Witaj

  • Ulubionia cyfra: 3

low interest loans instant decision, private lenders for high risk personal loans

Klasa okręgowa (grupa skierniewicka)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Klasa okręgowa
(grupa skierniewicka)
Państwo  Polska
Organizator rozgrywek Okręgowy Związek Piłki Nożnej Skierniewice
Rozgrywki
Liczba drużyn 14
Wyższy poziom ligowy IV liga
łódzka
Niższy poziom ligowy A-klasa
skierniewicka
Puchary: Puchar Polski
Zwycięzcy
Obecny zwycięzca Pelikan II Łowicz
Strona internetowa

Klasa okręgowa (grupa skierniewicka) – jedna z czterech na terenie województwa łódzkiego klas okręgowych, stanowiąca pośredni szczebel rozgrywkowy między IV ligą, a klasą A. Stanowi tzw. VI ligę w rozgrywkach krajowych.

Zmagania w jej ramach toczą się cyklicznie systemem kołowym. Zwycięzcy grupy uzyskują awans do IV ligi polskiej grupy łódzka, zaś najsłabsze zespoły relegowane są do klasy A. Organizatorem rozgrywek jest Okręgowy Związek Piłki Nożnej Skierniewice.

Zespoły piłkarskie pochodzą z powiatów: łowickiego, rawskiego, skierniewickiego oraz miasta Skierniewice.

Ostatni zwycięzcy

Zwycięzcy tej ligi w ostatnich kilku latach (awans do IV ligi):

Od sezonu 2008/2009 klasa okręgowa stanowi szósty szczebel w hierarchii rozgrywek piłkarskich w Polsce.

Sezon 2017/2018

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Olimpia Chąśno 0 0 0 0 0 0 0 0 Awans do IV ligi
2. Orzeł Nieborów 0 0 0 0 0 0 0 0
3. GLKS Wołucza 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Widok Skierniewice 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Orlęta Cielądz 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Jutrzenka Drzewce 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Juvenia Wysokienice 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Pogoń Bełchów 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Vagat Domaniewice 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Zryw Wygoda 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Dar Placencja 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Olympic Słupia 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Victoria Bielawy 0 0 0 0 0 0 0 0 Spadek do klasy A
14. Pogoń Godzianów 0 0 0 0 0 0 0 0

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

Sezon 2016/2017

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Pelikan II Łowicz (M) (A) 24 18 4 2 70 23 +47 58 Awans do IV ligi
2. Olimpia Chąśno 24 18 0 6 70 33 +37 54
3. Orzeł Nieborów 24 17 1 6 77 49 +28 52
4. GLKS Wołucza 24 10 7 7 56 37 +19 37 GWO – WSK 1:0
WSK – GWO 0:3
5. Widok Skierniewice 24 11 4 9 53 54 −1 37
6. Orlęta Cielądz 24 10 3 11 66 57 +9 33
7. Jutrzenka Drzewce 24 9 4 11 57 58 −1 31
8. Juvenia Wysokienice 24 8 5 11 49 50 −1 29
9. Pogoń Bełchów 24 8 1 15 52 71 −19 25
10. Vagat Domaniewice 24 7 3 14 38 81 −43 24 VDO – ZWY 1:1
ZWY – VDO 0:2
11. Zryw Wygoda 24 6 6 12 39 59 −20 24
12. Macovia Maków (S) 24 6 3 15 47 77 −30 21 Spadek do klasy A MMA – AZD 2:1
AZD – MMA 3:2
13. Astra Zduny (S) 24 6 3 15 37 62 −25 21
14. Mazovia Rawa Mazowiecka (S) 0 0 0 0 0 0 0 0 Drużyna wycofana

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
* Mazovia Rawa Mazowiecka wycofała się z rozgrywek po 2. kolejce. Jej wyniki zostały anulowane.

