Witaj

  • Ulubionia cyfra: 7

,

Puchar Polski w piłce nożnej (2003/2004)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Puchar Polski 2003/2004
2002/2003 2004/2005
Szczegóły rozgrywek
Mistrz Pucharu Polski Lech Poznań

Puchar Polski w piłce nożnej mężczyzn w sezonie 2003/2004

Runda wstępna – 26 lipca 2003

Śląsk WrocławStomil Olsztyn (mecz został odwołany wskutek wycofania Stomilu z rozgrywek)
Ruch RadzionkówHetman Zamość 3:2

I Runda – 29 lipca 2003

Gryf WejherowoArka Gdynia 1:5
Chemik/Zawisza BydgoszczGórnik Polkowice 0:3
Flota ŚwinoujścieŁódzki KS 1:0
Lech II PoznańAluminium Konin 1:3
Raków CzęstochowaPodbeskidzie Bielsko-Biała 1:1, k. 4:2
Promień ŻaryŚląsk Wrocław 1:0 po dogr.
Karkonosze Jelenia GóraRuch Radzionków 1:0
Odra II OpolePolar Wrocław 3:3, k. 4:3
Pogoń SiedlcePogoń Szczecin 1:7
Ceramika ParadyżŚwit Nowy Dwór Mazowiecki 2:2, k. 4:3 (mecz w Wielkiej Woli)
Jagiellonia BiałystokStasiak Opoczno 1:0
Polonia Olimpia ElblągGKS Bełchatów 0:5
Sandecja Nowy SączStal Stalowa Wola 0:1
Korona KielceGórnik Łęczna 3:1
Strug TyczynRKS Radomsko 1:3 po dogr.
KS LubliniankaTłoki Gorzyce 0:1

II Runda – 2 sierpnia 2003

Arka GdyniaWisła Kraków 2-0
Górnik PolkowiceKSZO Ostrowiec Świętokrzyski 6-0 (mecz w Legnicy)
Flota ŚwinoujścieWidzew Łódź 2-1 po dogr.
Aluminium KoninSzczakowianka Jaworzno 2-0
Promień ŻaryGórnik Zabrze 2-7
Karkonosze Jelenia GóraLech Poznań 0-3
Odra II OpoleWisła Płock 2-1
Pogoń SzczecinDyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-0 po dogr.
Ceramika Paradyż – Odra Wodzisław Śląski 0-4 (mecz w Wielkiej Woli)
Jagiellonia BiałystokZagłębie Lubin 2-1 po dogr.
GKS BełchatówAmica Wronki 1-3
Stal Stalowa WolaGKS Katowice 1-3
Korona KielceRuch Chorzów 2-0
RKS RadomskoPolonia Warszawa 1-4
Tłoki GorzyceLegia Warszawa 1-3 (mecz odbył się 20 sierpnia)

Raków Częstochowa – wolny los, oryginalna Pogoń Szczecin (Gondora) wycofała się z rozgrywek

III Runda – 17 września 2003

Odra II OpoleGórnik Polkowice 1-2
Górnik ZabrzeLegia Warszawa 0-2
Polonia WarszawaLech Poznań 1-2
Arka GdyniaGKS Katowice 0-1
Flota ŚwinoujścieAmica Wronki 3-4
Raków CzęstochowaAluminium Konin 2-1
Korona KielceOdra Wodzisław Śląski 1-0
Jagiellonia BiałystokPogoń Szczecin 1-0 po dogr.

Ćwierćfinały

Korona KielceLegia Warszawa 1-1, 0-2
GKS KatowiceAmica Wronki 3-0, 1-1
Jagiellonia BiałystokRaków Częstochowa 3-0, 5-1
Górnik PolkowiceLech Poznań 0-0, 1-4

Półfinały

GKS KatowiceLech Poznań 1-2, 2-4
Jagiellonia BiałystokLegia Warszawa 0-3 (walkower), 0-0

Mecz Jagiellonia-Legia przerwany w 79. minucie przy stanie 2:0 dla Legii z powodu zamieszek na stadionie.

