Chełmiński
  • Rafineria/Czarni Jasło
  • Rajfel Krasiejów
  • Rakovia Rakówka
  • Raków Częstochowa
  • Raniżowia Raniżów
  • Rapid Domaniów
  • Rasel Dygowo
  • Raszkowianka Raszków
  • Rataj Paszowice
  • Rataje Oleśnica
  • Rawa Boleścin
  • Rawia Rawicz
  • Rawys Raciąż
  • Redłovia Redło
  • Reduta Bisztynek
  • Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów
  • Rega-Merida Trzebiatów
  • Rekapol Kościerzyce
  • Rekord Bielsko-Biała
  • Relaks Górzno
  • Relaks Grabice
  • Relaks Mechowo
  • Relaks Szklary Dolne
  • Relax Czerniewice
  • Relax Księżpol
  • Relax Radecznica
  • Relax Radziwiłłów
  • Relax Ryjewo
  • Remix Niebieszczany
  • Remor Recz
  • Replay Owczary
  • Resko Karcino
  • Resovia Rzeszów
  • Retków
  • Retman Ulanów
  • Rędzinianka Wojaszówka
  • RKS 1925 Zagłębie Dąbrowa Górnicza
  • RKS 1979 Radomsko
  • RKS Grodziec
  • RKS Łódź
  • RKS Rychłocice
  • RKS Wzgórze Raciążek
  • Roan Tomisław
  • Rodło Górniki
  • Rodło Granowice
  • Rodło Kwidzyn
  • Rodło Opole
  • Rodło Trzciano
  • Rohland Tuszów
  • Rokita Kornatka
  • Rokita Rokietnica
  • Rol.Ko Konojady
  • Rolbud OSiR Pleszew
  • Rolmar Strączno
  • Rolnik Lasocice
  • Rolnik Rząsiny
  • Rolnik Sędzice
  • Rolnik Skąpa
  • Rominta Gołdap
  • Rosa Rościsławice
  • Rospuda Filipów
  • Rotar Węglówka
  • Rotavia Nieporęt
  • Rotunda Krzeszów
  • Rowokół Smołdzino
  • Roztoczanie Chrzanów
  • Roztocze Batorz
  • Roztocze Narol
  • Roztocze Ruda Różaniecka
  • Roztocze Szczebrzeszyn
  • Rozwój Katowice
  • Rozwój Olszyna
  • Rożnovia Rożnowo
  • Róża Różanki
  • Ruch Bojanowo
  • Ruch Chorzów
  • Ruch Chrzanowice
  • Ruch Izbica
  • Ruch Kochanowice
  • Ruch Kozłów
  • Ruch Machnów Nowy
  • Ruch Młoszowa
  • Ruch Radzionków
  • Ruch Warzęgowo
  • Ruch Wysokie Mazowieckie
  • Ruch Zdzieszowice
  • Rudatom Kępa
  • Rudawy Janowice Wielkie
  • Rudnia Zabłudów
  • Ruszcovia Borkowice
  • Rybak Ciasna
  • Rybak Parowa
  • Rybak Trzebież
  • Rydzyniak Rydzyna
  • Rylovia Rylowa
  • Rymer Rybnik
  • Ryś Laski
  • Rywal Kurza Góra
  • Rywal Stargard Gubiński
  • Rywal-Klon Mochy
  • Rządza Załubice
  • Rzekunianka Rzekuń
  • Rzemieślnik Kwilcz
  • Rzemieślnik Oława
  • Rzemieślnik Pilzno

