Witaj

  • Ulubionia cyfra: 9

loans for people with bad credit instant decision no fees, język rosyjski praga

Reprezentanci Polski w piłce nożnej mężczyzn

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Reprezentanci Polski w piłce nożnej – lista piłkarzy, którzy zagrali w co najmniej jednym meczu reprezentacji Polski w piłce nożnej mężczyzn.

Lista zawiera dane z meczów uznanych za oficjalne przez PZPN (w tym również nieuznawanych przez inne krajowe związki piłkarskie i FIFA). Statystyki w biogramach niektórych piłkarzy mogą się różnić od zawartych poniżej.

lp zawodnik data urodzenia data śmierci mecze bramki debiut
1 Stanisław Kazimierz Cikowski 14 lutego 1899 2 grudnia 1959 9 0 18 grudnia 1921  Węgry (90')
2 Marian Einbacher 8 stycznia 1900 12 stycznia 1943 1 0 18 grudnia 1921  Węgry (90')
3 Ludwik Gintel 26 września 1899 11 lipca 1973 12 0 18 grudnia 1921  Węgry (90')
4 Józef Kałuża 11 lutego 1896 11 października 1944 16 7 18 grudnia 1921  Węgry (90')
5 Wacław Kuchar 16 września 1897 13 lutego 1981 23 5 18 grudnia 1921  Węgry (90')
6 Jan Loth 31 sierpnia 1900 7 czerwca 1933 5 0 18 grudnia 1921  Węgry (90')
7 Artur Marczewski 3 sierpnia 1896 styczeń 1945 1 0 18 grudnia 1921  Węgry (90')
8 Stanisław Mielech 29 kwietnia 1894 17 listopada 1962 2 0 18 grudnia 1921  Węgry (90')
9 Leon Sperling 7 sierpnia 1900 15–20 grudnia 1941 16 2 18 grudnia 1921  Węgry (90')
10 Zdzisław Styczeń 16 października 1894 20 grudnia 1978 5 0 18 grudnia 1921  Węgry (90')
11 Tadeusz Synowiec 11 listopada 1889 7 listopada 1960 8 0 18 grudnia 1921  Węgry (90')
12 Józef Klotz 2 stycznia 1900 1941 2 1 14 maja 1922  Węgry (90')
13 Zygmunt Krumholz 1 marca 1903 1941 1 0 14 maja 1922  Węgry (90')
14 Henryk Reyman 28 sierpnia 1897 11 kwietnia 1963 9 5 14 maja 1922  Węgry (90')
15 Stefan Śliwa 13 sierpnia 1898 19 maja 1964 3 0 14 maja 1922  Węgry (90')
16 Stefan Fryc 19 sierpnia 1894 listopad 1943 8 0 28 maja 1922  Szwecja (90')
17 Józef Garbień 11 grudnia 1896 3 maja 1954 8 2 28 maja 1922  Szwecja (90')
18 Adam Kogut 4 grudnia 1895 maj 1940 1 0 28 maja 1922  Szwecja (90')
19 Mieczysław Wiśniewski 23 listopada 1892 10 października 1952 6 -15 28 maja 1922  Szwecja (90')
20 Jerzy Bułanow 29 kwietnia 1903 18 marca 1980 22 0 3 września 1922  Rumunia (90')
21 Leopold Duźniak 7 września 1900 7 marca 1974 1 1 3 września 1922  Rumunia (90')
22 Zbigniew Niziński 2 kwietnia 1900 1 maja 1975 1 0 3 września 1922  Rumunia (90')
23 Władysław Prymka 5 czerwca 1895 29 czerwca 1963 1 0 3 września 1922  Rumunia (90')
24 Andrzej Przeworski 11 lutego 1900 24 listopada 1952 1 -1 3 września 1922  Rumunia (90')
25 Marian Spoida 4 stycznia 1901 16 kwietnia 1940 14 0 3 września 1922  Rumunia (90')
26 Wawrzyniec Staliński 28 lipca 1899 3 czerwca 1985 13 11 3 września 1922  Rumunia (90')
27 Stefan Popiel 19 maja 1896 22 grudnia 1927 2 -3 1 października 1922  Królestwo SHS (90')
28 Mieczysław Zimowski 9 stycznia 1901 6 lutego 1976 1 0 3 czerwca 1923  Królestwo SHS (90')
29 Mieczysław Batsch 1 stycznia 1900 27 września 1977 11 8 2 września 1923  Rumunia (90')
30 Juliusz Miller 16 lipca 1895 31 maja 1980 6 1 2 września 1923  Rumunia (90')
31 Ludwik Schneider 13 sierpnia 1899 1972 2 0 2 września 1923  Rumunia (90')
32 Wawrzyniec Cyl 2 lipca 1900 7 lutego 1974 3 0 23 września 1923  Finlandia (90')
33 Witold Gieras 23 czerwca 1897 2 kwietnia 1985 3 0 23 września 1923  Finlandia (90')
34 Władysław Kowalski 17 kwietnia 1897 21 września 1939 4 2 23 września 1923  Finlandia (90')
35 Władysław Olearczyk 8 czerwca 1898 21 lutego 1970 4 0 23 września 1923  Finlandia (90')
36 Józef Słonecki 11 sierpnia 1899 1 października 1970 6 0 23 września 1923  Finlandia (90')
37 Kazimierz Kaczor 24 listopada 1895 17 kwietnia 1972 3 0 25 września 1923  Estonia (90')
38 Władysław Krupa 12 grudnia 1899 22 marca 1969 1 0 18 maja 1924  Szwecja (90')
39 Emil Goerlitz 13 czerwca 1903 17 października 1990 8 -13 18 maja 1924  Szwecja (80')
40 Józef Adamek 21 lutego 1900 1 października 1974 9 2 10 czerwca 1924  Stany Zjednoczone (90')
41 Antoni Amirowicz 29 sierpnia 1904 9 listopada 1993 1 0 10 czerwca 1924  Stany Zjednoczone (90')
42 Mieczysław Balcer 12 czerwca 1906 13 marca 1995 10 8 10 czerwca 1924  Stany Zjednoczone (90')
43 Zygmunt Chruściński 17 lutego 1899 29 maja 1952 9 1 10 czerwca 1924  Stany Zjednoczone (90')
44 Stanisław Czulak 7 stycznia 1900 2 listopada 1990 1 1 10 czerwca 1924  Stany Zjednoczone (90')
45 Stefan Domański 18 lutego 1904 23 lipca 1961 6 -10 10 czerwca 1924  Stany Zjednoczone (90')
46 Marian Markiewicz 8 grudnia 1895 14 grudnia 1965 3 0 10 czerwca 1924  Stany Zjednoczone (90')
47 Karol Hanke 6 września 1903 15 kwietnia 1964 9 0 29 czerwca 1924  Turcja (90')
48 Władysław Karasiak 8 stycznia 1899 11 sierpnia 1976 12 0 29 czerwca 1924  Turcja (90')
49 Zygmunt Otto 27 lipca 1896 22 czerwca 1961 1 0 29 czerwca 1924  Turcja (90')
50 Antoni Śledź 2 lutego 1901 29 kwietnia 1979 1 0 31 sierpnia 1924  Węgry (90')
51 Marian Kiliński 2 lipca 1904 19 kwietnia 1995 1 0 31 sierpnia 1924  Węgry (30')
52 Bronisław Fichtel 11 listopada 1896 1 września 1939 2 0 19 lipca 1925  Węgry (90')
53 Ludwik Szabakiewicz 24 czerwca 1902 sierpień 1944 2 0 19 lipca 1925  Węgry (90')
54 Józef Ciszewski 12 stycznia 1904 2 maja 1987 14 3 30 sierpnia 1925  Finlandia (90')
55 Filip Kmiciński 21 października 1895 6 stycznia 1976 1 0 30 sierpnia 1925  Finlandia (90')
56 Kazimierz Seichter 22 lutego 1900 13 grudnia 1971 3 0 30 sierpnia 1925  Finlandia (90')
57 Mieczysław Czajkowski 4 września 1898 8 września 1972 2 0 2 września 1925  Estonia (90')
58 Aleksander Tupalski 5 października 1900 9 stycznia 1980 3 1 2 września 1925  Estonia (90')
59 Tadeusz Zastawniak 29 sierpnia 1907 16 lutego 1956 8 0 2 października 1925  Turcja (90')
60 Antoni Malczyk 31 marca 1902 19 grudnia 1972 1 -6 1 listopada 1925  Szwecja (90')
61 Aleksander Pychowski 3 listopada 1903 20 października 1943 2 0 1 listopada 1925  Szwecja (90')
62 Bolesław Cichecki 23 kwietnia 1905 1 października 1972 1 0 4 lipca 1926  Estonia (90')
63 Stefan Loth 20 maja 1896 16 lipca 1936 1 0 4 lipca 1926  Estonia (90')
64 Paweł Lubina 22 grudnia 1896 6 grudnia 1977 2 0 4 lipca 1926  Estonia (90')
65 August Milde 31 października 1899 po 1970 3 0 4 lipca 1926  Estonia (90')
66 Józef Sobota 14 marca 1903 2 kwietnia 1979 1 1 4 lipca 1926  Estonia (45')
67 Teodor Wieliszek 2 listopada 1898 26 sierpnia 1952 1 0 4 lipca 1926  Estonia (90')
68 Symplicjusz Zwierzewski 6 grudnia 1903 26 grudnia 1986 3 0 4 lipca 1926  Estonia (90')
69 Michał Flieger 6 września 1900 6 czerwca 1959 1 0 8 sierpnia 1926  Finlandia (90')
70 Józef Kubiński 8 marca 1898 11 stycznia 1968 3 0 8 sierpnia 1926  Finlandia (90')
71 Mieczysław Szumiec 24 marca 1907 19 stycznia 1993 1 -3 20 sierpnia 1926  Węgry (45')
72 Stefan Kisieliński 13 grudnia 1901 9 marca 1951 6 -14 20 sierpnia 1926  Węgry (45')
73 Jan Durka 10 marca 1903 17 marca 1958 1 0 12 września 1926  Turcja (90')
74 Izydor Redler 25 listopada 1902 7 kwietnia 1981 1 0 12 września 1926  Turcja (45')
75 Zygmunt Steuermann 5 lutego 1899 grudzień 1941 2 4 12 września 1926  Turcja (90')
76 Franciszek Giebartowski 18 czerwca 1902 4 września 1968 3 0 12 września 1926  Turcja (45')
77 Aleksander Kahane 30 maja 1906 styczeń 1964 3 0 3 października 1926  Szwecja (90')
78 Jan Drapała 17 czerwca 1899 1945 1 0 3 października 1926  Szwecja (3')
79 Edward Bill 13 października 1902 1 marca 1957 1 0 19 czerwca 1927  Rumunia (90')
80 Edward Konietzny 18 stycznia 1904 2 lipca 1981 1 0 19 czerwca 1927  Rumunia (90')
81 Karol Pazurek 17 grudnia 1905 6 (?) stycznia 1945 16 4 19 czerwca 1927  Rumunia (90')
82 Stanisław Ptak 17 kwietnia 1902 wrzesień 1939 1 0 19 czerwca 1927  Rumunia (90')
83 Stanisław Wójcik 2 maja 1904 2 lipca 1981 1 1 19 czerwca 1927  Rumunia (90')
84 Franciszek Zastawniak 13 sierpnia 1905 16 listopada 1966 2 0 19 czerwca 1927  Rumunia (90')
85 Jan Kotlarczyk 21 września 1903 18 lipca 1966 20 0 10 czerwca 1928  Stany Zjednoczone (70')
86 Józef Nawrot 24 września 1906 24 września 1982 19 16 10 czerwca 1928  Stany Zjednoczone (35')
87 Bronisław Seichter 12 lipca 1902 30 września 1965 2 0 10 czerwca 1928  Stany Zjednoczone (90')
88 Jan Luxenburg 12 lutego 1905 30 marca 1974 1 0 10 czerwca 1928  Stany Zjednoczone (20')
89 Karol Kossok 28 stycznia 1907 11 marca 1946 5 3 1 lipca 1928  Szwecja (90')
90 Władysław Przybysz 26 maja 1900 31 grudnia 1975 1 0 1 lipca 1928  Szwecja (45')
91 Stanisław Deutschmann 17 kwietnia 1906 9 grudnia 1964 1 0 27 października 1928  Czechosłowacja (75')
92 Antoni Gałecki 4 czerwca 1906 14 grudnia 1958 18 0 27 października 1928  Czechosłowacja (90')
93 Włodzimierz Krygier 29 stycznia 1900 17 września 1975 1 0 27 października 1928  Czechosłowacja (90')
94 Jan Wojciechowski 7 października 1904 2 maja 1986 2 0 27 października 1928  Czechosłowacja (90')
95 Witold Wypijewski 25 listopada 1907 25 listopada 1981 5 2 27 października 1928  Czechosłowacja (90')
96 Witold Przykucki 4 marca 1907 14 maja 1940 1 0 27 października 1928  Czechosłowacja (15')
97 Marian Fontowicz 13 lipca 1907 26 listopada 1988 8 -23 28 września 1930  Szwecja (90')
98 Henryk Martyna 14 listopada 1907 20 listopada 1984 23 4 28 września 1930  Szwecja (90')