Finał – 18 maja i 1 czerwca 2004 1 MECZ

Lech PoznańLegia Warszawa 2-0 (2-0)

Bramki: Piotr Reiss (17` i 35`)

LECH POZNAŃ:
BR 22 Polska Waldemar Piątek
OB 24 Polska Paweł Kaczorowski Zejście w 84. minucie 84'
OB 16 Polska Bartosz Bosacki Żółta kartka
OB 5 Polska Zbigniew Wójcik
OB 3 Polska Rafał Lasocki
PO 6 Polska Łukasz Madej
PO 13 Polska Maciej Scherfchen
PO 7 Polska Piotr Świerczewski Żółta kartka
PO 19 Polska Michał Goliński Zejście w 90. minucie 90'
NA 11 Polska Zbigniew Zakrzewski Zejście w 76. minucie 76'
NA 9 Polska Piotr Reiss
Zmiany:
PO 10 Polska Krzysztof Piskuła Wejście w 76. minucie 76'
OB 4 Polska Waldemar Kryger Wejście w 84. minucie 84'
OB 21 Polska Mariusz Mowlik Wejście w 90. minucie 90'
Trener:

Polska Czesław Michniewicz
LEGIA WARSZAWA:
BR 1 Polska Artur Boruc
OB 2 Zimbabwe Dickson Choto
OB 5 Polska Jacek Zieliński
OB 4 Polska Marek Jóźwiak
OB 7 Polska Tomasz Sokołowski II Żółta kartka
PO 18 Polska Jacek Magiera Zejście w 39. minucie 39'
PO 8 Polska Łukasz Surma Zejście w 79. minucie 79'
PO 14 Serbia Aleksandar Vuković
PO 22 Polska Tomasz Sokołowski I Zejście w 46. minucie 46'
NA 9 Polska Piotr Włodarczyk
NA 10 Polska Marek Saganowski
Zmiany:
PO 6 Polska Tomasz Jarzębowski Wejście w 39. minucie 39'
NA 21 Polska Radosław Wróblewski Wejście w 46. minucie 46'
OB 3 Polska Wojciech Szala Wejście w 79. minucie 79'
Trener:

Polska Dariusz Kubicki

2 MECZ

Legia WarszawaLech Poznań 1-0 (0-0)

Bramka: Piotr Włodarczyk (68` rzut karny)

LEGIA WARSZAWA:
BR 1 Polska Artur Boruc
OB 2 Zimbabwe Dickson Choto
OB 5 Polska Jacek Zieliński
OB 3 Polska Wojciech Szala
OB 7 Polska Tomasz Sokołowski II
PO 6 Polska Tomasz Jarzębowski
PO 8 Polska Łukasz Surma Zejście w 59. minucie 59'
PO 14 Serbia Aleksandar Vuković Zejście w 75. minucie 75'
PO 22 Polska Tomasz Sokołowski I Zejście w 56. minucie 56'
NA 9 Polska Piotr Włodarczyk
NA 10 Polska Marek Saganowski Żółta kartka
Zmiany:
NA 21 Polska Radosław Wróblewski Wejście w 56. minucie 56'
NA 17 Argentyna Manuel Pablo García Wejście w 59. minucie 59'
OB 18 Polska Jacek Magiera Wejście w 75. minucie 75'
Trener:

Polska Dariusz Kubicki
LECH POZNAŃ:
BR 22 Polska Waldemar Piątek
OB 24 Polska Paweł Kaczorowski Żółta kartka
OB 16 Polska Bartosz Bosacki
OB 5 Polska Zbigniew Wójcik
OB 3 Polska Rafał Lasocki
PO 6 Polska Łukasz Madej Zejście w 90. minucie 90'
PO 13 Polska Maciej Scherfchen
PO 7 Polska Piotr Świerczewski
PO 19 Polska Michał Goliński Zejście w 32. minucie 32'
NA 11 Polska Zbigniew Zakrzewski Zejście w 16. minucie 16'
NA 9 Polska Piotr Reiss
Zmiany:
PO 8 Polska Rafał Grzelak Wejście w 16. minucie 16'
PO 10 Polska Krzysztof Piskuła Wejście w 32. minucie 32'
OB 4 Polska Waldemar Kryger Wejście w 90. minucie 90'
Trener:

Polska Czesław Michniewicz

Puchar Polski zdobył Lech Poznań.

, ,

Social

Menu