S

  • Sad Chwiram
  • Sadowice Sadków
  • Sadownik Błędów
  • Sadownik Waganiec
  • Salęt Boże
  • Salos Czaplinek
  • Sambia Świątki/Skolity
  • Samson Samsonów
  • San Gorzyce
  • San Jarosław
  • San Kłyżów
  • San Nozdrzec
  • San Ostrów
  • Sandecja Nowy Sącz
  • Sankowia Sanka
  • Sanna Zaklików
  • Sanoczanka Święte
  • Sanovia Lesko
  • Santana Wielki Klincz
  • Santos Czerchów
  • Santos Piwoda
  • Santos Sarbinowo
  • Sarmacja Będzin
  • Sarmata Dobra Nowogardzka
  • Sarnowianka Sarnowa
  • Saturn Mielno
  • Saturn Ostrowite
  • Saturn Suchowola
  • Sawa Sonina
  • Sawena Sawin
  • Sazan Pęczniew
  • Sekwoja Brwice
  • Serokomla Janowiec
  • Sędzimirów
  • Sęp Brzesko
  • Sęp Droginia
  • Sęp Żelechów
  • SHR Wojcieszyce
  • Siarka Tarnobrzeg
  • Sierakowianka Sierakowice
  • Silesia Lubomia
  • Silesia Miechowice
  • Silesius Kotórz Mały
  • Skalnik Czarny Bór
  • Skalnik Gracze
  • Skalnik Kamionka Wielka
  • Skalnik Rębiszów
  • Skalnik Sulejów
  • Skalnik Tarnów Opolski
  • Skalnik Trzemeśnia
  • Skała Tumlin
  • Skałka Żabnica
  • Skałki Stolec
  • Skaryszewianka Skaryszew
  • Skawa Wadowice
  • Skawianin Skawa
  • Skawinka Skawina
  • Skioldpasz Radoszyn
  • SKL Jagów 2000
  • Skora Jadwisin
  • Skotavia Dębnica Kaszubska
  • Skotawa Budowo
  • SKP Słubice
  • SKP Słupca
  • Skra Czarna Białostocka
  • Skra Częstochowa
  • Skra Drobin
  • Skra Obory
  • Skra Paterek
  • Skra Wizna
  • Skrwa Brudzeń
  • Skrwa Łukomie
  • Skrwa Skrwilno
  • SKS Złotów
  • Slavia Ruda Śląska
  • Sława Sławęcin
  • Sława Sławno
  • Sławek Borzechowo
  • Sławin Lublin
  • Słomniczanka Słomniki
  • Słowianin Grębów
  • Słupia Kobylnica
  • Słupia Kwakowo
  • Słupia Sulęczyno
  • Smoczanka Mielec
  • SMS Łódź
  • SMS Wojciechów
  • Sobniów Jasło
  • Sobpol Konopnica
  • Sokolica Krościenko nad Dunajcem
  • Sokoły Droszew
  • Sokół Adamów
  • Sokół Aleksandrów Łódzki
  • Sokół Borzęcin Górny
  • Sokół Bożepole Wielkie
  • Sokół Buczkowice
  • Sokół Chwałkowo
  • Sokół Damasławek
  • Sokół Dąbrówka Wielkopolska
  • Sokół Domaradz
  • Sokół Drawsko
  • Sokół Dubienka
  • Sokół Duszniki
  • Sokół Ełganowo
  • Sokół Gębice
  • Sokół Gołaczewy
  • Sokół Gościm
  • Sokół Granowo
  • Sokół Grodzisko
  • Sokół Grudusk
  • Sokół Hecznarowice
  • Sokół Hucisko
  • Sokół II/Wicher Przelewice
  • Sokół Jachimowice
  • Sokół Jerzmanowa
  • Sokół Kalsk
  • Sokół Kamień
  • Sokół Karlino
  • Sokół Kaszczor
  • Sokół Kleczew
  • Sokół Kocmyrzów Baranówka
  • Sokół Kolbuszowa Dolna
  • Sokół Kołbiel
  • Sokół Konopnica
  • Sokół Kościerzyn Wielki
  • Sokół Kryniczno
  • Sokół Krynka
  • Sokół Krzywa
  • Sokół Lutomiersk
  • Sokół Łany Wielkie
  • Sokół Łąki
  • Sokół Malinie
  • Sokół Marcinkowice
  • Sokół Mareza
  • Sokół Maszkienice
  • Sokół Niechlów
  • Sokół Niemodlin
  • Sokół Nisko
  • Sokół Olsztyn
  • Sokół Orzesze
  • Sokół Pniewy
  • Sokół Popów
  • Sokół Przytkowice
  • Sokół Przytyk