99 Aleksander Mysiak 17 września 1908 12 maja 1991 13 0 28 września 1930  Szwecja (90')
100 Józef Smoczek 17 stycznia 1908 29 sierpnia 1984 4 2 28 września 1930  Szwecja (90')
101 Władysław Szczepaniak 19 maja 1910 6 stycznia 1979 34 0 28 września 1930  Szwecja (90')
102 Tadeusz Konkiewicz 28 sierpnia 1906 24 maja 1956 1 0 26 października 1930  Łotwa (90')
103 Józef Kotlarczyk 13 lutego 1907 28 września 1959 30 0 26 października 1930  Łotwa (90')
104 Maksymilian Koźmin 19 lutego 1906 20 lipca 1983 2 -2 26 października 1930  Łotwa (90')
105 Leonard Malik 25 października 1908 10 października 1945 1 1 26 października 1930  Łotwa (90')
106 Marian Schaller 5 lutego 1904 8 maja 1976 4 0 26 października 1930  Łotwa (90')
107 Gustaw Bator 17 kwietnia 1907 13 maja 1955 3 1 14 czerwca 1931  Czechosłowacja (90')
108 Spirydion Albański 4 października 1907 28 marca 1992 18 -30 5 lipca 1931  Łotwa (90')
109 Walerian Kisieliński 1 marca 1907 19 lutego 1988 7 2 5 lipca 1931  Łotwa (90')
110 Bronisław Makowski 25 maja 1905 25 maja 1944 1 0 5 lipca 1931  Łotwa (90')
111 Emil Skrynkowicz 3 maja 1907 26 października 1931 1 0 5 lipca 1931  Łotwa (90')
112 Jan Badura 20 grudnia 1907 14 sierpnia 1975 2 0 23 sierpnia 1931  Rumunia (90')
113 Teodor Peterek 8 listopada 1910 12 stycznia 1969 9 6 23 sierpnia 1931  Rumunia (45')
114 Franciszek Cebulak 16 września 1906 4 sierpnia 1960 5 0 23 sierpnia 1931  Rumunia (45')
115 Franciszek Wilczkiewicz 10 października 1906 10 sierpnia 1968 2 0 11 października 1931  Belgia (90')
116 Otto Riesner 29 stycznia 1910  ??? 6 0 11 października 1931  Belgia (45')
117 Adam Knioła 7 lutego 1911 26 grudnia 1942 2 2 25 października 1931  Jugosławia (90')
118 Jerzy Otfinowski 25 września 1907 4 października 2000 1 0 29 maja 1932  Jugosławia (90')
119 Michał Matyas 28 września 1910 22 października 1975 18 7 10 lipca 1932  Szwecja (90')
120 Roman Jańczyk 10 marca 1903 18 maja 1980 1 0 2 października 1932  Łotwa (90')
121 Stefan Lasota 20 grudnia 1910 28 kwietnia 1976 1 0 2 października 1932  Łotwa (45')
122 Leon Radojewski 29 stycznia 1909 2 kwietnia 1984 1 1 2 października 1932  Łotwa (90')
123 Fryderyk Scherfke 7 września 1909 15 września 1983 12 1 2 października 1932  Łotwa (90')
124 Ewald Urban 22 lipca 1913 8 stycznia 1959 6 2 2 października 1932  Rumunia (90')
125 Gerard Wodarz 10 sierpnia 1913 8 listopada 1982 28 9 2 października 1932  Rumunia (90')
126 Stanisław Malczyk 28 lutego 1910 13 lutego 1973 3 1 2 października 1932  Rumunia (45')
127 Karol Dziwisz 14 czerwca 1911 22 października 1982 2 0 4 czerwca 1933  Belgia (90')
128 Edmund Giemsa 16 października 1912 30 września 1994 9 0 4 czerwca 1933  Belgia (59')
129 Edmund Majowski 12 listopada 1910 26 października 1982 4 1 10 września 1933  Jugosławia (90')
130 Jan Pająk 12 maja 1906 1 listopada 1976 2 0 10 września 1933  Jugosławia (90')
131 Artur Woźniak 10 listopada 1913 31 maja 1991 5 0 10 września 1933  Jugosławia (90')
132 Władysław Król 30 września 1907 29 stycznia 1991 4 2 10 września 1933  Jugosławia (63')
133 Ernest Wilimowski 23 czerwca 1916 30 sierpnia 1997 22 21 21 maja 1934  Dania (90')
134 Antoni Keller 7 czerwca 1909 1996 2 -1 26 sierpnia 1934  Jugosławia (1')
135 Józef Żiżka 11 marca 1913 28 października 1975 2 0 26 sierpnia 1934  Jugosławia (90')
136 Henryk Frymarkiewicz 10 lipca 1910 6 sierpnia 1975 1 -4 26 sierpnia 1934  Jugosławia (89')
137 Adolf Zimmer 28 lutego 1908 maj 1940 1 0 14 października 1934  Rumunia (8')
138 Konstanty Haliszka 30 stycznia 1913 20 października 1964 3 0 14 października 1934  Łotwa (90')
139 Ryszard Łysakowski 7 czerwca 1911 31 sierpnia 2008 1 1 14 października 1934  Łotwa (90')
140 Erwin Michalski 27 czerwca 1912 28 marca 1983 4 0 12 maja 1935  Austria (90')
141 Ewald Dytko 18 października 1914 21 czerwca 1993 22 0 18 sierpnia 1935  Jugosławia (90')
142 Ryszard Piec 17 sierpnia 1913 24 stycznia 1979 21 3 18 sierpnia 1935  Jugosławia (90')
143 Antoni Komendo-Borowski 6 czerwca 1912 12 maja 1984 1 1 15 września 1935  Łotwa (90')
144 Stefan Fliegel 6 czerwca 1908 31 października 1939 1 0 15 września 1935  Łotwa (90')
145 Wilhelm Góra 18 stycznia 1916 21 maja 1975 16 0 15 września 1935  Łotwa (90')
146 Antoni Piasecki 12 grudnia 1913 1941? 1 -2 15 września 1935  Łotwa (45')
147 Zenon Sroczyński 23 lipca 1909 14 kwietnia 1984 1 0 15 września 1935  Łotwa (90')
148 Henryk Przeździecki 20 lutego 1909 1 listopada 1977 1 0 15 września 1935  Łotwa (45')
149 Stefan Doniec 21 lipca 1908 26 lipca 2001 3 0 15 września 1935  III Rzesza (90')
150 Jan Wasiewicz 6 stycznia 1911 9 listopada 1976 11 1 15 września 1935  III Rzesza (90')
151 Hubert Gad 15 sierpnia 1914 3 lipca 1939 6 2 16 lutego 1936  Belgia (90')
152 Juliusz Joksch 21 stycznia 1909 po 1978 1 0 6 września 1936  Łotwa (90')
153 Jan Lesiak 1 kwietnia1913 6 kwietnia 1946 1 0 6 września 1936  Łotwa (90')
154 Edward Miller 31 maja 1908 26 sierpnia 1965 1 0 6 września 1936  Łotwa (90')
155 Leonard Piątek 3 października 1913 1 lipca 1967 17 11 6 września 1936  Łotwa (90')
156 Hieronim Schwartz 20 marca 1912 2 sierpnia 1978 1 1 6 września 1936  Łotwa (90')
157 Eryk Tatuś 22 lipca 1914 13 kwietnia 1985 1 0 6 września 1936  Łotwa (64')
158 Jerzy Wostal 6 grudnia 1914 12 lutego 1991 10 4 6 września 1936  Łotwa (90')
159 Lucjan Rudnicki 30 czerwca 1913 20 października 1964 1 -3 6 września 1936  Łotwa (26')
160 Edward Madejski 11 sierpnia 1914 15 lutego 1996 11 -33 6 września 1936  Jugosławia (45')
161 Stanisław Andrzejewski 27 grudnia 1916 10 stycznia 1997 1 -4 6 września 1936  Jugosławia (45')
162 Kajetan Kryszkiewicz 28 lipca 1908 2 października 1982 2 0 23 czerwca 1937  Szwecja (90')
163 Adolf Krzyk 24 grudnia 1907 12 września 1987 6 -11 13 września 1937  Dania (90')
164 Erwin Nyc 24 maja 1914 1 maja 1988 11 0 12 września 1937  Dania (90')
165 Longin Pawłowski 2 kwietnia 1909 1 listopada 1983 1 0 12 września 1937  Dania (90')
166 Jerzy Piec 7 stycznia 1915 4 kwietnia 1954 6 1 12 września 1937  Dania (90')
167 Antoni Böttcher 19 marca 1914 19 lutego 1982 1 0 12 września 1937  Bułgaria (45')
168 Józef Korbas 11 listopada 1914 2 października 1981 2 4 12 września 1937  Bułgaria (90')
169 Władysław Pawłowski 19 sierpnia 1915 1 lipca 1992 2 -4 12 września 1937  Bułgaria (90')
170 Edmund Twórz 12 lutego 1914 29 września 1987 6 0 12 września 1937  Bułgaria (90')
171 Bolesław Habowski 13 września 1914 21 maja 1979 2 1 10 października 1937  Jugosławia (90')
172 Antoni Łyko 27 maja 1907 3 czerwca 1941 2 0 10 października 1937  Łotwa (90')
173 Franciszek Pytel 24 czerwca 1918 31 grudnia 1988 1 1 10 października 1937  Łotwa (90')
174 Piotr Danielak 15 października 1913 16 lipca 1969 1 0 25 września 1938  Łotwa (90')
175 Bolesław Gendera 14 maja 1918 18 listopada 1997 1 0 25 września 1938  Łotwa (90')
176 Roman Mrugała 28 lutego 1918 25 marca 1987 2 -2 25 września 1938  Łotwa (90')
177 Franciszek Sobkowiak 3 października 1914 30 października 1942 1 0 25 września 1938  Łotwa (90')
178 Stefan Sumara 13 grudnia 1914 28 sierpnia 1951 1 0 25 września 1938  Łotwa (90')
179 Henryk Mikunda 1 czerwca 1917 21 sierpnia 1988 1 0 27 maja 1939  Belgia (90')
180 Edward Cebula 22 marca 1917 1 lutego 2004 5 0 4 czerwca 1939  Szwajcaria (90')
181 Herbert Kulawik 3 stycznia 1921 3 0 4 czerwca 1939  Szwajcaria (90')
182 Alfred Pochopień 19 kwietnia 1917 7 listopada 1951 1 0 4 czerwca 1939  Szwajcaria (90')
183 Paweł Cyganek 4 października 1913 11 września 1995 1 0 27 sierpnia 1939  Węgry (90')
184 Edward Jabłoński 13 października 1919 17 listopada 1970 3 1 27 sierpnia 1939  Węgry (90')
185 Henryk Jaźnicki 6 września 1917 25 lutego 2004 1 0 27 sierpnia 1939  Węgry (30')
186 Stanisław Baran 26 kwietnia 1920 12 maja 1993 9 0 27 sierpnia 1939  Węgry (60')
187 Walter Brom 14 lutego 1921 18 czerwca 1968 2 -5 11 czerwca 1947  Norwegia (90')
188 Gerard Cieślik 29 kwietnia 1927 3 listopada 2013 45 27 11 czerwca 1947  Norwegia (90')
189 Stanisław Flanek 18 kwietnia 1919 4 listopada 2009 8 0 11 czerwca 1947  Norwegia (90')
190 Mieczysław Gracz 3 sierpnia 1919 21 stycznia 1991 22 4 11 czerwca 1947  Norwegia (90')
191 Stanisław Kaźmierczak 9 grudnia 1914 2 stycznia 2003 1 0 11 czerwca 1947  Norwegia (10')
192 Tadeusz Parpan 16 listopada 1919 21 kwietnia 1990 20 1 11 czerwca 1947  Norwegia (90')
193 Bolesław Smólski 10 maja 1922 22 grudnia 1979 1 0 11 czerwca 1947  Norwegia (90')
194 Tadeusz Świcarz 5 czerwca 1920 6 czerwca 2002 5 0 11 czerwca 1947  Norwegia (90')
195 Michał Filek 25 sierpnia 1916 6 sierpnia 2003 1 0 11 czerwca 1947  Norwegia (80')
196 Antoni Barwiński 9 czerwca 1923 5 stycznia 2005 17 0 19 lipca 1947  Rumunia (90')
197 Marian Czachor 8 grudnia 1924 1 0 19 lipca 1947  Rumunia (90')
198 Władysław Giergiel 29 września 1917 17 października 1991 1 0 19 lipca 1947  Rumunia (90')
199 Marian Jabłoński 4 lutego 1922 11 marca 2004 3 0 19 lipca 1947  Rumunia (90')
200 Werner (Antoni) Janik 15 kwietnia 1920 7 sierpnia 2003 7 -21 31 sierpnia 1947  Czechosłowacja (90')
201 Maksymilian Barański 14 kwietnia 1926 9 maja 2010 5 0 31 sierpnia 1947  Czechosłowacja (90')
202 Henryk Gajdzik 12 lutego 1925 10 0 31 sierpnia 1947  Czechosłowacja (90')
203 Tadeusz Hogendorf 19 grudnia 1918 12 czerwca 2010 6 2 31 sierpnia 1947  Czechosłowacja (90')