Sezon 2015/2016

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Unia Skierniewice (M) (A) 26 25 1 0 97 16 +81 76 Awans do IV ligi
2. Widok Skierniewice 26 20 1 5 83 22 +61 61
3. Pelikan II Łowicz 26 18 4 4 88 38 +50 58
4. Juvenia Wysokienice 26 15 3 8 72 55 +17 48
5. Orlęta Cielądz 26 13 5 8 76 61 +15 44
6. Olimpia Chąśno 26 14 2 10 80 44 +36 44
7. Jutrzenka Drzewce 26 13 3 10 81 40 +41 42
8. Pogoń Bełchów 26 9 1 16 56 87 −31 28
9. Macovia Maków 26 9 1 16 48 85 −37 28
10. Astra Zduny 26 8 3 15 42 72 −30 27
11. Vagat Domaniewice 26 8 3 15 41 84 −43 27
12. Olympic Słupia (S) 26 7 0 19 33 71 −38 21 Spadek do klasy A
13. Korona Wejsce (S) 26 5 0 21 40 112 −72 15
14. Laktoza Łyszkowice (S) 26 3 3 20 27 77 −50 12

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

Sezon 2014/2015

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Mazovia Rawa Mazowiecka (M) (A) 26 25 1 0 95 11 +84 76 Awans do IV ligi
2. Olimpia Chąśno 26 19 3 4 77 22 +55 60 Baraże o IV ligę
3. Orlęta Cielądz 26 14 4 8 89 52 +37 46
4. Jutrzenka Drzewce 26 14 3 9 67 43 +24 45
5. Laktoza Łyszkowice 26 14 3 9 54 47 +7 45
6. Pelikan II Łowicz 26 10 5 11 43 61 −18 35
7. Macovia Maków 26 10 3 13 56 58 −2 33
8. Pogoń Bełchów 26 8 9 9 54 55 −1 33
9. Olympic Słupia 26 8 8 10 48 39 +9 32
10. Juvenia Wysokienice 26 8 6 12 45 54 −9 30
11. Korona Wejsce 26 8 2 16 43 78 −35 26
12. Vagat Domaniewice 26 5 5 16 36 83 −47 20
13. Olimpia Jeżów (S) 26 5 4 17 21 65 −44 19 Spadek do klasy A
14. Czarni Bednary (S) 26 5 2 19 38 98 −60 17

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
* Olimpia Chąśno zrezygnowała z udziału w barażach uzupełniających do IV ligi, grupy łódzkiej.

Sezon 2013/2014

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Olimpia Chąśno (M) 26 22 3 1 95 19 +76 69
2. Jutrzenka Drzewce 26 17 2 7 74 34 +40 53
3. Pelikan II Łowicz 26 15 2 9 72 45 +27 47
4. Vagat Domaniewice 26 13 6 7 49 40 +9 45
5. Laktoza Łyszkowice 26 12 6 8 44 39 +5 42
6. Orlęta Cielądz 26 11 6 9 66 57 +9 39
7. Olympic Słupia 26 12 2 12 49 52 −3 38
8. Korona Wejsce 26 10 4 12 53 66 −13 34
9. Juvenia Wysokienice 26 8 4 14 41 63 −22 28
10. Czarni Bednary 26 8 3 15 54 80 −26 27
11. Pogoń Bełchów 26 6 9 11 50 70 −20 27
12. Olimpia Jeżów 26 8 2 16 39 49 −10 26
13. Rawka Bolimów (S) 26 5 6 15 40 83 −43 21 Spadek do klasy A
14. Astra Zduny (S) 26 4 7 15 31 60 −29 19

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
* Olimpia Chąśno zrezygnowała z awansu do IV ligi.

Sezon 2012/2013

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Orzeł Nieborów (M) (A) 24 20 2 2 97 29 +68 62 Awans do IV ligi
2. Widok Skierniewice (A) 24 16 3 5 73 27 +46 51
3. Pelikan II Łowicz 24 13 2 9 68 41 +27 41
4. Olimpia Chąśno 24 12 5 7 43 29 +14 41
5. Jutrzenka Drzewce 24 12 2 10 31 31 0 38
6. Laktoza Łyszkowice 24 10 5 9 45 35 +10 35
7. Pogoń Bełchów 24 8 7 9 52 55 −3 31
8. Korona Wejsce 24 9 2 13 49 55 −6 29
9. Juvenia Wysokienice 24 8 1 15 36 68 −32 25
10. Astra Zduny 24 7 3 14 33 60 −27 24
11. Olimpia Jeżów 24 7 3 14 33 56 −23 24
12. Rawka Bolimów 24 7 3 14 38 80 −42 24
13. Czarni Bednary 24 5 6 13 34 66 −32 21
14. Białka Biała Rawska (S) 0 0 0 0 0 0 0 0 Drużyna wycofana

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
* Białka Biała Rawska wycofała się po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.