  • Sokół Pyrzyce
  • Sokół Radomin
  • Sokół Rakoniewice
  • Sokół Regnów
  • Sokół Różańsko
  • Sokół Serock
  • Sokół Sieniawa
  • Sokół Skromnica
  • Sokół Słopnice
  • Sokół Smolec
  • Sokół Sokołowiec
  • Sokół Sokołów Małopolski
  • Sokół Sokółka
  • Sokół Starczów
  • Sokół Stary Sącz
  • Sokół Szamocin
  • Sokół Szczypkowice
  • Sokół Świniary
  • Sokół Ujeździec Wielki
  • Sokół Wielka Lipa
  • Sokół Włoszakowice
  • Sokół Wola
  • Sokół Wręczyca Wielka
  • Sokół Wyczechy
  • Sokół Zabrzeg
  • Sokół Zblewo
  • Sokół Zwierzyniec
  • Sokół-Orkan Chobienice
  • Soła Kobiernice
  • Soła Oświęcim
  • Soła Rajcza
  • Sona Nowe Miasto
  • Sośnica Gliwice
  • Sowianka Sowno
  • Sparta 1951 Szepietowo
  • Sparta 2000 Drzeniów
  • Sparta Augustów
  • Sparta Barłogi
  • Sparta Będkowo
  • Sparta Brodnica
  • Sparta Dobrzelin
  • Sparta Draganowa
  • Sparta Dwikozy
  • Sparta Godków
  • Sparta Grabik
  • Sparta Grębocice
  • Sparta Gryfice
  • Sparta Janowiec Wielkopolski
  • Sparta Jawor
  • Sparta Jazgarzew
  • Sparta Jeżowe
  • Sparta Katowice
  • Sparta Kazimierza Wielka
  • Sparta Kietlów
  • Sparta Konin
  • Sparta Leśmierz
  • Sparta Lubliniec
  • Sparta Łabunie
  • Sparta Łężyca
  • Sparta Łubianka
  • Sparta Miejska Górka
  • Sparta Mierków
  • Sparta Miłcz
  • Sparta Miodnica
  • Sparta Mochowo
  • Sparta Nietkowice
  • Sparta Oborniki
  • Sparta Orzechowo
  • Sparta Osobnica
  • Sparta Ostroszowice
  • Sparta Ostrów
  • Sparta Paczków
  • Sparta Parszowice
  • Sparta Przedmoście
  • Sparta Przysiersk
  • Sparta Rejowiec Fabryczny
  • Sparta Rudna
  • Sparta Siedlec Duży
  • Sparta Skarszyn
  • Sparta Sława
  • Sparta Stary Waliszów
  • Sparta Sycewice
  • Sparta Szamotuły
  • Sparta Szczekociny
  • Sparta Tworóg
  • Sparta Węgorzyno
  • Sparta Wożuczyn
  • Sparta Zebrzydowa
  • Sparta Ziębice
  • Sparta Złotów
  • Spartak Budachów
  • Spartak Skawce
  • Spartak Wielkanoc-Gołcza
  • Spartakus Razem Daleszyce
  • Spartakus Szarowola
  • Spisz Krempachy
  • Społem Zabrze
  • Sportico Szastarka
  • Sporting Leźno
  • Sportowiec Modlniczka
  • Spójnia Białe Błota
  • Spójnia III Smogóry
  • Spójnia Landek
  • Spójnia Osiek-Zimnodół
  • Spójnia Ośno Lubuskie
  • Spójnia Sady
  • Spójnia Strykowo
  • Spójnia Świdwin
  • Spójnia Zebrzydowice
  • Spółdzielca Grabno
  • Spółdzielca Siedliszcze
  • Spółdzielca Wudzyń-Kotomierz
  • Sprotavia II Siecieborzyce
  • Sprotavia Szprotawa
  • SSG Kamieniec
  • Stal Chełm Śląski
  • Stal Chocianów
  • Stal Głowno
  • Stal Grudziądz
  • Stal Jasień
  • Stal Jezierzyce
  • Stal Kraśnik
  • Stal Kunów
  • Stal Lipiany
  • Stal Mielec
  • Stal Niewiadów
  • Stal Nowa Dęba
  • Stal Osowiec
  • Stal Rzeszów
  • Stal Sanok
  • Stal Stalowa Wola
  • Stal Sulęcin
  • Stal Szczecin
  • Stal Świdnica
  • Standart Święcany
  • Stanisławianka Stanisław Dolny
  • Star Starachowice
  • Starka Stara Wieś
  • Staromieszczanka Stare Miasto
  • Start Bogdanowice