204 Henryk Spodzieja 22 marca 1919 27 czerwca 1975 9 3 31 sierpnia 1947  Czechosłowacja (90')
205 Jan Włodarczyk 15 grudnia 1919 4 września 1998 6 0 31 sierpnia 1947  Czechosłowacja (90')
206 Mieczysław Szczurek 13 stycznia 1923 12 maja 1978 5 0 14 września 1947  Szwecja (45')
207 Jerzy Jurowicz 21 maja 1920 19 października 1989 8 -16 17 września 1947  Finlandia (2')
208 Henryk Skromny 24 grudnia 1926 16 listopada 1962 7 -10 19 października 1947  Jugosławia (45')
209 Edward Brzozowski 11 października 1920 25 czerwca 1983 6 0 26 października 1947  Rumunia (90')
210 Edmund Białas 15 sierpnia 1919 24 lipca 1991 2 0 4 kwietnia 1948  Bułgaria (90')
211 Henryk Bobula 4 marca 1920 4 maja 1998 5 0 4 kwietnia 1948  Bułgaria (90')
212 Tadeusz Waśko 9 grudnia 1922 4 maja 1980 7 0 4 kwietnia 1948  Bułgaria (90')
213 Henryk Janduda 11 lutego 1924 28 listopada 2008 10 0 18 kwietnia 1948  Czechosłowacja (90')
214 Jan Przecherka 18 lutego 1922 7 stycznia 1981 4 0 18 kwietnia 1948  Czechosłowacja (90')
215 Kazimierz Górski 2 marca 1921 23 maja 2006 1 0 26 czerwca 1948  Dania (33')
216 Józef Kohut 16 grudnia 1922 3 stycznia 1970 11 4 26 czerwca 1948  Dania (57')
217 Henryk Alszer 7 maja 1918 31 grudnia 1959 13 2 25 sierpnia 1948  Jugosławia (90')
218 Eugeniusz Kubicki 18 sierpnia 1925 1 0 19 września 1948  Węgry (90')
219 Zdzisław Mordarski 16 czerwca 1922 18 lutego 1991 12 2 10 października 1948  Rumunia (90')
220 Józef Oprych 18 lutego 1923 3 grudnia 2006 1 0 17 października 1948  Finlandia (45')
221 Wacław Sąsiadek 4 marca 1931 2 października 2017 3 0 17 października 1948  Finlandia (90')
222 Mieczysław Tarka 11 grudnia 1919 7 lutego 1976 2 0 17 października 1948  Finlandia (45')
223 Władysław Gędłek 15 czerwca 1920 28 lutego 1954 19 0 8 maja 1949  Rumunia (90')
224 Marian Łącz 5 grudnia 1921 2 sierpnia 1984 3 0 8 maja 1949  Rumunia (90')
225 Józef Mamoń 23 lutego 1922 16 maja 1979 9 2 8 maja 1949  Rumunia (90')
226 Czesław Suszczyk 4 stycznia 1922 1 kwietnia 1993 25 0 8 maja 1949  Rumunia (90')
227 Jerzy Krasówka 17 sierpnia 1924 11 kwietnia 2001 5 0 8 maja 1949  Rumunia (77')
228 Alfred Kokot 25 stycznia 1928 20 czerwca 1981 1 1 19 czerwca 1949  Dania (90')
229 Henryk Rybicki 5 lipca 1922 26 grudnia 1978 3 -5 19 czerwca 1949  Dania (90')
230 Henryk Borucz 10 maja 1921 8 czerwca 1984 5 -19 10 lipca 1949  Węgry (82')
231 Zygmunt Ochmański 2 października 1922 10 czerwca 2003 1 0 10 lipca 1949  Węgry (90')
232 Rudolf Patkoló 13 października 1922 1 września 1992 3 0 2 października 1949  Bułgaria (90')
233 Teodor Wieczorek 9 listopada 1923 26 maja 2009 10 0 30 października 1949  Czechosłowacja (90')
234 Jan Wiśniewski 1 maja 1922 10 marca 2006 9 1 6 listopada 1949  Albania (76')
235 Teodor Anioła 4 listopada 1925 10 lipca 1993 7 2 1 maja 1950  Albania (90')
236 Zygfryd Słoma 28 października 1927 24 stycznia 2007 2 0 1 maja 1950  Albania (90')
237 Henryk Bożek 26 sierpnia 1924 25 grudnia 1994 2 0 14 maja 1950  Rumunia (90')
238 Ignacy Dybała 25 stycznia 1926 7 września 2016 1 0 14 maja 1950  Rumunia (25')
239 Oskar Brajter 30 maja 1929 27 listopada 2004 4 0 30 października 1950  Bułgaria (90')
240 Tadeusz Glimas 17 lutego 1925 13 maja 1969 4 0 30 października 1950  Bułgaria (90')
241 Kazimierz Trampisz 10 stycznia 1929 12 sierpnia 2014 10 3 30 października 1950  Bułgaria (90')
242 Edmund Zientara 25 stycznia 1929 3 sierpnia 2010 40 1 30 października 1950  Bułgaria (45')
243 Kazimierz Kaszuba 5 kwietnia 1930 5 sierpnia 1990 3 0 27 maja 1951  Węgry (75')
244 Zdzisław Wesołowski 23 marca 1927 2 kwietnia 1983 1 0 27 maja 1951  Węgry (90')
245 Henryk Szymborski 18 stycznia 1931 30 sierpnia 2008 6 0 27 maja 1951  Węgry (17')
246 Zbigniew Jaskowski 25 marca 1929 7 czerwca 2006 1 0 18 maja 1952  Bułgaria (45')
247 Klaus Jerominek 20 maja 1931 1 0 18 maja 1952  Bułgaria (70')
248 Paweł Sobek 23 grudnia 1929 14 września 2015 5 1 18 maja 1952  Bułgaria (90')
249 Franciszek Tim 4 czerwca 1924 9 września 1986 1 0 18 maja 1952  Bułgaria (45')
250 Tomasz Stefaniszyn 16 marca 1929 8 września 1986 12 -28 18 maja 1952  Bułgaria (57')
251 Hubert Banisz 16 lutego 1928 19 marca 1983 6 0 25 maja 1952  Rumunia (90')
252 Henryk Bartyla 17 czerwca 1925 7 0 25 maja 1952  Rumunia (90')
253 Zdzisław Bieniek 9 maja 1930 7 0 25 maja 1952  Rumunia (90')
254 Edward Jankowski 9 stycznia 1930 19 marca 1987 10 4 25 maja 1952  Rumunia (90')
255 Roman Korynt 12 października 1929 34 0 25 maja 1952  Rumunia (90')
256 Czesław Rajtar 26 maja 1929 20 stycznia 2017 1 0 25 maja 1952  Rumunia (90')
257 Edward Szymkowiak 13 marca 1932 28 stycznia 1990 53 -80 25 maja 1952  Rumunia (37')
258 Marceli Strzykalski 19 lutego 1931 17 0 21 września 1952  NRD (57')
259 Roman Durniok 27 lutego 1928 25 listopada 1993 4 0 10 maja 1953  Czechosłowacja (90')
260 Jan Kłaczek 25 grudnia 1928 28 stycznia 2005 1 0 10 maja 1953  Czechosłowacja (5')
261 Edmund Kowal 16 lutego 1931 22 kwietnia 1960 8 1 13 września 1953  Bułgaria (45')
262 Józef Wieczorek 6 stycznia 1931 1 marca 2003 2 0 13 września 1953  Bułgaria (90')
263 Ewald Wiśniowski 24 listopada 1927 23 czerwca 1970 1 1 13 września 1953  Bułgaria (90')
264 Robert Gronowski 13 maja 1926 24 lutego 1994 1 0 29 listopada 1953  Albania (90')
265 Jan Kauder 16 lutego 1931 29 maja 1990 1 0 29 listopada 1953  Albania (45')
266 Helmut Cichoń 11 marca 1929 4 0 8 sierpnia 1954  Bułgaria (90')
267 Robert Grzywocz 1 maja 1932 2 0 8 sierpnia 1954  Bułgaria (90')
268 Leszek Jezierski 12 maja 1929 12 stycznia 2008 6 0 8 sierpnia 1954  Bułgaria (90')
269 Józef Kokot 24 sierpnia 1929 1 0 8 sierpnia 1954  Bułgaria (54')
270 Jerzy Orłowski 16 lutego 1925 28 marca 2015 1 0 8 sierpnia 1954  Bułgaria (90')
271 Józef Walczak 3 stycznia 1931 14 kwietnia 2016 2 0 8 sierpnia 1954  Bułgaria (45')
272 Lucjan Brychczy 13 czerwca 1934 58 18 8 sierpnia 1954  Bułgaria (36')
273 Ryszard Wyrobek 17 maja 1927 12 marca 1996 2 -2 26 września 1954  NRD (88')
274 Wiesław Pajor 18 kwietnia 1932 20 listopada 2008 1 0 26 września 1954  NRD (2')
275 Krzysztof Baszkiewicz 17 lutego 1933 25 listopada 1993 20 4 29 maja 1955  Rumunia (90')
276 Henryk Kempny 24 stycznia 1934 29 maja 2016 16 6 29 maja 1955  Rumunia (70')
277 Horst Mahseli 20 czerwca 1934 3 grudnia 1999 9 0 29 maja 1955  Rumunia (90')
278 Ernest Pohl 3 listopada 1932 12 września 1995 46 39 29 maja 1955  Rumunia (45')
279 Jerzy Woźniak 27 grudnia 1932 9 stycznia 2011 35 0 29 maja 1955  Rumunia (90')
280 Stanisław Hachorek 21 stycznia 1927 24 października 1988 16 8 29 maja 1955  Rumunia (45')
281 Marian Masłoń 11 lutego 1930 11 grudnia 2004 2 0 30 maja 1956  Norwegia (90')
282 Czesław Ciupa 2 sierpnia 1935 29 lipca 1988 3 0 15 lipca 1956  Węgry (62')
283 Czesław Uznański 7 grudnia 1930 19 marca 2014 3 0 15 lipca 1956  Węgry (90')
284 Marian Machowski 1 października 1932 1 0 26 sierpnia 1956  Bułgaria (90')
285 Helmut Nowak 19 stycznia 1938 2 0 26 sierpnia 1956  Bułgaria (90')
286 Józef Machnik 29 sierpnia 1931 15 czerwca 1990 2 -1 28 października 1956  Norwegia (11')
287 Antoni Konopelski 14 czerwca 1929 28 lutego 1977 1 0 4 listopada 1956  Finlandia (90')
288 Henryk Czech 21 września 1934 1 0 16 listopada 1956  Turcja (90')
289 Roman Lentner 15 grudnia 1937 32 7 19 maja 1957  Turcja (90')
290 Ginter Gawlik 5 grudnia 1930 22 sierpnia 2005 7 1 23 czerwca 1957  ZSRR (90')
291 Henryk Grzybowski 17 lipca 1934 17 listopada 2012 10 0 23 czerwca 1957  ZSRR (90')
292 Bolesław Lewandowski 5 czerwca 1935 1 0 23 czerwca 1957  ZSRR (90')
293 Zbigniew Szarzyński 7 grudnia 1933 6 3 5 lipca 1957  Finlandia (90')
294 Stefan Florenski 17 lutego 1933 11 0 29 września 1957  Bułgaria (90')
295 Jan Gawroński 9 czerwca 1933 3 1 29 września 1957  Bułgaria (90')
296 Wiesław Jańczyk 13 czerwca 1931 1 0 29 września 1957  Bułgaria (58')
297 Henryk Szczepański 7 października 1933 2 lutego 2015 45 0 29 września 1957  Bułgaria (90')
298 Władysław Soporek 10 grudnia 1927 25 października 1986 2 0 29 września 1957  Bułgaria (16')
299 Henryk Gronowski 1 marca 1928 10 maja 1977 1 0 3 listopada 1957  Finlandia (90')
300 Witold Majewski 4 września 1930 4 października 2005 7 0 25 maja 1958  Dania (90')
301 Marian Norkowski 17 maja 1935 7 marca 2001 6 1 25 maja 1958  Dania (90')
302 Marian Nowara 6 grudnia 1935 2 0 1 czerwca 1958  Szkocja (90')
303 Engelbert Jarek 7 czerwca 1935 23 sierpnia 2017 3 1 28 czerwca 1958  NRD (20')
304 Jan Liberda 26 listopada 1936 35 8 20 maja 1959  RFN (90')
305 Adam Michel 27 maja 1936 8 stycznia 1990 3 0 21 czerwca 1959  Izrael (90')
306 Fryderyk Monica 19 października 1937 17 lutego 1983 13 0 21 czerwca 1959  Izrael (90')
307 Antoni Nieroba 17 stycznia 1939 17 0 21 czerwca 1959  Izrael (90')
308 Bogusław Widawski 23 lutego 1934 1 0 21 czerwca 1959  Izrael (90')
309 Eugeniusz Faber 6 kwietnia 1939 36 11 8 listopada 1959  Finlandia (90')
310 Andrzej Sykta 9 września 1940 2 1 8 listopada 1959  Finlandia (90')
311 Jan Kowalski 15 lutego 1937 10 0 4 maja 1960  Szkocja (90')
312 Zygmunt Gadecki 21 stycznia 1938 21 listopada 2000 5 1 26 czerwca 1960  Bułgaria (90')
313 Hubert Pala 4 września 1933 5 września 2007 3 0 26 czerwca 1960  Bułgaria (90')
314 Stanisław Fołtyn 25 lipca 1936 8 marca 2003 4 -7 28 września 1960  Francja (90')