  • MKS Skierniewice wycofał się po zakończeniu sezonu.

Sezon 2011/2012

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Orlęta Cielądz (M) (A) 26 19 6 1 70 12 +58 63 Awans do IV ligi
2. Pelikan II Łowicz 26 17 3 6 79 34 +45 54
3. Mazovia Rawa Mazowiecka (A) 26 16 3 7 44 25 +19 51 Baraże o IV ligę
4. Astra Zduny 26 15 3 8 64 53 +11 48
5. Korona Wejsce 26 11 4 11 50 50 0 37
6. Laktoza Łyszkowice 26 11 3 12 42 42 0 36
7. Unia Skierniewice 26 11 2 13 59 56 +3 35
8. Olimpia Chąśno 26 10 3 13 42 43 −1 33
9. Jutrzenka Drzewce 26 9 5 12 34 49 −15 32
10. Orzeł Nieborów 26 9 3 14 47 48 −1 30
11. Olimpia Jeżów 26 8 4 14 32 61 −29 28
12. Czarni Bednary 26 9 1 16 36 70 −34 28
13. Białka Biała Rawska 26 7 6 13 32 59 −27 27
14. Juvenia Wysokienice 26 5 4 17 32 62 −30 19

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
* Mazovia Rawa Mazowiecka wygrała baraże uzupełniające o udział w IV lidze.


Sezon 2010/2011

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Sorento Zadębie Skierniewice (M) (A) 26 17 1 8 63 34 +29 52 Awans do IV ligi
2. Korona Wejsce 26 15 3 8 66 40 +26 48
3. Astra Zduny 26 15 2 9 53 36 +17 47
4. Orzeł Nieborów 26 13 5 8 54 39 +15 44
5. Pelikan II Łowicz 26 13 4 9 51 36 +15 43
6. Jutrzenka Drzewce 26 13 4 9 49 47 +2 43
7. Juvenia Wysokienice 26 12 5 9 44 45 −1 41
8. Mazovia Rawa Mazowiecka 26 13 2 11 58 40 +18 41
9. Widok Skierniewice 26 12 3 11 50 34 +16 39
10. Czarni Bednary 26 9 6 11 40 41 −1 33
11. Olimpia Chąśno 26 9 5 12 56 54 +2 32
12. Laktoza Łyszkowice 26 8 4 14 38 55 −17 28
13. Vagat Domaniewice (S) 26 7 4 15 35 77 −42 25 Spadek do klasy A
14. Olympic Słupia (S) 26 0 4 22 17 96 −79 4

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
* Widok Skierniewice wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymała się Laktoza Łyszkowice.

Sezon 2009/2010

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Orlęta Cielądz (M) (A) 26 20 5 1 85 37 +48 65 Awans do IV ligi
2. Laktoza Łyszkowice 26 18 4 4 85 38 +47 58
3. Widok Skierniewice 26 16 6 4 73 27 +46 54
4. Juvenia Wysokienice 26 11 5 10 52 44 +8 38
5. Jutrzenka Drzewce 26 10 8 8 42 43 −1 38
6. Korona Wejsce 26 10 5 11 68 61 +7 35
7. Astra Zduny 26 10 5 11 48 58 −10 35
8. Orzeł Nieborów 26 9 5 12 57 53 +4 32
9. Sorento Zadębie Skierniewice 26 9 4 13 50 64 −14 31
10. Olimpia Chąśno 26 9 4 13 61 61 0 31
11. Czarni Bednary 26 8 5 13 44 68 −24 29
12. Macovia Maków (S) 26 9 1 16 50 64 −14 28 Spadek do klasy A
13. Manchatan Nowy Kawęczyn (S) 26 7 3 16 45 89 −44 24
14. Pogoń Bełchów (S) 26 5 2 19 27 80 −53 17