  • Start Brzeziny
  • Start Brzóza Stadnicka
  • Start Dobrodzień
  • Start Działdowo
  • Start Kamień
  • Start Kleszczów
  • Start Kozłowo
  • Start Krasnystaw
  • Start Kruklanki
  • Start Lgota Wielka
  • Start Lisie Jamy
  • Start Łeba
  • Start Łódź
  • Start Miastko
  • Start Mirocin
  • Start Mrzezino
  • Start Mszana
  • Start Namysłów
  • Start Nidzica
  • Start Niechcice
  • Start Nowy Sącz
  • Start Otwock
  • Start Pietrowice Wielkie
  • Start Płoty
  • Start Poniatowa
  • Start Proboszczewice
  • Start Pruchnik
  • Start Pruszcz Pomorski
  • Start Radziejów
  • Start Rymanów
  • Start Siołkowice Stare
  • Start Słupia Jędrzejowska
  • Start Stawki
  • Start Szczawin
  • Start Toruń
  • Start Wola Mielecka
  • Start Złaków Borowy
  • Start/Iskra Mokre
  • Starter Gęsiniec
  • Stegny Wyszogród
  • Stella Białośliwie
  • Stella Lubomierz
  • Stella Luboń
  • Stoczniowiec Płock
  • Stok Zakrzówek
  • Stomilowcy Olsztyn
  • Strażak Górna Grupa
  • Strażak Gryźliny
  • Strażak Kokotów
  • Strażak Licheń Stary
  • Strażak Mierzęcice
  • Strażak Mikołów
  • Strażak Mokrzyska
  • Strażak Przechowo
  • Strażak Przyszów
  • Strażak Rajsko
  • Strażak Rączna
  • Strażak Słupia
  • Strażak Stanisławice
  • Strażak Wielogóra
  • Strażak/Wielim Gwda Wielka
  • Strug Tyczyn
  • Struga Dobieszków
  • Strumień Polanka Wielka
  • Strumyk Malawa
  • Strumyk Zarzecze
  • Strzelec Bęczyn
  • Strzelec Budzów
  • Strzelec Chodów
  • Strzelec Chroberz
  • Strzelec Dąbrowica
  • Strzelec Frysztak
  • Strzelec Okulice
  • Strzelec Rzuchów
  • Strzelinianka Strzelin
  • Subkowia Subkowy
  • Sudety Burgrabice
  • Sudety Dziećmorowice
  • Sudety Giebułtów
  • Sudety Międzylesie
  • Sudety Moszczanka
  • Sudety Sieniawka
  • Sudovia Szudziałowo
  • Supraślanka Supraśl
  • Swornica Czarnowąsy
  • Sygnał Chodel
  • Sygnał Lublin
  • Sygnał Włosienica
  • Syrena Cybinka
  • Syrena Jaczkowice
  • Syrena Młynary
  • Syrena Zbąszynek
  • Syrena/Grot Rymań
  • Syrenka Roźwienica
  • Szaluna Zębice
  • Szansa Siemianice
  • Szarotka Nowosielce
  • Szarotka Nowy Targ
  • Szarotka Uherce
  • Szczakowianka Jaworzno
  • Szczawienko Wałbrzych
  • Szczerbiec Wolbórz
  • Szombierki Bytom
  • Szreniawa Koszyce
  • Szreniawa Nowy Wiśnicz
  • Szubinianka Szubin
  • Szumy Susiec
  • Szydłowianka Szydłowiec
  • Szyszła/Zryw Ulhówek
  • Śląsk Koszęcin
  • Śląsk Łubniany
  • Śląsk Reńska Wieś
  • Śląsk Świętochłowice
  • Śląsk Wrocław
  • Ślęza Księginice Wielkie
  • Ślęza Wrocław
  • Ślęża Ciepłowody
  • Ślęża Sobótka
  • Ślęża Tyniec nad Ślężą
  • Śnieżnik Domaszków
  • Światowid Łobez
  • Świdniczanka Świdnik Duży
  • Świlczanka Świlcza
  • Świt Baranowo
  • Świt Barnimie
  • Świt Cięcina
  • Świt Ćmielów
  • Świt Kamieńsk
  • Świt Krzeszowice
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • Świt Piotrowo
  • Świt Skolwin
  • Świt Staroźreby
  • Świt Warszawa
  • Świteź Wiązów
  • Szopen Sanniki