315 Ryszard Grzegorczyk 20 września 1939 23 2 28 września 1960  Francja (90')
316 Władysław Kawula 27 września 1937 1 lutego 2008 5 0 28 września 1960  Francja (90')
317 Bernard Blaut 3 stycznia 1940 19 maja 2007 36 3 13 listopada 1960  Węgry (90')
318 Stanisław Oślizło 13 listopada 1937 57 1 21 maja 1961  ZSRR (90')
319 Kazimierz Polok 11 lutego 1937 5 0 21 maja 1961  ZSRR (90')
320 Erwin Wilczek 20 listopada 1940 16 2 21 maja 1961  ZSRR (26')
321 Jan Schmidt 2 marca 1937 1 1 25 czerwca 1961  Jugosławia (90')
322 Jerzy Musiałek 14 października 1942 15 lipca 1980 13 1 8 października 1961  RFN (21')
323 Norbert Gajda 1 kwietnia 1934 16 września 1980 7 2 22 października 1961  NRD (90')
324 Piotr Suski 29 czerwca 1942 2 stycznia 2009 19 0 22 października 1961  NRD (90')
325 Konrad Kornek 12 lutego 1937 15 -11 11 kwietnia 1962  Francja (90')
326 Hubert Kostka 27 maja 1940 32 -38 15 kwietnia 1962  Maroko (13')
327 Józef Gałeczka 28 lutego 1939 18 5 2 września 1962  Węgry (10')
328 Ryszard Budka 14 grudnia 1935 2 0 30 września 1962  Bułgaria (90')
329 Henryk Apostel 29 stycznia 1941 1 0 11 października 1962  Maroko (64')
330 Jacek Gmoch 13 stycznia 1939 29 0 11 października 1962  Maroko (90')
331 Jerzy Jóźwiak 18 lipca 1939 1 0 11 października 1962  Maroko (90')
332 Marian Kielec 6 marca 1942 1 0 11 października 1962  Maroko (45')
333 Joachim Pierzyna 20 sierpnia 1939 1 0 11 października 1962  Maroko (90')
334 Władysław Gzel 1 stycznia 1942 2 0 11 października 1962  Maroko (26')
335 Włodzimierz Śpiewak 27 stycznia 1938 25 września 1997 8 0 28 października 1962  Czechosłowacja (90')
336 Roman Bazan 19 sierpnia 1938 20 czerwca 2012 21 2 22 maja 1963  Grecja (90')
337 Roman Kasprzyk 4 września 1942 2 0 22 maja 1963  Grecja (20')
338 Włodzimierz Lubański 28 lutego 1947 75 48 4 września 1963  Norwegia (60')
339 Zygfryd Szołtysik 24 października 1942 46 10 4 września 1963  Norwegia (90')
340 Jerzy Wilim 1 stycznia 1941 8 grudnia 2014 8 4 4 września 1963  Norwegia (25')
341 Henryk Pietrek 15 kwietnia 1942 1 0 4 września 1963  Norwegia (4')
342 Witold Szyguła 22 listopada 1940 4 września 2003 3 -6 16 października 1963  Grecja (90')
343 Waldemar Słomiany 1 listopada 1943 1 0 16 października 1963  Grecja (80')
344 Alojzy Łysko 14 kwietnia 1935 1 0 10 maja 1964  Irlandia (90')
345 Jan Banaś 29 marca 1943 31 7 13 września 1964  Czechosłowacja (90')
346 Paweł Orzechowski 15 grudnia 1941 4 0 7 października 1964  Szwecja (57')
347 Janusz Kowalik 26 marca 1944 6 0 7 kwietnia 1965  Belgia (90')
348 Andrzej Jarosik 26 listopada 1944 25 11 16 maja 1965  Bułgaria (90')
349 Zygmunt Anczok 14 marca 1946 48 0 13 października 1965  Szkocja (90')
350 Jerzy Sadek 13 stycznia 1942 4 listopada 2015 18 6 13 października 1965  Szkocja (90')
351 Marian Szeja 20 sierpnia 1941 25 lutego 2015 15 -6 24 października 1965  Finlandia (90')
352 Henryk Stroniarz 20 marca 1936 1 -6 1 listopada 1965  Włochy (90')
353 Janusz Żmijewski 4 marca 1943 15 7 1 listopada 1965  Włochy (90')
354 Henryk Brejza 20 grudnia 1938 9 0 5 stycznia 1966  Anglia (90')
355 Andrzej Rewilak 4 września 1942 1 0 5 stycznia 1966  Anglia (90')
356 Zygmunt Schmidt 27 kwietnia 1941 13 0 5 stycznia 1966  Anglia (90')
357 Jan Wilim 9 grudnia 1943 3 0 5 stycznia 1966  Anglia (38')
358 Roman Strzałkowski 6 października 1941 18 1 3 maja 1966  Węgry (90')
359 Jan Gomola 5 sierpnia 1941 7 -11 18 maja 1966  Szwecja (90')
360 Walter Winkler 2 lutego 1943 4 czerwca 2014 23 0 8 czerwca 1966  Brazylia (90')
361 Stanisław Majcher 27 października 1936 17 listopada 2014 3 -6 11 września 1966  NRD (90')
362 Krystian Michallik 13 maja 1941 2 0 3 grudnia 1966  Izrael (90')
363 Zbigniew Myga 12 listopada 1939 1 0 3 grudnia 1966  Izrael (90')
364 Stefan Szefer 8 maja 1942 3 0 3 grudnia 1966  Izrael (90')
365 Joachim Marx 31 sierpnia 1944 23 10 3 grudnia 1966  Izrael (45')
366 Klaus Masseli 17 lipca 1941 1 0 3 grudnia 1966  Izrael (45')
367 Hubert Skowronek 3 grudnia 1941 6 stycznia 1979 1 0 3 grudnia 1966  Izrael (45')
368 Krzysztof Hausner 13 marca 1944 26 stycznia 2004 1 0 16 kwietnia 1967  Luksemburg (90')
369 Paweł Kowalski 10 lutego 1937 3 czerwca 2016 4 0 21 maja 1967  Belgia (90')
370 Robert Gadocha 10 stycznia 1946 62 16 28 lipca 1967  ZSRR (45')
371 Piotr Brol 26 kwietnia 1944 28 czerwca 2001 2 -3 4 sierpnia 1967  ZSRR (90')
372 Jan Domarski 28 października 1946 17 2 4 sierpnia 1967  ZSRR (90')
373 Antoni Piechniczek 3 maja 1942 3 0 8 października 1967  Belgia (90')
374 Józef Gomoluch 18 marca 1939 2 grudnia 2007 1 0 29 października 1967  Rumunia (24')
375 Bronisław Bula 28 września 1946 26 5 24 kwietnia 1968  Turcja (90')
376 Kazimierz Deyna 23 października 1947 1 września 1989 97 41 24 kwietnia 1968  Turcja (45')
377 Waldemar Folbrycht 19 lutego 1942 1 0 24 kwietnia 1968  Turcja (90')
378 Zygmunt Maszczyk 3 maja 1945 36 0 24 kwietnia 1968  Turcja (90')
379 Henryk Latocha 8 czerwca 1943 8 0 1 maja 1968  Holandia (90')
380 Jan Leszczyński 20 października 1946 13 stycznia 2004 1 0 20 października 1968  NRD (90')
381 Adam Musiał 18 grudnia 1948 34 0 20 października 1968  NRD (90')
382 Jan Rudnow 2 kwietnia 1947 1 0 30 października 1968  Irlandia (90')
383 Bolesław Szadkowski 2 października 1945 3 października 2005 7 0 17 grudnia 1968  Argentyna (90')
384 Jan Wraży 10 października 1943 7 0 17 grudnia 1968  Argentyna (90')
385 Marian Kozerski 12 sierpnia 1945 8 2 20 kwietnia 1969  Luksemburg (7')
386 Joachim Stachuła 1 lutego 1940 9 marca 2013 1 0 30 kwietnia 1969  Turcja (18')
387 Władysław Stachurski 27 marca 1945 13 marca 2013 8 1 12 października 1969  Luksemburg (90')
388 Lesław Ćmikiewicz 25 sierpnia 1948 57 0 2 maja 1970  Węgry (90')
389 Alfred Olek 23 lipca 1940 10 marca 2007 1 0 6 maja 1970  Irlandia (45')
390 Zygfryd Blaut 2 marca 1943 21 kwietnia 2005 1 0 22 lipca 1970  Irak (90')
391 Piotr Czaja 11 lutego 1944 2 0 22 lipca 1970  Irak (90')
392 Antoni Szymanowski 13 stycznia 1951 82 1 22 lipca 1970  Irak (90')
393 Ryszard Mańko 8 kwietnia 1946 8 lutego 1994 1 0 2 września 1970  Dania (45')
394 Władysław Szaryński 17 stycznia 1947 2 0 2 września 1970  Dania (90')
395 Jerzy Wyrobek 17 grudnia 1949 26 marca 2013 15 1 2 września 1970  Dania (90')
396 Jerzy Gorgoń 18 lipca 1949 55 6 23 września 1970  Irlandia (90')
397 Władysław Grotyński 16 października 1945 28 czerwca 2002 4 -5 23 września 1970  Irlandia (90')
398 Paweł Janik 4 kwietnia 1949 1 0 25 października 1970  Czechosłowacja (90')
399 Bohdan Masztaler 19 września 1949 22 2 25 października 1970  Czechosłowacja (26')
400 Antoni Trzaskowski 5 kwietnia 1941 1 0 5 maja 1971  Szwajcaria (45')
401 Andrzej Zygmunt 13 listopada 1945 1 0 22 września 1971  Turcja (90')
402 Jan Tomaszewski 9 stycznia 1948 63 -60 10 października 1971  RFN (90')
403 Antoni Kot 26 marca 1945 1 0 10 października 1971  RFN (45')
404 Grzegorz Lato 8 kwietnia 1950 100 45 17 listopada 1971  RFN (84')
405 Marian Ostafiński 8 grudnia 1946 11 0 17 listopada 1971  RFN (90')
406 Jerzy Kraska 24 grudnia 1951 13 0 16 kwietnia 1972  Bułgaria (90')
407 Tadeusz Polak 17 listopada 1944 2 0 7 maja 1972  Bułgaria (21')
408 Stanisław Paździor 10 października 1944 1 0 10 maja 1972  Szwajcaria (90')
409 Tadeusz Nowak 28 listopada 1948 2 0 10 maja 1972  Szwajcaria (29')
410 Kazimierz Kmiecik 19 września 1951 34 8 30 sierpnia 1972  Ghana (45')
411 Zbigniew Gut 17 kwietnia 1949 27 marca 2010 11 0 1 września 1972  NRD (90')
412 Ryszard Szymczak 14 grudnia 1944 7 grudnia 1996 2 0 1 września 1972  NRD (9')
413 Włodzimierz Wojciechowski 12 stycznia 1948 3 0 15 października 1972  Czechosłowacja (90')
414 Henryk Kasperczak 10 lipca 1946 61 5 20 marca 1973  Stany Zjednoczone (90')
415 Mirosław Bulzacki 23 października 1951 23 0 13 maja 1973  Jugosławia (90')
416 Henryk Wieczorek 14 grudnia 1949 17 2 13 maja 1973  Jugosławia (90')
417 Zenon Kasztelan 16 listopada 1946 6 1 16 maja 1973  Irlandia (69')
418 Krzysztof Rześny 2 stycznia 1946 6 0 6 czerwca 1973  Anglia (90')
419 Andrzej Szarmach 3 października 1950 61 32 1 sierpnia 1973  Kanada (90')
420 Andrzej Drozdowski 22 września 1950 7 0 1 sierpnia 1973  Kanada (45')
421 Zygmunt Kalinowski 2 maja 1949 4 -2 10 października 1973  Holandia (45')
422 Zdzisław Kapka 7 grudnia 1954 14 1 21 października 1973  Irlandia (45')
423 Władysław Żmuda 6 czerwca 1954 91 2 21 października 1973  Irlandia (90')
424 Jan Białas 18 sierpnia 1952 6 kwietnia 1975 1 0 13 kwietnia 1974  Haiti (90')
425 Andrzej Fischer 15 stycznia 1952 2 -2 13 kwietnia 1974  Haiti (90')
426 Jerzy Kasalik 10 września 1949 3 1 13 kwietnia 1974  Haiti (45')
427 Marek Kusto 29 kwietnia 1954 19 3 13 kwietnia 1974  Haiti (74')
428 Józef Kwiatkowski 30 listopada 1950 7 1 13 kwietnia 1974  Haiti (90')
429 Roman Ogaza 17 listopada 1952 5 marca 2006 21 6 13 kwietnia 1974  Haiti (62')
430 Stanisław Sobczyński 2 kwietnia 1951 6 0 13 kwietnia 1974  Haiti (90')
431 Witold Karaś 20 października 1951 2 0 13 kwietnia 1974  Haiti (28')
432 Andrzej Sikorski 12 grudnia 1953 1 -1 15 kwietnia 1974  Haiti (90')
433 Romuald Chojnacki 6 lutego 1950 2 0 17 kwietnia 1974  Belgia (24')
434 Zygmunt Garłowski 5 października 1949 7 lutego 2008 3 0 15 maja 1974  Grecja (45')
435 Roman Jakóbczak 26 lutego 1946 5 2 15 maja 1974  Grecja (90')