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

Sezon 2008/2009

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Mazovia Rawa Mazowiecka (M) (A) 26 20 4 2 96 20 +76 64 Awans do IV ligi
2. Widok Skierniewice 26 16 7 3 85 28 +57 55
3. Pogoń Bełchów 26 16 4 6 56 32 +24 52
4. Macovia Maków 26 15 2 9 81 55 +26 47
5. Korona Wejsce 26 11 7 8 67 50 +17 40
6. Orzeł Nieborów 26 12 4 10 66 57 +9 40
7. Laktoza Łyszkowice 26 12 4 10 62 58 +4 40
8. Olimpia Chąśno 26 9 7 10 46 48 −2 34
9. Jutrzenka Drzewce 26 9 5 12 39 47 −8 32
10. Juvenia Wysokienice 26 8 4 14 48 55 −7 28
11. Manchatan Nowy Kawęczyn 26 7 4 15 34 64 −30 25
12. Czarni Bednary 26 7 2 17 35 83 −48 23
13. Białka Biała Rawska (S) 26 7 0 19 37 85 −48 21 Spadek do klasy A
14. Kopernik Kiernozia (S) 26 6 0 20 30 100 −70 18

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

Sezon 2007/2008

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Pelikan II Łowicz (M) (A) 26 24 0 2 137 19 +118 72 Awans do IV ligi
2. Astra Zduny (A) 26 18 4 4 60 33 +27 58
3. Widok Skierniewice 26 16 4 6 66 36 +30 52
4. Olimpia Chąśno 26 13 0 13 48 42 +6 39
5. Czarni Bednary 26 10 6 10 49 62 −13 36
6. Macovia Maków 26 10 5 11 50 56 −6 35
7. Laktoza Łyszkowice 26 7 11 8 40 43 −3 32
8. Białka Biała Rawska 26 9 5 12 46 60 −14 32
9. Witonia Osiek 26 9 4 13 53 69 −16 31
10. Pogoń Bełchów 26 8 7 11 50 62 −12 31
11. Jutrzenka Drzewce 26 8 6 12 47 56 −9 30
12. Kopernik Kiernozia 24 9 3 12 67 80 −13 30
13. Orzeł Nieborów 26 7 8 11 54 66 −12 29
14. GKS Głuchów (S) 26 2 1 23 28 111 −83 7 Spadek do klasy A


Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

Sezon 2006/2007

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Unia II Skierniewice (M) (A) 26 22 2 2 106 21 +85 68 Awans do IV ligi
2. Pelikan II Łowicz 26 18 6 2 91 22 +69 60
3. Widok Skierniewice 26 16 4 6 65 41 +24 52
4. Jutrzenka Drzewce 26 14 3 9 77 58 +19 45
5. Orzeł Nieborów 26 13 4 9 46 37 +9 43
6. Białka Biała Rawska 26 12 5 9 46 43 +3 41
7. Laktoza Łyszkowice 26 11 1 14 43 50 −7 34
8. Czarni Bednary 26 11 1 14 49 78 −29 34
9. Astra Zduny 26 9 3 14 52 65 −13 30
10. GKS Głuchów 26 8 4 14 46 78 −32 28
11. Pogoń Bełchów 26 8 4 14 51 73 −22 28
12. Macovia Maków 26 8 3 15 44 50 −6 27
13. Orlęta Cielądz (S) 26 6 3 17 43 84 −41 21 Spadek do klasy A
14. Sokół Regnów (S) 26 3 3 20 26 85 −59 12

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

Sezon 2005/2006

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Mazovia Rawa Mazowiecka (M) (A) 28 25 2 1 137 13 +124 77 Awans do IV ligi
2. Widok Skierniewice 28 22 3 3 110 22 +88 69
3. Białka Biała Rawska 28 17 5 6 53 31 +22 56
4. Pogoń Bełchów 28 16 4 8 72 51 +21 52
5. Astra Zduny 28 16 3 9 85 55 +30 51
6. Czarni Bednary 28 16 2 10 61 40 +21 50
7. GKS Głuchów 28 12 4 12 52 49 +3 40
8. Macovia Maków 28 12 3 13 46 59 −13 39
9. Orlęta Cielądz 28 9 5 14 45 87 −42 32
10. Orzeł Nieborów 28 8 7 13 50 62 −12 31
11. Sokół Regnów 28 8 4 16 38 61 −23 28
12. Laktoza Łyszkowice 28 9 1 18 45 78 −33 28
13. Olimpia Chąśno (S) 28 6 4 18 54 91 −37 22 Spadek do klasy A
14. GLKS Wołucza (S) 28 5 2 21 37 106 −69 17
15. Sierakowianka Sierakowice (S) 28 2 5 21 33 113 −80 11

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
* Styl Michowice nie otrzymał licencji i nie został dopuszczony do rozgrywek.