T

  • Tajfun Brochów
  • Tajfun Jartypory
  • Tajfun Łubno Szlacheckie
  • Tajfun Ostrów Lubelski
  • Tanew Majdan Stary
  • Tarant Krzyżowice
  • Tarant Wójcin
  • Tarchalanka Tarchały Wielkie
  • Tarnavia Tarnawa
  • Tarnovia Tarnowo Podgórne
  • Tarnovia Tarnów (koło Kłodzka)
  • Tarnovia Tarnów
  • Tarnovia Tarnówka
  • Tarnowiczanka Stare Tarnowice
  • Tarpan Korchów
  • Tarpan Mrocza
  • Tarpan Tarczyn
  • Tartak Klamry
  • Tatran Kraśniczyn
  • Tatyna Dylągówka
  • Teleszyna Przykona
  • Temida Złota
  • Tempo Cmolas
  • Tempo Nienaszów
  • Tempo Paniówki
  • Tempo Płaza
  • Tempo Puńców
  • Tempo Rzeszotary
  • Tempo Stolarzowice
  • Tempo Wipsowo
  • Tęcza 34 Płońsk
  • Tęcza Biskupiec
  • Tęcza Błędów
  • Tęcza Bolesławice
  • Tęcza Brodnia
  • Tęcza Brody
  • Tęcza Gowarczów
  • Tęcza Janków
  • Tęcza Kaczenice
  • Tęcza Kraśnik
  • Tęcza Krosno Odrzańskie
  • Tęcza Kwielice
  • Tęcza Łódź
  • Tęcza Łyse
  • Tęcza Miłomłyn
  • Tęcza Ojrzeń
  • Tęcza Pisarzowice
  • Tęcza Raków
  • Tęcza Skrzynki
  • Tęcza Stanisławów
  • Tęcza Świniary
  • Tęcza Tenczynek
  • Tęcza Topólka
  • Tęcza Tuchorza
  • Tęcza Wiąg
  • Tęcza Wielowieś
  • Tęcza Zagórze
  • Tęcza Ziemnice
  • Tęcza Zręcin
  • Tęcza Zwrócona
  • Tęcza Żubrów
  • Thrash Attack Lipiny
  • TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle
  • TKKF Centrum Radom
  • TKKF Chynowianka Zielona Góra
  • TKKF Zuch Orzepowice
  • TKP Tczew
  • TKP Toruń
  • Tłoki Gorzyce
  • Tłuchovia Tłuchowo
  • Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • Tonianka Tonie
  • TOP 54 Biała Podlaska
  • Topola Łupice
  • TOR Dobrzeń Wielki
  • Tor Laskowice Pomorskie
  • Tor-Bud Baczyna
  • Tornado Branica Suchowolska
  • Tornado Ciosaniec
  • Tornado Ławica
  • Tornado Łódź
  • Tornado Wrocanka
  • Toroma Torzym
  • Torpedo Sopot
  • TPS Winogrady
  • Tramp Osiecznica
  • Tramwaj Kraków
  • Trans-Mat Żary
  • Transportowiec Kłopotów
  • Traper Chichy
  • Trojan Lądek Zdrój
  • Trojan Strąpie
  • Trysło Czerna
  • Trzy Korony Żarnowiec
  • TS 1909 Dąbrowa Górnicza
  • TS 1998 Dopiewo
  • TS Gruszczyce
  • TS Parzyce
  • TS Przylep
  • TS Skórzewo
  • TSV 1984 Węgrów
  • Tucholanka Tuchola
  • Tuchovia Tuchów
  • Tulisia Tuliszków
  • Tupliczanka Tuplice
  • Tur Bielsk Podlaski
  • Tur Jaktorów
  • Tur Milejów
  • TUR Ozorków
  • Tur Turek
  • Tur Turobin
  • Tur Turze Rogi
  • Turbacz Mszana Dolna
  • Turyści Łódź
  • Twardy Świętoszów
  • Tygrys Huta Mińska
  • Tygrys Solca Wielka
  • Tytan Strzeganowice
  • Tytan Wisznice
  • Tywa Swobnica