436 Józef Kopicera 16 lutego 1951 2 0 4 września 1974  NRD (25')
437 Piotr Drzewiecki 29 kwietnia 1950 3 0 7 września 1974  Francja (90')
438 Henryk Maculewicz 24 kwietnia 1950 23 0 31 października 1974  Kanada (90')
439 Piotr Mowlik 21 kwietnia 1951 21 -16 31 października 1974  Kanada (45')
440 Henryk Wawrowski 25 września 1949 15 0 31 października 1974  Kanada (90')
441 Jan Karwecki 2 stycznia 1949 5 -1 31 października 1974  Kanada (45')
442 Witold Kasperski 30 października 1949 1 0 31 października 1974  Kanada (45')
443 Ryszard Szpakowski 18 maja 1951 1 0 31 października 1974  Kanada (45')
444 Wojciech Rudy 24 października 1952 39 1 31 października 1974  Kanada (21')
445 Zdzisław Puszkarz 18 lutego 1950 1 0 28 maja 1975  NRD (45')
446 Ryszard Polak 29 grudnia 1946 1 0 8 października 1975  Węgry (26')
447 Zbigniew Boniek 3 marca 1956 80 24 24 marca 1976  Argentyna (63')
448 Stanisław Burzyński 19 listopada 1948 5 listopada 1991 2 -4 24 marca 1976  Argentyna (90')
449 Jan Benigier 10 lutego 1950 4 0 24 marca 1976  Argentyna (29')
450 Janusz Kupcewicz 9 grudnia 1955 20 5 24 marca 1976  Argentyna (27')
451 Paweł Janas 4 marca 1953 53 1 24 marca 1976  Argentyna (16')
452 Lechosław Olsza 28 lutego 1949 2 0 6 maja 1976  Grecja (65')
453 Zbigniew Płaszewski 18 sierpnia 1951 5 0 6 maja 1976  Grecja (90')
454 Zbigniew Hnatio 18 marca 1953 25 października 2014 1 0 6 maja 1976  Grecja (25')
455 Tadeusz Pawłowski 14 października 1953 5 0 6 maja 1976  Grecja (25')
456 Czesław Boguszewicz 2 lipca 1950 5 0 6 maja 1976  Grecja (13')
457 Zygmunt Kukla 21 stycznia 1948 18 maja 2016 20 -14 16 października 1976  Portugalia (90')
458 Stanisław Terlecki 13 listopada 1955 29 7 16 października 1976  Portugalia (75')
459 Janusz Sybis 10 października 1952 18 2 31 października 1976  Cypr (90')
460 Włodzimierz Mazur 18 kwietnia 1954 1 grudnia 1988 23 3 31 października 1976  Cypr (45')
461 Marek Dziuba 19 grudnia 1955 53 1 13 kwietnia 1977  Węgry (59')
462 Adam Nawałka 23 października 1957 34 1 13 kwietnia 1977  Węgry (45')
463 Jerzy Ludyga 24 października 1950 1 marca 1999 1 0 15 maja 1977  Cypr (90')
464 Krzysztof Sobieski 25 lipca 1950 2 -2 10 czerwca 1977  Peru (25')
465 Jan Erlich 9 stycznia 1947 3 czerwca 1998 2 0 7 września 1977  ZSRR (75')
466 Tadeusz Jakubczyk 25 września 1954 1 0 12 listopada 1977  Szwecja (64')
467 Mirosław Okoński 8 grudnia 1958 29 2 12 listopada 1977  Szwecja (45')
468 Jan Sobol 21 czerwca 1953 2 0 12 listopada 1977  Szwecja (90')
469 Wojciech Tyc 15 maja 1950 1 0 12 listopada 1977  Szwecja (3')
470 Mirosław Justek 23 września 1948 24 stycznia 1998 3 0 22 marca 1978  Luksemburg (90')
471 Zbigniew Kwaśniewski 3 lutego 1948 29 czerwca 2017 2 0 22 marca 1978  Luksemburg (18')
472 Zdzisław Kostrzewa 26 października 1955 18 maja 1991 3 -3 5 kwietnia 1978  Grecja (90')
473 Józef Szewczyk 17 lutego 1950 19 maja 1989 1 0 5 kwietnia 1978  Grecja (90')
474 Stanisław Gzil 6 maja 1949 1 0 5 kwietnia 1978  Grecja (45')
475 Roman Wójcicki 8 stycznia 1958 62 2 12 kwietnia 1978  Irlandia (90')
476 Rudolf Wojtowicz 9 czerwca 1956 1 0 12 kwietnia 1978  Irlandia (26')
477 Andrzej Iwan 10 listopada 1959 29 11 6 czerwca 1978  Tunezja (30')
478 Tadeusz Błachno 11 marca 1953 2 0 30 sierpnia 1978  Finlandia (90')
479 Stefan Majewski 31 stycznia 1956 40 4 30 sierpnia 1978  Finlandia (90')
480 Jerzy Dworczyk 6 grudnia 1955 1 0 30 sierpnia 1978  Finlandia (45')
481 Włodzimierz Ciołek 24 marca 1956 29 4 11 października 1978  Rumunia (90')
482 Tadeusz Małnowicz 19 października 1953 1 0 11 października 1978  Rumunia (45')
483 Józef Młynarczyk 20 września 1953 42 -47 18 lutego 1979  Tunezja (90')
484 Roman Faber 16 grudnia 1955 2 1 21 marca 1979  Algieria (5')
485 Michał Wróbel 3 grudnia 1957 3 0 4 kwietnia 1979  Węgry (73')
486 Tomasz Korynt 27 października 1954 1 0 4 kwietnia 1979  Węgry (17')
487 Leszek Lipka 4 czerwca 1958 21 1 2 maja 1979  Holandia (90')
488 Janusz Baran 26 stycznia 1957 1 0 29 sierpnia 1979  Rumunia (18')
489 Henryk Szymanowski 11 kwietnia 1952 1 0 29 sierpnia 1979  Rumunia (2')
490 Andrzej Pałasz 22 lipca 1960 34 7 17 lutego 1980  Maroko (45')
491 Andrzej Buncol 21 września 1959 51 6 17 lutego 1980  Maroko (35')
492 Zbigniew Mikołajów 11 lutego 1953 3 0 17 lutego 1980  Maroko (29')
493 Marek Motyka 17 kwietnia 1958 8 0 17 lutego 1980  Maroko (21')
494 Henryk Miłoszewicz 27 stycznia 1956 5 kwietnia 2003 9 0 26 marca 1980  Węgry (69')
495 Hieronim Barczak 27 sierpnia 1953 8 0 28 maja 1980  Szkocja (90')
496 Piotr Skrobowski 16 października 1961 15 0 22 czerwca 1980  Irak (45')
497 Edward Załężny 20 grudnia 1957 4 0 22 czerwca 1980  Irak (24')
498 Włodzimierz Smolarek 16 lipca 1957 7 marca 2012 60 13 12 października 1980  Argentyna (80')
499 Andrzej Milczarski 3 lutego 1955 1 0 12 października 1980  Argentyna (11')
500 Adam Walczak 7 grudnia 1957 4 1 12 listopada 1980  Hiszpania (45')
501 Krzysztof Adamczyk 14 lutego 1956 3 0 12 listopada 1980  Hiszpania (19')
502 Waldemar Matysik 27 września 1961 55 0 19 listopada 1980  Algieria (34')
503 Ryszard Milewski 4 września 1957 3 0 7 grudnia 1980  Malta (77')
504 Krzysztof Baran 26 lipca 1960 10 4 25 stycznia 1981  Japonia (66')
505 Kazimierz Buda 3 maja 1960 10 2 25 stycznia 1981  Japonia (90')
506 Marek Chojnacki 6 grudnia 1959 4 0 25 stycznia 1981  Japonia (90')
507 Roman Geszlecht 28 grudnia 1961 4 0 25 stycznia 1981  Japonia (90')
508 Jacek Kazimierski 17 sierpnia 1959 23 -25 25 stycznia 1981  Japonia (90')
509 Jarosław Nowicki 11 stycznia 1961 4 1 25 stycznia 1981  Japonia (45')
510 Marek Ostrowski 22 listopada 1959 6 marca 2017 37 1 25 stycznia 1981  Japonia (45')
511 Piotr Rzepka 13 września 1961 7 1 25 stycznia 1981  Japonia (45')
512 Krzysztof Frankowski 24 sierpnia 1959 4 0 25 stycznia 1981  Japonia (45')
513 Mirosław Pękala 15 października 1961 6 1 25 stycznia 1981  Japonia (45')
514 Witold Sikorski 10 lutego 1958 2 0 25 stycznia 1981  Japonia (45')
515 Henryk Janikowski 22 listopada 1954 3 2 25 stycznia 1981  Japonia (24')
516 Krzysztof Kajrys 20 września 1959 3 1 27 stycznia 1981  Japonia (68')
517 Paweł Król 10 października 1960 22 3 27 stycznia 1981  Japonia (61')
518 Janusz Stawarz 1 grudnia 1959 2 -2 27 stycznia 1981  Japonia (90')
519 Józef Adamiec 10 maja 1954 9 1 25 marca 1981  Rumunia (90')
520 Mirosław Tłokiński 2 października 1955 2 0 25 marca 1981  Rumunia (45')
521 Jan Jałocha 18 lipca 1957 28 1 2 maja 1981  NRD (90')
522 Tadeusz Dolny 7 maja 1958 7 0 2 września 1981  RFN (45')
523 Krystian Walot 5 maja 1956 1 0 23 września 1981  Portugalia (62')
524 Dariusz Dziekanowski 30 września 1962 63 20 15 listopada 1981  Malta (23')
525 Dariusz Kubicki 6 czerwca 1963 46 1 31 sierpnia 1982  Francja (26')
526 Adam Kensy 19 sierpnia 1956 3 0 22 maja 1983  ZSRR (90')
527 Jerzy Wijas 12 lutego 1959 17 0 22 maja 1983  ZSRR (90')
528 Mirosław Bąk 23 listopada 1961 1 0 7 września 1983  Rumunia (65')
529 Waldemar Prusik 27 lipca 1961 49 5 7 września 1983  Rumunia (90')
530 Krzysztof Urbanowicz 30 listopada 1958 26 listopada 2014 4 0 7 września 1983  Rumunia (90')
531 Krzysztof Pawlak 12 lutego 1958 31 1 7 września 1983  Rumunia (45')
532 Czesław Jakołcewicz 18 sierpnia 1961 15 0 11 stycznia 1984  Indie (90')
533 Krzysztof Warzycha 17 listopada 1964 50 9 27 marca 1984  Szwajcaria (20')
534 Jan Furtok 9 marca 1962 36 10 23 maja 1984  Irlandia (67')
535 Jan Karaś 17 sierpnia 1959 16 1 29 sierpnia 1984  Norwegia (90')
536 Ryszard Tarasiewicz 27 kwietnia 1962 58 9 29 sierpnia 1984  Norwegia (71')
537 Dariusz Wdowczyk 25 września 1962 53 2 12 września 1984  Finlandia (70')
538 Ryszard Komornicki 14 sierpnia 1959 20 0 31 października 1984  Albania (21')
539 Damian Łukasik 6 lutego 1964 27 0 5 lutego 1985  Meksyk (90')
540 Eugeniusz Cebrat 25 lutego 1955 6 -6 5 lutego 1985  Meksyk (18')
541 Jarosław Araszkiewicz 1 lutego 1965 12 0 6 lutego 1985  Bułgaria (70')
542 Zbigniew Kaczmarek 1 czerwca 1962 30 0 6 lutego 1985  Bułgaria (45')
543 Jan Urban 14 maja 1962 57 7 6 lutego 1985  Bułgaria (12')
544 Kazimierz Przybyś 11 lipca 1960 15 0 19 maja 1985  Grecja (90')
545 Józef Dankowski 16 marca 1960 3 0 4 września 1985  Czechosłowacja (90')
546 Kazimierz Sokołowski 11 lutego 1963 2 0 4 września 1985  Czechosłowacja (25')
547 Marek Biegun 5 listopada 1958 1 0 8 grudnia 1985  Tunezja (90')
548 Józef Wandzik 13 sierpnia 1963 52 -53 8 grudnia 1985  Tunezja (90')
549 Andrzej Zgutczyński 1 stycznia 1958 5 0 8 grudnia 1985  Tunezja (45')
550 Waldemar Waleszczyk 1 maja 1958 1 0 11 grudnia 1985  Turcja (90')
551 Henryk Bolesta 20 września 1957 1 0 7 października 1986  Korea Północna (45')
552 Marek Leśniak 29 lutego 1964 20 10 7 października 1986  Korea Północna (90')
553 Tadeusz Świątek 8 listopada 1961 1 0 7 października 1986  Korea Północna (45')
554 Wiesław Wraga 15 sierpnia 1963 1 0 7 października 1986  Korea Północna (45')
555 Andrzej Sikorski 13 lutego 1957 1 0 7 października 1986  Korea Północna (45')
556 Juliusz Kruszankin 5 czerwca 1965 7 0 7 października 1986  Korea Północna (13')
557 Marek Koniarek 29 maja 1962 2 1 12 listopada 1986  Irlandia (90')
558 Andrzej Rudy 15 października 1965 16 3 12 listopada 1986  Irlandia (45')
559 Jacek Grembocki 10 marca 1965 7 0 18 marca 1987  Finlandia (55')