Sezon 2004/2005

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Pelikan II Łowicz (M) (A) 26 19 6 1 78 22 +56 63 Awans do IV ligi
2. Mazovia Rawa Mazowiecka 26 16 6 4 76 31 +45 54
3. GKS Łyszkowice 26 14 4 8 62 38 +24 46
4. Czarni Bednary 26 13 4 9 56 37 +19 43
5. Jutrzenka Drzewce 26 12 3 11 39 42 −3 39
6. Białka Biała Rawska 26 10 8 8 37 34 +3 38
7. Orzeł Nieborów 26 11 3 12 37 50 −13 36
8. Pogoń Bełchów 26 10 4 12 43 58 −15 34
9. Widok Skierniewice 26 9 6 11 45 41 +4 33
10. Macovia Maków 26 8 5 13 38 67 −29 29
11. GLKS Wołucza 26 8 5 13 38 54 −16 29
12. Astra Zduny 26 7 5 14 31 45 −14 26
13. Sierakowianka Sierakowice 26 7 2 17 37 81 −44 23
14. Orlęta Cielądz 26 6 3 17 34 51 −17 21

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

Sezon 2003/2004

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Unia II Skierniewice (M) (A) 28 19 4 5 109 37 +72 61 Awans do IV ligi
2. Pelikan II Łowicz 28 19 3 6 100 42 +58 60
3. Orzeł Nieborów 28 18 3 7 73 44 +29 57
4. Astra Zduny 28 14 3 11 56 53 +3 45
5. Widok Skierniewice 28 13 5 10 65 47 +18 44
6. Czarni Bednary 28 13 3 12 57 51 +6 42
7. Pogoń Bełchów 28 11 6 11 66 72 −6 39
8. Białka/Mazovia II Rawa Mazowiecka 28 11 4 13 43 56 −13 37
9. GKS Łyszkowice 28 10 5 13 80 71 +9 35
10. Jutrzenka Drzewce 28 11 2 15 52 57 −5 35
11. Sokół Regnów (S) 28 8 10 10 50 54 −4 34 Spadek do klasy A
12. Styl Michowice 28 9 5 14 40 65 −25 32
13. Jutrzenka Mokra Prawa (S) 28 9 3 16 48 75 −27 30 Spadek do klasy A
14. Sierakowianka Sierakowice 28 8 6 14 38 64 −26 30
15. Naprzód Jamno (S) 28 5 2 21 30 119 −89 17 Spadek do klasy A


Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

Sezon 2002/2003

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Białka Biała Rawska (M) (A) 26 20 3 3 90 35 +55 63 Awans do IV ligi
2. Widok Skierniewice 26 16 7 3 76 48 +28 55
3. Pelikan II Łowicz 26 16 4 6 67 35 +32 52
4. Unia II Skierniewice 26 15 4 7 71 37 +34 49
5. Orzeł Nieborów 26 14 3 9 56 43 +13 45
6. Czarni Bednary 26 11 3 12 53 47 +6 36
7. GKS Łyszkowice 26 9 7 10 47 47 0 34
8. Sierakowianka Sierakowice 26 9 6 11 42 49 −7 33
9. Styl Michowice 26 10 0 16 47 65 −18 30
10. Jutrzenka Mokra Prawa 26 9 3 14 62 75 −13 30
11. Naprzód Jamno 26 8 4 14 37 69 −32 28
12. Sojax Boczki (S) 26 8 4 14 55 79 −24 28 Spadek do klasy A
13. Macovia Maków (S) 26 5 6 15 36 68 −32 21
14. Zryw Wygoda (S) 26 3 4 19 37 79 −42 13

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

online guaranteed personal loans, torby ozdobne, ortodoncja katowice

Social

Menu