U

  • UKS 06 Sosnówka
  • UKS Borzęcin
  • UKS Chwaszczyno
  • UKS Dulowa
  • UKS Kania Gostyń
  • UKS Karnków
  • UKS Łady
  • UKS Regulice
  • UKS Siekierki
  • UKS SMS Bałucz
  • UKS SMS Łódź
  • UKS SP Głogów
  • ULKS Czerteż
  • ULKS Dzierzkowice
  • ULKS Grabówka
  • ULKS Hermanowice
  • ULKS Piotrowice
  • ULKS Powidzko
  • Unia Bardo
  • Unia Białopole
  • Unia Bieruń Stary
  • Unia Bralin
  • Unia Choceń
  • Unia Dąbrowa Górnicza
  • Unia Dobryszyce
  • Unia Dolice
  • Unia Głuchołazy
  • Unia Gniewkowo
  • Unia Gorzyce
  • Unia Hrubieszów
  • Unia Iłów
  • Unia Jaksonów
  • Unia Janikowo
  • Unia Jaroszów
  • Unia Kalety
  • Unia Kolonowskie
  • Unia Korzybie
  • Unia Kosztowy
  • Unia Krapkowice
  • Unia Krzywda
  • Unia Kunice
  • Unia Kwaczała
  • Unia Męka
  • Unia Miłoradzice
  • Unia Mściwojów
  • Unia Murów
  • Unia Niedomice
  • Unia Nowa Sarzyna
  • Unia Oświęcim
  • Unia Racibórz
  • Unia Rejowiec
  • Unia Reńska Wieś
  • Unia Rędziny
  • Unia Rosochata
  • Unia Sędziszów
  • Unia Skierniewice
  • Unia Skowierzyn
  • Unia Solec Kujawski
  • Unia Stargard Szczeciński
  • Unia Sulmierzyce
  • Unia Susz
  • Unia Swarzędz
  • Unia Swochowo
  • Unia Szymanowice
  • Unia Świerklaniec
  • Unia Tarnów
  • Unia Tułowice
  • Unia Turza Śląska
  • Unia Ujście
  • Unia Wapno
  • Unia Wąbrzeźno
  • Unia Wilkołaz
  • Unia Ząbkowice
  • Unia Złoty Stok
  • Unia Ździary/Jarocin
  • Unia Żabików
  • Unia-Gaj Wrocław
  • Unifreeze Miesiączkowo
  • Unislavia Unisław
  • Uran Okrzeszyn
  • Uran Trzebicz
  • Urania Ruda Śląska
  • Urania Udorpie
  • Ursus Dachnów
  • Ursus Warszawa