560 Leszek Iwanicki 16 maja 1959 2 0 18 marca 1987  Finlandia (45')
561 Janusz Jojko 20 kwietnia 1960 2 -2 18 marca 1987  Finlandia (12')
562 Marek Ługowski 7 maja 1964 2 0 24 marca 1987  Norwegia (45')
563 Jacek Bayer 29 grudnia 1964 1 0 12 kwietnia 1987  Cypr (45')
564 Dariusz Marciniak 30 października 1966 27 kwietnia 2003 5 1 17 maja 1987  Węgry (90')
565 Modest Boguszewski 8 stycznia 1963 2 0 19 sierpnia 1987  NRD (90')
566 Wiesław Cisek 2 stycznia 1963 12 2 19 sierpnia 1987  NRD (90')
567 Adam Zejer 3 listopada 1963 5 0 19 sierpnia 1987  NRD (27')
568 Marek Szczech 18 września 1956 20 listopada 2003 2 -3 2 września 1987  Rumunia (24')
569 Mieczysław Szewczyk 11 września 1962 1 0 2 września 1987  Rumunia (16')
570 Marek Kostrzewa 19 czerwca 1957 1 0 14 października 1987  Holandia (90')
571 Ryszard Robakiewicz 6 czerwca 1962 3 0 14 października 1987  Holandia (23')
572 Witold Wenclewski 14 kwietnia 1964 28 lipca 2014 5 0 27 października 1987  Czechosłowacja (90')
573 Robert Warzycha 20 sierpnia 1963 47 7 11 listopada 1987  Cypr (45')
574 Ryszard Cyroń 11 lutego 1965 2 0 6 lutego 1988  Rumunia (45')
575 Ryszard Jankowski 10 kwietnia 1960 2 -3 6 lutego 1988  Rumunia (90')
576 Roman Kosecki 15 lutego 1966 69 19 6 lutego 1988  Rumunia (64')
577 Piotr Brzoza 19 października 1966 1 0 10 lutego 1988  Izrael (16')
578 Jacek Ziober 18 listopada 1965 46 8 23 marca 1988  Irlandia Północna (68')
579 Witold Bendkowski 2 września 1961 5 0 22 maja 1988  Irlandia (65')
580 Grzegorz Stencel 25 stycznia 1962 1 0 22 maja 1988  Irlandia (45')
581 Jarosław Bako 12 sierpnia 1964 35 -35 1 czerwca 1988  ZSRR (90')
582 Piotr Jegor 13 czerwca 1968 20 1 7 lutego 1989  Kostaryka (90')
583 Krystian Szuster 6 marca 1963 3 0 7 lutego 1989  Kostaryka (60')
584 Piotr Soczyński 18 stycznia 1967 30 1 7 lutego 1989  Kostaryka (12')
585 Dariusz Fornalak 15 października 1965 2 0 12 lutego 1989  Gwatemala (45')
586 Roman Szewczyk 18 marca 1965 37 3 12 kwietnia 1989  Rumunia (90')
587 Krzysztof Budka 2 września 1958 3 0 23 sierpnia 1989  ZSRR (90')
588 Janusz Nawrocki 8 grudnia 1961 23 0 23 sierpnia 1989  ZSRR (90')
589 Piotr Czachowski 7 listopada 1966 45 1 23 sierpnia 1989  ZSRR (45')
590 Marek Godlewski 28 kwietnia 1965 3 0 23 sierpnia 1989  ZSRR (11')
591 Maciej Śliwowski 10 stycznia 1967 9 0 5 września 1989  Grecja (21')
592 Mirosław Kubisztal 7 lutego 1962 1 0 20 września 1989  Hiszpania (17')
593 Janusz Góra 8 lipca 1963 11 0 25 października 1989  Szwecja (10')
594 Adam Fedoruk 11 grudnia 1966 18 1 2 lutego 1990  Iran (45')
595 Piotr Nowak 5 lipca 1964 19 3 2 lutego 1990  Iran (12')
596 Jacek Duchowski 2 stycznia 1966 1 0 4 lutego 1990  Iran (60')
597 Leszek Pisz 18 grudnia 1966 14 0 28 marca 1990  Jugosławia (14')
598 Kazimierz Moskal 9 lipca 1967 6 1 6 maja 1990  Kostaryka (59')
599 Tomasz Cebula 31 marca 1966 12 0 19 grudnia 1990  Grecja (80')
600 Andrzej Lesiak 21 maja 1966 18 1 19 grudnia 1990  Grecja (45')
601 Kazimierz Sidorczuk 4 marca 1967 14 -15 19 grudnia 1990  Grecja (45')
602 Dariusz Grzesik 10 stycznia 1966 3 0 19 grudnia 1990  Grecja (10')
603 Ryszard Kraus 30 czerwca 1964 3 listopada 2013 4 0 5 lutego 1991  Irlandia Północna (45')
604 Tomasz Dziubiński 8 lipca 1968 2 0 5 lutego 1991  Irlandia Północna (45')
605 Romuald Kujawa 17 stycznia 1962 1 0 13 marca 1991  Finlandia (90')
606 Maciej Szczęsny 28 czerwca 1965 7 -8 13 marca 1991  Finlandia (45')
607 Michał Gębura 10 listopada 1964 3 0 27 marca 1991  Czechosłowacja (64')
608 Marek Rzepka 6 stycznia 1964 15 1 14 sierpnia 1991  Francja (28')
609 Dariusz Skrzypczak 13 listopada 1967 7 0 14 sierpnia 1991  Francja (21')
610 Wojciech Kowalczyk 14 kwietnia 1972 39 11 21 sierpnia 1991  Szwecja (90')
611 Grzegorz Mielcarski 19 marca 1971 10 1 21 sierpnia 1991  Szwecja (58')
612 Tomasz Wałdoch 10 maja 1971 73 2 21 sierpnia 1991  Szwecja (90')
613 Mirosław Trzeciak 11 kwietnia 1968 22 8 21 sierpnia 1991  Szwecja (33')
614 Kazimierz Węgrzyn 13 kwietnia 1967 20 0 21 sierpnia 1991  Szwecja (7')
615 Jacek Bobrowicz 14 grudnia 1962 1 -2 3 grudnia 1991  Egipt (66')
616 Zdzisław Janik 11 listopada 1964 3 1 3 grudnia 1991  Egipt (80')
617 Krzysztof Maciejewski 22 sierpnia 1964 5 0 3 grudnia 1991  Egipt (90')
618 Jerzy Podbrożny 17 grudnia 1966 6 0 3 grudnia 1991  Egipt (90')
619 Adam Matysek 17 lipca 1968 34 -25 3 grudnia 1991  Egipt (24')
620 Ryszard Czerwiec 28 lutego 1968 28 0 3 grudnia 1991  Egipt (10')
621 Andrzej Juskowiak 3 listopada 1970 39 13 7 maja 1992  Szwecja (45')
622 Dariusz Adamczuk 21 października 1969 11 1 19 maja 1992  Austria (90')
623 Jerzy Brzęczek 18 marca 1971 42 4 19 maja 1992  Austria (66')
624 Jarosław Gierejkiewicz 3 października 1965 1 0 5 lipca 1992  Gwatemala (49')
625 Arkadiusz Gmur 15 października 1966 1 0 5 lipca 1992  Gwatemala (90')
626 Jarosław Góra 17 października 1964 1 0 5 lipca 1992  Gwatemala (69')
627 Mirosław Rzepa 27 grudnia 1968 1 0 5 lipca 1992  Gwatemala (62')
628 Marek Jóźwiak 21 sierpnia 1967 14 0 5 lipca 1992  Gwatemala (28')
629 Tomasz Łapiński 1 sierpnia 1969 36 0 26 sierpnia 1992  Finlandia (90')
630 Marek Koźmiński 7 lutego 1971 45 1 9 września 1992  Izrael (90')
631 Marcin Jałocha 7 marca 1971 18 1 9 września 1992  Izrael (15')
632 Andrzej Kobylański 31 lipca 1970 6 0 18 listopada 1992  Łotwa (90')
633 Ryszard Staniek 13 marca 1971 12 0 18 listopada 1992  Łotwa (90')
634 Aleksander Kłak 24 listopada 1970 11 -7 18 listopada 1992  Łotwa (45')
635 Piotr Świerczewski 8 kwietnia 1972 70 1 26 listopada 1992  Argentyna (90')
636 Dariusz Gęsior 9 października 1969 22 1 29 listopada 1992  Urugwaj (90')
637 Jacek Bąk 24 marca 1973 96 3 1 lutego 1993  Cypr (90')
638 Jacek Bednarz 5 czerwca 1967 5 0 31 marca 1993  Litwa (45')
639 Adam Ledwoń 15 stycznia 1974 11 czerwca 2008 18 1 13 kwietnia 1993  Finlandia (14')
640 Grzegorz Lewandowski 1 września 1969 5 0 27 października 1993  Turcja (90')
641 Radosław Michalski 21 września 1969 28 0 27 października 1993  Turcja (90')
642 Waldemar Jaskulski 23 kwietnia 1967 13 1 27 października 1993  Turcja (14')
643 Andrzej Woźniak 23 października 1965 20 -28 9 lutego 1994  Hiszpania (90')
644 Henryk Bałuszyński 15 lipca 1972 1 marca 2012 15 4 9 lutego 1994  Hiszpania (29')
645 Dariusz Szubert 30 października 1970 3 0 23 marca 1994  Grecja (10')
646 Roman Dąbrowski 14 marca 1972 5 0 13 kwietnia 1994  Arabia Saudyjska (90')
647 Tomasz Wieszczycki 21 grudnia 1971 11 3 13 kwietnia 1994  Arabia Saudyjska (90')
648 Zbigniew Robakiewicz 28 listopada 1966 1 0 13 kwietnia 1994  Arabia Saudyjska (45')
649 Arkadiusz Kubik 31 maja 1972 2 0 4 maja 1994  Węgry (76')
650 Jacek Płuciennik 25 maja 1970 3 września 1998 4 0 4 maja 1994  Węgry (14')
651 Krzysztof Ratajczyk 9 listopada 1973 16 3 17 sierpnia 1994  Białoruś (90')
652 Sylwester Czereszewski 4 października 1971 23 4 12 października 1994  Azerbejdżan (90')
653 Marek Świerczewski 2 marca 1967 6 0 16 listopada 1994  Francja (90')
654 Jacek Dembiński 20 grudnia 1969 10 0 10 grudnia 1994  Arabia Saudyjska (45')
655 Tomasz Sokołowski 21 września 1970 12 1 10 grudnia 1994  Arabia Saudyjska (90')
656 Paweł Wojtala 27 października 1972 12 0 10 grudnia 1994  Arabia Saudyjska (90')
657 Tomasz Rząsa 11 marca 1973 36 1 10 grudnia 1994  Arabia Saudyjska (45')
658 Maciej Stolarczyk 15 stycznia 1972 8 0 10 grudnia 1994  Arabia Saudyjska (13')
659 Krzysztof Bukalski 22 września 1970 17 2 15 marca 1995  Litwa (24')
660 Jacek Zieliński 10 października 1967 60 1 7 czerwca 1995  Słowacja (90')
661 Tomasz Iwan 12 czerwca 1971 40 4 16 sierpnia 1995  Francja (90')
662 Sławomir Majak 12 stycznia 1969 22 0 15 listopada 1995  Azerbejdżan (45')
663 Rafał Siadaczka 21 lutego 1972 17 2 15 listopada 1995  Azerbejdżan (45')
664 Marcin Kuźba 15 kwietnia 1977 6 2 15 listopada 1995  Azerbejdżan (25')
665 Tomasz Lenart 11 kwietnia 1969 2 0 15 listopada 1995  Azerbejdżan (20')
666 Marek Citko 27 marca 1974 10 2 19 lutego 1996  Japonia (90')
667 Grzegorz Kaliciak 10 marca 1975 3 0 19 lutego 1996  Japonia (59')
668 Paweł Skrzypek 23 października 1971 10 0 19 lutego 1996  Japonia (84')
669 Zbigniew Wyciszkiewicz 16 września 1969 3 0 19 lutego 1996  Japonia (90')
670 Mariusz Śrutwa 15 lipca 1971 5 0 19 lutego 1996  Japonia (31')
671 Marek Saganowski 31 sierpnia 1978 35 5 1 maja 1996  Białoruś (23')
672 Jacek Berensztajn 16 października 1973 2 0 27 sierpnia 1996  Cypr (90')
673 Tomasz Hajto 16 października 1972 62 6 27 sierpnia 1996  Cypr (59')
674 Marcin Mięciel 22 grudnia 1975 5 1 27 sierpnia 1996  Cypr (79,')
675 Dariusz Rzeźniczek 22 maja 1968 2 0 27 sierpnia 1996  Cypr (90')
676 Grzegorz Szamotulski 13 maja 1976 13 -20 27 sierpnia 1996  Cypr (90')
677 Rafał Kaczmarczyk 2 lipca 1972 2 0 27 sierpnia 1996  Cypr (31')
678 Cezary Kucharski 17 lutego 1972 17 3 27 sierpnia 1996  Cypr (11')
679 Waldemar Kryger 8 listopada 1968 5 1 14 lutego 1997  Litwa (90')
680 Sławomir Paluch 27 listopada 1975 2 0 14 lutego 1997  Litwa (90')
681 Sławomir Wojciechowski 6 września 1973 4 0 14 lutego 1997  Litwa (63')
682 Radosław Kałużny 2 lutego 1974 40 11 14 lutego 1997  Litwa (45')
683 Daniel Bogusz 21 września 1974 2 0 15 lutego 1997  Cypr (26')
684 Arkadiusz Onyszko 12 stycznia 1974 2 -2 17 lutego 1997  Łotwa (90')
