Witaj

  • Ulubionia cyfra: 2

stół polski, muliti katalog

Plik:5 pp w Dyneburgu 1920.jpg

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Rozmiar pierwotny(924 × 661 pikseli, rozmiar pliku: 252 KB, typ MIME: image/jpeg)
Opis
English: 5th Legions' Infantry Regiment in Dyneburg (Latvia), January 1920, Polish-Soviet war
Data
Źródło Centralne Archiwum Wojskowe
Autor unknown-anonymous
Licencja
(Ponowne użycie tego pliku)
Public domain
To zdjęcie należy do domeny publicznej, ponieważ zgodnie z art. 3 ustawy z dnia 29 marca 1926 r. oraz art. 2 ustawy z dnia 10 lipca 1952 r. o prawie autorskim fotografie polskich autorów (lub fotografie, które ukazały się po raz pierwszy w Polsce lub równocześnie w Polsce i za granicą) opublikowane bez wyraźnego zastrzeżenia praw autorskich przed uchwaleniem ustawy z dnia 23 maja 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych nie podlegają ochronie – należy domniemywać, że są własnością publiczną.
Uwaga: w opisie grafiki należy podać źródło i datę publikacji.
Godlo PRL.svg
Public domain
Powyższe zdjęcie (lub inny plik multimedialny) jest własnością publiczną, ponieważ prawa autorskie do niego wygasły, a jego autor jest nieznany.
Prawo to stosuje się w krajach Unii Europejskiej i innych państwach, w których prawa autorskie obowiązują przez 70 lat od czasu kiedy praca została udostępniona dla publiczności, kiedy autor przez cały ten okres pozostaje nieznany.
Uwaga: zawsze podawaj źródło zdjęć i, o ile to możliwe, upewnij się, że autor nigdy się nie ujawnił.
Flag of Europe
Warning sign
Adnotacja: W Niemczech oraz prawdopodobnie w innych krajach, niektóre anonimowe prace opublikowane przed 1 lipca 1995 są objęte prawami autorskimi do 70 lat od śmierci autora. Zobacz Aktuelle Rechtslage in Deutschland, ostatni paragraf. Jeżeli wiadomo kto jest autorem pracy, nie stosuj tego szablonu. Jeżeli praca jest anonimowa lub pseudoanonimowa (np. opublikowana jedynie pod nazwą firmy lub organizacji), użyj tego szablonu dla prac opublikowanych wcześniej niż 70 lat temu. Dla podobnych plików pochodzących z Wielkiej Brytanii stosuj szablon Template:PD-UK-unknown.

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny14:23, 24 lip 2016Miniatura wersji z 14:23, 24 lip 2016924 × 661 (252 KB)Andros64{{Information |Description ={{en|1=5th Legions' Infantry Regiment in Dyneburg (Latvia), January 1920, Polish-Soviet war}} |Source =Centralne Archiwum Wojskowe |Autho...

Następujące strony korzystają z tego pliku:

zmiany prawa, torby ekologiczne, stomatolog Nowa Huta

Social

Menu