V

  • Vel Dąbrówno
  • Vęgoria Węgorzewo
  • Victoria 95 Przecław
  • Victoria Bartoszyce
  • Victoria Budy Głogowskie
  • Victoria Chruścice
  • Victoria Chrząszczew
  • Victoria Cieszków
  • Victoria Cisek
  • Victoria Czadrów
  • Victoria Czermin
  • Victoria Czernikowo
  • Victoria Częstochowa
  • Victoria Dąbrówka
  • Victoria Dębowiec
  • Victoria Dobieszyn
  • Victoria Dobrzyń
  • Victoria Głosków
  • Victoria Górki Szczukowskie
  • Victoria Grabów
  • Victoria Hażlach
  • Victoria Jaworzno
  • Victoria Kaliska
  • Victoria Kałuszyn
  • Victoria Kobylany
  • Victoria Kołaczkowo
  • Victoria Koronowo
  • Victoria Koszyce Małe
  • Victoria Kraków
  • Victoria Lisewo
  • Victoria Łódź
  • Victoria Łukowa/Chmielek
  • Victoria Mniów
  • Victoria Niebocko
  • Victoria Niemstów
  • Victoria Orzeszków
  • Victoria Ostrzeszów
  • Victoria Pakoszówka
  • Victoria Parchów
  • Victoria Parczew
  • Victoria Porąbka Uszewska
  • Victoria Przecław
  • Victoria Przyborów
  • Victoria Psary
  • Victoria Rąbień
  • Victoria Ruszów
  • Victoria Rybczewice
  • Victoria Rychliki
  • Victoria Rzeszotary
  • Victoria Sarby
  • Victoria Sianów
  • Victoria Siciny
  • Victoria Skalbmierz
  • Victoria Skomlin
  • Victoria Słomka
  • Victoria Smólnik
  • Victoria Stary Dzików
  • Victoria Strzebiń
  • Victoria Sulejówek
  • Victoria Szadek
  • Victoria Szczaniec
  • Victoria Śliwice
  • Victoria Świebodzice
  • Victoria Tuszyn
  • Victoria Twardocice
  • Victoria Witowice Dolne
  • Victoria Września
  • Victoria Wykowo
  • Victoria Zerzeń
  • Victoria Żmudź
  • Victoria Żyrowa
  • Victoria Żytno
  • Vielgovia Wielgowo
  • Viki Radom
  • Viking Orły
  • Vineta Wolin
  • Vir Dorohucza
  • Vis 2007 Skierniewice
  • VIS Gidle
  • Vitcovia Witkowo
  • Vitcowia Witkowo
  • Vitrosilicon Iłowa
  • Vitrum Wola Uhruska
  • Vittra Kusowo
  • Vojsławia Wojsławice
  • Vrotcovia Lublin