685 Mariusz Kukiełka 7 listopada 1976 20 3 12 marca 1997  Czechy (23')
686 Radosław Gilewicz 8 maja 1971 10 0 22 maja 1997  Szwecja (90')
687 Waldemar Adamczyk 3 lipca 1969 2 0 31 maja 1997  Anglia (39')
688 Krzysztof Nowak 27 września 1975 26 maja 2005 10 1 14 czerwca 1997  Gruzja (90')
689 Mirosław Szymkowiak 12 listopada 1976 33 3 6 września 1997  Węgry (45')
690 Marcin Zając 19 maja 1975 11 0 24 września 1997  Litwa (45')
691 Tomasz Kłos 7 marca 1973 69 6 8 lutego 1998  Paragwaj (90')
692 Arkadiusz Bąk 6 października 1974 13 0 8 lutego 1998  Paragwaj (50')
693 Mariusz Piekarski 22 marca 1975 2 0 8 lutego 1998  Paragwaj (21')
694 Jerzy Dudek 23 marca 1973 60 -60 25 lutego 1998  Izrael (45')
695 Tomasz Kulawik 4 maja 1969 2 0 22 kwietnia 1998  Chorwacja (11')
696 Bogusław Wyparło 29 listopada 1974 3 -2 15 lipca 1998  Ukraina (57')
697 Andrzej Jaskot 26 stycznia 1971 1 0 15 lipca 1998  Ukraina (14')
698 Grzegorz Wędzyński 4 czerwca 1970 2 0 15 lipca 1998  Ukraina (4')
699 Maciej Murawski 20 lutego 1974 6 0 18 sierpnia 1998  Izrael (24')
700 Piotr Reiss 20 czerwca 1972 4 1 10 listopada 1998  Słowacja (68')
701 Bogdan Zając 16 listopada 1972 1 0 10 listopada 1998  Słowacja (30')
702 Maciej Żurawski 12 września 1976 72 17 10 listopada 1998  Słowacja (22')
703 Bartosz Karwan 13 stycznia 1976 22 4 10 listopada 1998  Słowacja (9')
704 Jacek Krzynówek 15 maja 1976 96 15 10 listopada 1998  Słowacja (2')
705 Artur Wichniarek 28 lutego 1977 17 4 3 marca 1999  Armenia (30')
706 Tomasz Frankowski 16 sierpnia 1974 22 10 28 kwietnia 1999  Czechy (26')
707 Jacek Chańko 25 stycznia 1974 1 0 19 czerwca 1999  Nowa Zelandia (90')
708 Mariusz Nosal 13 października 1974 1 0 19 czerwca 1999  Nowa Zelandia (67')
709 Krzysztof Piskuła 19 sierpnia 1973 1 0 19 czerwca 1999  Nowa Zelandia (56')
710 Maciej Terlecki 9 marca 1977 1 0 19 czerwca 1999  Nowa Zelandia (90')
711 Grzegorz Tomala 6 września 1974 1 0 19 czerwca 1999  Nowa Zelandia (90')
712 Michał Żewłakow 22 kwietnia 1976 102 3 19 czerwca 1999  Nowa Zelandia (73')
713 Ariel Jakubowski 7 września 1977 1 0 19 czerwca 1999  Nowa Zelandia (34')
714 Igor Sypniewski 10 listopada 1975 2 0 19 czerwca 1999  Nowa Zelandia (23')
715 Rafał Szwed 18 lipca 1973 1 0 19 czerwca 1999  Nowa Zelandia (17')
716 Piotr Włodarczyk 4 maja 1977 4 2 18 sierpnia 1999  Hiszpania (4')
717 Paweł Kryszałowicz 23 czerwca 1974 33 10 9 października 1999  Szwecja (10')
718 Radosław Majdan 10 maja 1972 9 -6 26 stycznia 2000  Hiszpania (90')
719 Marek Zając 17 września 1973 2 0 26 stycznia 2000  Hiszpania (59')
720 Arkadiusz Kaliszan 13 listopada 1972 1 0 26 stycznia 2000  Hiszpania (31')
721 Paweł Kaczorowski 22 marca 1974 14 1 26 stycznia 2000  Hiszpania (25')
722 Krzysztof Bizacki 7 kwietnia 1973 2 0 26 stycznia 2000  Hiszpania (16')
723 Marcin Baszczyński 7 czerwca 1977 35 1 26 stycznia 2000  Hiszpania (7')
724 Marcin Żewłakow 22 kwietnia 1976 26 5 23 lutego 2000  Francja (56')
725 Tomasz Kiełbowicz 21 lutego 1976 9 0 23 lutego 2000  Francja (1')
726 Tomasz Zdebel 25 maja 1973 14 0 29 marca 2000  Węgry (58')
727 Mariusz Pawlak 19 stycznia 1972 1 0 4 czerwca 2000  Holandia (5')
728 Emmanuel Olisadebe 22 grudnia 1978 25 11 16 sierpnia 2000  Rumunia (90')
729 Olgierd Moskalewicz 16 lutego 1974 1 0 15 listopada 2000  Islandia (45')
730 Tomasz Kos 4 kwietnia 1974 3 0 15 listopada 2000  Islandia (45')
731 Jakub Wierzchowski 15 kwietnia 1977 2 -1 15 listopada 2000  Islandia (5')
732 Grzegorz Pater 5 maja 1974 1 0 15 sierpnia 2001  Islandia (45')
733 Kamil Kosowski 30 sierpnia 1977 52 4 15 sierpnia 2001  Islandia (45')
734 Tomasz Dawidowski 4 lutego 1978 10 1 15 sierpnia 2001  Islandia (14')
735 Tomasz Ciesielski 2 maja 1979 1 0 10 lutego 2002  Wyspy Owcze (45')
736 Arkadiusz Głowacki 13 marca 1979 29 0 10 lutego 2002  Wyspy Owcze (90')
737 Mariusz Lewandowski 15 sierpnia 1979 66 6 10 lutego 2002  Wyspy Owcze (45')
738 Tomasz Moskała 5 kwietnia 1977 1 0 10 lutego 2002  Wyspy Owcze (45')
739 Bartosz Bosacki 20 grudnia 1975 20 2 10 lutego 2002  Wyspy Owcze (45')
740 Paweł Drumlak 2 marca 1976 1 0 10 lutego 2002  Wyspy Owcze (45')
741 Grzegorz Rasiak 12 stycznia 1979 37 8 10 lutego 2002  Wyspy Owcze (45')
742 Paweł Sibik 15 lutego 1971 3 0 10 lutego 2002  Wyspy Owcze (45')
743 Wojciech Kowalewski 11 maja 1977 11 -5 10 lutego 2002  Wyspy Owcze (14')
744 Euzebiusz Smolarek 9 stycznia 1981 47 20 13 lutego 2002  Irlandia Północna (45')
745 Andrzej Bledzewski 2 lipca 1977 1 0 13 lutego 2002  Irlandia Północna (1')
746 Marcin Kuś 2 września 1981 7 0 21 sierpnia 2002  Belgia (45')
747 Łukasz Surma 28 czerwca 1977 5 0 12 października 2002  Łotwa (45')
748 Mariusz Liberda 24 grudnia 1976 3 -3 16 października 2002  Nowa Zelandia (90')
749 Marek Zieńczuk 24 września 1978 9 0 16 października 2002  Nowa Zelandia (45')
750 Andrzej Niedzielan 27 lutego 1979 19 5 20 listopada 2002  Dania (31')
751 Marcin Wasilewski 9 czerwca 1980 60 2 20 listopada 2002  Dania (16')
752 Arkadiusz Radomski 27 czerwca 1977 30 0 12 lutego 2003  Chorwacja (20')
753 Jarosław Bieniuk 4 czerwca 1979 8 1 14 lutego 2003  Macedonia (45')
754 Rafał Lasocki 2 lipca 1975 3 1 14 lutego 2003  Macedonia (45')
755 Adam Majewski 24 grudnia 1973 1 0 14 lutego 2003  Macedonia (68')
756 Mirosław Sznaucner 9 maja 1979 2 0 14 lutego 2003  Macedonia (90')
757 Marcin Burkhardt 25 września 1983 10 1 14 lutego 2003  Macedonia (45')
758 Jacek Kowalczyk 12 sierpnia 1981 3 0 14 lutego 2003  Macedonia (45')
759 Sebastian Mila 10 lipca 1982 38 8 14 lutego 2003  Macedonia (45')
760 Tomasz Mazurkiewicz 23 listopada 1981 1 0 14 lutego 2003  Macedonia (22')
761 Łukasz Madej 14 kwietnia 1982 5 0 14 lutego 2003  Macedonia (16')
762 Michał Stasiak 12 marca 1981 3 0 14 lutego 2003  Macedonia (11')
763 Mariusz Jop 3 sierpnia 1978 27 0 30 kwietnia 2003  Belgia (90')
764 Tomasz Jarzębowski 16 listopada 1978 2 0 30 kwietnia 2003  Belgia (8')
765 Maciej Nalepa 31 marca 1978 2 -0 6 czerwca 2003  Kazachstan (45')
766 Radosław Sobolewski 13 grudnia 1976 32 1 20 sierpnia 2003  Estonia (82')
767 Damian Gorawski 4 stycznia 1979 14 1 12 listopada 2003  Włochy (1')
768 Marcin Adamski 20 sierpnia 1975 3 0 11 grudnia 2003  Malta (90')
769 Piotr Piechniak 9 marca 1977 3 0 11 grudnia 2003  Malta (67')
770 Patryk Rachwał 27 stycznia 1981 4 0 11 grudnia 2003  Malta (73')
771 Ireneusz Jeleń 9 kwietnia 1981 29 5 11 grudnia 2003  Malta (45')
772 Tomasz Kuszczak 20 marca 1982 11 -9 11 grudnia 2003  Malta (45')
773 Marcin Radzewicz 30 czerwca 1980 2 0 11 grudnia 2003  Malta (17')
774 Adrian Sikora 19 marca 1980 2 1 11 grudnia 2003  Malta (10')
775 Marcin Nowacki 12 lutego 1981 1 0 21 lutego 2004  Wyspy Owcze (45')
776 Artur Boruc 20 lutego 1980 65 -54 28 kwietnia 2004  Irlandia (32')
777 Dariusz Dudka 9 grudnia 1983 65 2 11 lipca 2004  Stany Zjednoczone (72')
778 Mariusz Mowlik 19 maja 1981 1 0 11 lipca 2004  Stany Zjednoczone (90')
779 Michał Goliński 17 marca 1983 5 1 11 lipca 2004  Stany Zjednoczone (29')
780 Maciej Scherfchen 4 lutego 1979 2 0 11 lipca 2004  Stany Zjednoczone (11')
781 Wahan Geworgian 19 grudnia 1981 1 0 11 lipca 2004  Stany Zjednoczone (1')
782 Dariusz Żuraw 14 listopada 1972 1 0 9 lutego 2005  Białoruś (90')
783 Paweł Brożek 21 kwietnia 1983 38 9 27 kwietnia 2005  Meksyk (83')
784 Przemysław Kaźmierczak 5 maja 1982 12 1 27 kwietnia 2005  Meksyk (45')
785 Bartosz Ślusarski 11 grudnia 1981 2 0 27 kwietnia 2005  Meksyk (74')
786 Konrad Gołoś 15 września 1982 3 0 27 kwietnia 2005  Meksyk (45')
787 Piotr Giza 28 lutego 1980 5 0 27 kwietnia 2005  Meksyk (17')
788 Sebastian Przyrowski 30 listopada 1981 9 -5 15 sierpnia 2005  Serbia i Czarnogóra (12')
789 Marcin Kaczmarek 3 grudnia 1979 2 0 7 października 2005  Islandia (16')
790 Grzegorz Piechna 18 września 1976 1 1 16 listopada 2005  Estonia (45')
791 Jakub Błaszczykowski 14 grudnia 1985 97 19 28 marca 2006  Arabia Saudyjska (45')
792 Łukasz Sosin 7 maja 1977 4 2 28 marca 2006  Arabia Saudyjska (90')
793 Łukasz Fabiański 18 kwietnia 1985 42 -30 28 marca 2006  Arabia Saudyjska (7')
794 Grzegorz Bonin 2 grudnia 1983 1 0 2 maja 2006  Litwa (45')
795 Seweryn Gancarczyk 22 listopada 1981 7 0 2 maja 2006  Litwa (90')
796 Paweł Golański 13 października 1982 14 1 16 sierpnia 2006  Dania (45')
797 Łukasz Garguła 15 lutego 1981 16 1 2 września 2006  Finlandia (17')
798 Radosław Matusiak 1 stycznia 1982 15 7 6 września 2006  Serbia (90')
799 Grzegorz Bronowicki 4 sierpnia 1980 14 0 7 października 2006  Kazachstan (90')
800 Rafał Grzelak 24 czerwca 1982 2 0 7 października 2006  Kazachstan (5')
801 Rafał Murawski 9 października 1981 48 1 15 listopada 2006  Belgia (11')
802 Adrian Budka 26 stycznia 1980 1 0 6 grudnia 2006  Zjednoczone Emiraty Arabskie (45')
803 Bartłomiej Grzelak 9 sierpnia 1981 4 2 6 grudnia 2006  Zjednoczone Emiraty Arabskie (62')
804 Adam Kokoszka 6 października 1986 11 2 6 grudnia 2006  Zjednoczone Emiraty Arabskie (90')
805 Paweł Magdoń 13 listopada 1979 1 1 6 grudnia 2006  Zjednoczone Emiraty Arabskie (90')
806 Jakub Wawrzyniak 7 lipca 1983 49 1 6 grudnia 2006  Zjednoczone Emiraty Arabskie (90')
807 Maciej Iwański 17 marca 1981 10 2 6 grudnia 2006  Zjednoczone Emiraty Arabskie (45')
808 Robert Kolendowicz 26 września 1980 1 0 6 grudnia 2006  Zjednoczone Emiraty Arabskie (45')