W

X

  • Xynergia Skarpa

Z

  • Zabełcze Nowy Sącz
  • Zaborzanka Zaborze
  • Zachód Sobótka
  • Zachód Środa Śląska
  • Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
  • Zagłębiak Tucznawa
  • Zagłębianka Dąbrowa Górnicza
  • Zagłębie Lubin
  • Zagłębie Piechcin
  • Zagłębie Sosnowiec
  • Zagórzanka Zagórze
  • Zakaczawie Legnica
  • Zalesianka Zalesie
  • Zalesie Wójcice
  • Zalew Frombork
  • Zalew Myczkowce
  • Zamczysko Mrukowa
  • Zamczysko Odrzykoń
  • Zamek Gołańcz
  • Zamek Gorzanów
  • Zamek Kamieniec Ząbkowicki
  • Zamek Kurzętnik
  • Zamek Skotniki
  • Zamek Trzebieszowice
  • Zamek Zamek Bierzgłowski
  • Zamet Przemków
  • Zamkowiec Toszek
  • Zamłynie Radom
  • Zapał Krzętów
  • Zapora Porąbka
  • Zapora Wapienica
  • Zatoka Braniewo
  • Zatoka Puck (2)
  • Zatoka Puck
  • Zatorzanka Zator
  • Zawada Nowy Sącz
  • Zawisza Borzytuchom
  • Zawisza Bydgoszcz
  • Zawisza Dolsk
  • Zawisza Garbów
  • Zawisza Grzmiąca
  • Zawisza Pajęczno
  • Zawisza Pławin
  • Zawisza Radwanów
  • Zawisza Rożnów
  • Zawisza Rzgów
  • Zawisza Serby
  • Zawisza Sienno
  • Zdrój Ciechocinek
  • Zdrój Horyniec
  • Zefir Wyszewo
  • Zenit Chmielnik
  • Zenit Kasinka Mała
  • Zenit Łęczyce
  • Zenit Ługów
  • Zenit Międzybórz
  • Zenit Myszęcin
  • ZET Tychy
  • Zgoda Byczyna
  • Zgoda Chodecz
  • Zgoda Grodziszcze
  • Zgoda Malec
  • Zgoda Zarszyn
  • Zieleń Żelisławice
  • Zieleńczanka Zielonki
  • Zieloni Bogaczów
  • Zieloni Lubiechnia Wielka
  • Zieloni Łagiewniki
  • Zieloni Łagów
  • Zieloni Marzęcino
  • Zieloni Mokrzeszów
  • Zieloni Mrowiny
  • Zieloni Rakoszyce
  • Zieloni Roztoki
  • Zieloni Rusko
  • Zieloni Zielin
  • Zieloni Żarki
  • Zielonka Wrząsowice
  • Ziemowit Osięciny
  • Zimowit Rzeszów
  • Zjednoczeni Bełchatów
  • Zjednoczeni Branice
  • Zjednoczeni Budziszewice
  • Zjednoczeni Chróścina
  • Zjednoczeni Chwaliszewo
  • Zjednoczeni II Lubrza/Staropole
  • Zjednoczeni Kaczory
  • Zjednoczeni Lubrza
  • Zjednoczeni Łowęcice
  • Zjednoczeni Piotrków Kujawski
  • Zjednoczeni Przytoczna
  • Zjednoczeni Pudliszki
  • Zjednoczeni Rychwał
  • Zjednoczeni Snowidza
  • Zjednoczeni Stryków
  • Zjednoczeni Szarlej
  • Zjednoczeni Szczepanów
  • Zjednoczeni Ścinawka Średnia
  • Zjednoczeni Trzemeszno
  • Zjednoczeni Żarów
  • ZKS Górażdże
  • ZKS Kraków
  • ZKS Olimpia Elbląg
  • ZKS Zagórów
  • Złoczevia Złoczew
  • Złote Piaski Dzierżów
  • Złotniczanka Złotniki
  • Złotniki Wrocław
  • Znicz Biała Piska
  • Znicz Jankowice
  • Znicz Kłobuck
  • Znicz Kruszyn
  • Znicz Leśniów Wielki
  • Znicz Lubnów
  • Znicz Niedźwiedź
  • Znicz Obra
  • Znicz Pruszków
  • Znicz Siennica Różana
  • Znicz Suraż
  • Znicz Trzemeszno Lubuskie
  • Znicz Władysławów
  • Znicz Wysoka Kamieńska
  • Zodiak Sucha
  • Zootechnik Kołuda Wielka
  • ZOR Frydman
  • Zorza 03 Łubienko
  • Zorza Brzeźnica
  • Zorza Dobrzany
  • Zorza Grzmiąca
  • Zorza Kowala
  • Zorza Kowalów
  • Zorza Łęki Dukielskie
  • Zorza Mostki
  • Zorza Nowe Żabno
  • Zorza Ochla
  • Zorza Pęgów
  • Zorza Rolewice
  • Zorza Sterdyń
  • Zorza Szczawin Kościelny
  • Zorza Ślesin
  • Zorza Tempo Pacanów
  • Zorza Wilkszyn
  • Zorza Zaczarnie
  • Zorza Zarzecze
  • Zryw Bielsk
  • Zryw Dąbie
  • Zryw Dydnia
  • Zryw Dzikowiec
  • Zryw Głęboczek
  • Zryw Gorzków
  • Zryw Góralice
  • Zryw Jedwabno
  • Zryw Kłębanowice
  • Zryw Kotla
  • Zryw Kretomino
  • Zryw Książki
  • Zryw Łażany
  • Zryw Łopuszno
  • Zryw Młodów
  • Zryw Romanowo
  • Zryw Rzeczyca
  • Zryw Skroniów
  • Zryw Sobolew
  • Zryw Sypniewo
  • Zryw Śliwniki
  • Zryw Ubocze
  • Zryw Wielki Lubień
  • Zryw Wrocki
  • Zryw Wysoka
  • Zryw Zbigniewice
  • Zrzeszeni Niwa
  • ZS Damnica
  • Zuber Krynica Zdrój
  • Zwolenianka Zwoleń
  • Zyndram Łącko

Ź

Ż

  • Żabianka/Huragan II Żabi Róg
  • Żaki 2000 Gmina Świdwin
  • Żaki 94 Kołobrzeg
  • Żaki Taczanów
  • Żar Międzybrodzie Bialskie
  • Żarek Stronie
  • Żbik Nasielsk
  • Żenisz Żenichów
  • Żubr Gawłówek
  • Żuławy Nowy Dwór Gdański
  • Żuraw Żurawiczki
  • Żurawianka Żurawica
  • Żyrardowianka Żyrardów
  • Żyrzyniak Żyrzyn
  • Żywia Wieszczyce


Lista w większości spisana na podstawie strony serwisu 90minut.pl

http://ludicinterfaces.eu/czyszczenie-kanalizacji-szczecin/, torby ozdobne, ortodoncja katowice

Social

Menu