809 Wojciech Łobodziński 20 października 1982 23 2 6 grudnia 2006  Zjednoczone Emiraty Arabskie (45')
810 Mariusz Pawełek 17 marca 1981 4 -4 6 grudnia 2006  Zjednoczone Emiraty Arabskie (45')
811 Łukasz Piszczek 3 czerwca 1985 59 3 3 lutego 2007  Estonia (30')
812 Tomasz Zahorski 22 listopada 1984 13 1 17 października 2007  Węgry (45')
813 Grzegorz Bartczak 21 czerwca 1985 2 0 17 października 2007  Węgry (8')
814 Tomasz Lisowski 4 kwietnia 1985 3 0 15 grudnia 2007  Bośnia i Hercegowina (90')
815 Szymon Pawłowski 4 listopada 1986 17 2 15 grudnia 2007  Bośnia i Hercegowina (45')
816 Michał Pazdan 21 września 1987 30 0 15 grudnia 2007  Bośnia i Hercegowina (69')
817 Rafał Boguski 9 czerwca 1984 6 3 15 grudnia 2007  Bośnia i Hercegowina (45')
818 Mariusz Pawelec 14 kwietnia 1986 2 0 15 grudnia 2007  Bośnia i Hercegowina (45')
819 Piotr Kuklis 14 stycznia 1986 2 0 15 grudnia 2007  Bośnia i Hercegowina (21')
820 Radosław Majewski 15 grudnia 1986 9 0 15 grudnia 2007  Bośnia i Hercegowina (21')
821 Piotr Madejski 2 sierpnia 1983 1 0 15 grudnia 2007  Bośnia i Hercegowina (9')
822 Piotr Brożek 21 kwietnia 1983 5 1 2 lutego 2008  Finlandia (45')
823 Dawid Nowak 30 listopada 1984 8 0 2 lutego 2008  Finlandia (18')
824 Kamil Grosicki 8 czerwca 1988 55 11 2 lutego 2008  Finlandia (10')
825 Roger Guerreiro 25 maja 1982 25 4 27 maja 2008  Albania (45')
826 Marcin Kowalczyk 9 kwietnia 1985 8 0 20 sierpnia 2008  Ukraina (77')
827 Piotr Polczak 25 sierpnia 1986 5 0 20 sierpnia 2008  Ukraina (45')
828 Tomasz Bandrowski 18 września 1984 7 0 6 września 2008  Słowenia (45')
829 Grzegorz Wojtkowiak 26 stycznia 1984 23 0 10 września 2008  San Marino (90')
830 Robert Lewandowski 21 sierpnia 1988 91 51 10 września 2008  San Marino (32')
831 Tomasz Jodłowiec 8 września 1985 49 1 11 października 2008  Czechy (1')
832 Sławomir Peszko 19 lutego 1985 43 2 19 listopada 2008  Irlandia (21')
833 Piotr Celeban 25 czerwca 1985 10 0 14 grudnia 2008  Serbia (55')
834 Dawid Janczyk 23 września 1987 5 0 14 grudnia 2008  Serbia (66')
835 Marcin Komorowski 17 kwietnia 1984 13 1 14 grudnia 2008  Serbia (90')
836 Antoni Łukasiewicz 26 czerwca 1983 2 0 14 grudnia 2008  Serbia (55')
837 Maciej Małkowski 19 marca 1985 2 0 14 grudnia 2008  Serbia (82')
838 Łukasz Trałka 11 maja 1984 7 0 14 grudnia 2008  Serbia (90')
839 Sebastian Tyrała 22 lutego 1988 1 0 14 grudnia 2008  Serbia (55')
840 Grzegorz Krychowiak 29 stycznia 1990 48 2 14 grudnia 2008  Serbia (35')
841 Jakub Rzeźniczak 26 października 1986 9 0 14 grudnia 2008  Serbia (35')
842 Adam Danch 15 grudnia 1987 2 0 14 grudnia 2008  Serbia (9')
843 Michał Zieliński 6 maja 1984 1 0 14 grudnia 2008  Serbia (8')
844 Radosław Cierzniak 24 kwietnia 1983 1 0 7 lutego 2009  Litwa (45')
845 Jakub Wilk 11 lipca 1985 3 0 7 lutego 2009  Litwa (90')
846 Łukasz Załuska 16 czerwca 1982 1 0 6 czerwca 2009  Południowa Afryka (90')
847 Ludovic Obraniak 10 listopada 1984 34 6 12 sierpnia 2009  Grecja (45')
848 Patryk Małecki 1 sierpnia 1988 8 2 14 listopada 2009  Rumunia (21')
849 Maciej Rybus 19 sierpnia 1989 48 2 14 listopada 2009  Rumunia (16')
850 Maciej Sadlok 29 czerwca 1989 15 0 14 listopada 2009  Rumunia (1')
851 Wojciech Szczęsny 18 kwietnia 1990 32 -24 18 listopada 2009  Kanada (45')
852 Janusz Gancarczyk 19 czerwca 1984 1 0 18 listopada 2009  Kanada (21')
853 Łukasz Mierzejewski 31 sierpnia 1982 5 0 17 stycznia 2010  Dania (90')
854 Jakub Tosik 21 maja 1987 2 0 17 stycznia 2010  Dania (59')
855 Tomasz Brzyski 10 stycznia 1982 7 1 17 stycznia 2010  Dania (45')
856 Marcin Robak 29 listopada 1982 9 1 17 stycznia 2010  Dania (21')
857 Jacek Kiełb 10 stycznia 1988 2 0 17 stycznia 2010  Dania (13')
858 Tomasz Nowak 30 października 1985 3 1 17 stycznia 2010  Dania (5')
859 Kamil Glik 3 lutego 1988 56 4 20 stycznia 2010  Tajlandia (78')
860 Janusz Gol 11 listopada 1985 8 0 20 stycznia 2010  Tajlandia (8')
861 Przemysław Tytoń 4 stycznia 1987 14 -12 29 maja 2010  Finlandia (90')
862 Adam Matuszczyk 14 lutego 1989 21 1 29 maja 2010  Finlandia (61')
863 Adrian Mierzejewski 6 listopada 1986 41 3 29 maja 2010  Finlandia (75')
864 Artur Sobiech 12 czerwca 1990 13 2 29 maja 2010  Finlandia (1')
865 Mateusz Cetnarski 6 lipca 1988 2 0 2 czerwca 2010  Serbia (19')
866 Sebastian Boenisch 1 lipca 1987 14 0 4 września 2010  Ukraina (90')
867 Dariusz Pietrasiak 12 lutego 1980 2 0 7 września 2010  Australia (90')
868 Hubert Wołąkiewicz 21 października 1985 4 0 12 października 2010  Ekwador (90')
869 Artur Jędrzejczyk 4 listopada 1987 33 3 12 października 2010  Ekwador (28')
870 Ariel Borysiuk 29 lipca 1991 12 0 17 listopada 2010  Wybrzeże Kości Słoniowej (6')
871 Marcin Kikut 25 czerwca 1983 2 0 10 grudnia 2010  Bośnia i Hercegowina (45')
872 Grzegorz Sandomierski 5 września 1989 3 -2 10 grudnia 2010  Bośnia i Hercegowina (90')
873 Dawid Plizga 17 listopada 1985 3 1 10 grudnia 2010  Bośnia i Hercegowina (45')
874 Cezary Wilk 12 lutego 1986 2 0 10 grudnia 2010  Bośnia i Hercegowina (28')
875 Tomasz Kupisz 2 stycznia 1990 4 0 10 grudnia 2010  Bośnia i Hercegowina (13')
876 Michał Kucharczyk 20 marca 1991 9 1 6 lutego 2011  Mołdawia (45')
877 Sebastian Małkowski 2 marca 1987 1 -2 25 marca 2011  Litwa (90')
878 Mateusz Klich 13 czerwca 1990 10 1 5 czerwca 2011  Argentyna (2')
879 Eugen Polanski 17 marca 1986 19 0 10 sierpnia 2011  Gruzja (75')
880 Damien Perquis 10 kwietnia 1984 14 1 6 września 2011  Niemcy (72')
881 Michał Gliwa 8 kwietnia 1988 1 0 16 grudnia 2011  Bośnia i Hercegowina (90')
882 Maciej Jankowski 4 stycznia 1990 1 0 16 grudnia 2011  Bośnia i Hercegowina (45')
883 Marcin Kamiński 15 stycznia 1992 4 0 16 grudnia 2011  Bośnia i Hercegowina (90')
884 Waldemar Sobota 19 maja 1987 17 4 16 grudnia 2011  Bośnia i Hercegowina (65')
885 Arkadiusz Piech 7 czerwca 1985 4 0 16 grudnia 2011  Bośnia i Hercegowina (45')
886 Arkadiusz Woźniak 1 czerwca 1990 1 0 16 grudnia 2011  Bośnia i Hercegowina (6')
887 Filip Modelski 28 września 1992 1 0 16 grudnia 2011  Bośnia i Hercegowina (3')
888 Rafał Wolski 10 listopada 1992 7 1 22 maja 2012  Łotwa (45')
889 Paweł Wszołek 30 kwietnia 1992 11 2 12 października 2012  Południowa Afryka (45')
890 Arkadiusz Milik 28 lutego 1994 36 12 12 października 2012  Południowa Afryka (32')
891 Łukasz Broź 17 grudnia 1985 3 0 14 grudnia 2012  Macedonia (90')
892 Łukasz Skorupski 5 maja 1991 1 -1 14 grudnia 2012  Macedonia (90')
893 Jakub Kosecki 29 sierpnia 1990 5 1 14 grudnia 2012  Macedonia (60')
894 Dominik Furman 6 lipca 1992 2 0 14 grudnia 2012  Macedonia (45')
895 Daniel Łukasik 28 kwietnia 1991 5 1 14 grudnia 2012  Macedonia (45')
896 Bartosz Rymaniak 13 listopada 1989 1 0 14 grudnia 2012  Macedonia (45')
897 Jakub Słowik 31 sierpnia 1991 1 -1 2 lutego 2013  Rumunia (90')
898 Łukasz Teodorczyk 3 czerwca 1991 14 4 2 lutego 2013  Rumunia (90')
899 Mariusz Stępiński 12 maja 1995 4 0 2 lutego 2013  Rumunia (6')
900 Bartosz Salamon 1 maja 1991 9 0 26 marca 2013  San Marino (86')
901 Bartosz Bereszyński 12 lipca 1992 6 0 4 czerwca 2013  Liechtenstein (45')
902 Piotr Zieliński 20 maja 1994 29 3 4 czerwca 2013  Liechtenstein (45')
903 Łukasz Szukała 26 maja 1984 17 1 14 sierpnia 2013  Dania (90')
904 Rafał Kosznik 17 grudnia 1983 1 0 15 listopada 2013  Słowacja (90')
905 Paweł Olkowski 29 sierpnia 1990 13 0 15 listopada 2013  Słowacja (90')
906 Krzysztof Mączyński 23 maja 1987 30 2 15 listopada 2013  Słowacja (14')
907 Adam Marciniak 28 września 1988 2 0 15 listopada 2013  Słowacja (3')
908 Piotr Ćwielong 23 kwietnia 1986 1 0 19 listopada 2013  Irlandia (81')
909 Rafał Leszczyński 26 kwietnia 1992 1 0 18 stycznia 2014  Norwegia (90')
910 Karol Linetty 2 lutego 1995 18 1 18 stycznia 2014  Norwegia (73')
911 Michał Masłowski 19 grudnia 1989 3 0 18 stycznia 2014  Norwegia (73')
912 Maciej Wilusz 25 września 1988 4 0 18 stycznia 2014  Norwegia (90')
913 Mateusz Zachara 27 marca 1990 2 0 18 stycznia 2014  Norwegia (17')
914 Igor Lewczuk 30 maja 1985 2 0 18 stycznia 2014  Norwegia (1')
915 Wojciech Golla 12 stycznia 1992 1 0 20 stycznia 2014  Mołdawia (68')
916 Michał Miśkiewicz 20 stycznia 1989 1 0 20 stycznia 2014  Mołdawia (90')
917 Thiago Cionek 21 kwietnia 1986 16 0 13 maja 2014  Niemcy (76')
918 Michał Żyro 20 września 1992 4 0 13 maja 2014  Niemcy (37')
919 Filip Starzyński 27 maja 1991 4 1 7 września 2014  Gibraltar (12')
920 Bartosz Kapustka 23 grudnia 1996 14 3 7 września 2015  Gibraltar (28')
921 Paweł Dawidowicz 20 maja 1995 1 0 17 listopada 2015  Czechy (4')
922 Kamil Wilczek 14 stycznia 1988 3 0 11 października 2016  Armenia (5')
923 Jacek Góralski 21 września 1992 2 0 14 listopada 2016  Słowenia (61')
924 Damian Dąbrowski 27 sierpnia 1992 1 0 14 listopada 2016  Słowenia (8')
925 Maciej Makuszewski 29 września 1989 5 0 1 września 2017  Dania (23')
926 Jan Bednarek 12 kwietnia 1996 1 0 4 września 2017  Kazachstan (1')
927 Jarosław Jach 17 lutego 1994 2 0 10 listopada 2017  Urugwaj (90')
928 Jakub Świerczok 28 grudnia 1992 2 0 10 listopada 2017  Urugwaj (24')
929 Tomasz Kędziora 11 czerwca 1994 1 0 13 listopada 2017  Meksyk (90')
930 Rafał Kurzawa 29 stycznia 1993 1 0 13 listopada 2017  Meksyk (7')

Uwagi

Stan na 13 listopada 2017 – po meczu  Polska Meksyk.

Zobacz też