Witaj

  • Ulubionia cyfra: 5

Rosyjski saska, http://solipieprz.com.pl

Klasa okręgowa (grupa sieradzka)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Klasa okręgowa
(grupa sieradzka)
Państwo  Polska
Organizator rozgrywek Okręgowy Związek Piłki Nożnej Sieradz
Rozgrywki
Liczba drużyn 16
Wyższy poziom ligowy IV liga
łódzka
Niższy poziom ligowy A-klasa
sieradzka I
sieradzka II
Puchary: Puchar Polski
Zwycięzcy
Obecny zwycięzca Orkan Buczek
Strona internetowa

Klasa okręgowa (grupa sieradzka) – jedna z czterech na terenie województwa łódzkiego klas okręgowych, stanowiąca pośredni szczebel rozgrywkowy między IV ligą, a klasą A. Stanowi tzw. VI ligę w rozgrywkach krajowych.

Zmagania w jej ramach toczą się cyklicznie systemem kołowym. Zwycięzcy grupy uzyskują awans do IV ligi polskiej grupy łódzka, zaś najsłabsze zespoły relegowane są do klasy A. Organizatorem rozgrywek jest Okręgowy Związek Piłki Nożnej Sieradz.

Zespoły piłkarskie pochodzą z powiatów: łaskiego, pajęczańskiego, sieradzkiego, wieluńskiego, wieruszowskiego oraz zduńskowolskiego.

Ostatni zwycięzcy

Zwycięzcy tej ligi w ostatnich kilku latach (awans do IV ligi):

  • 2018 -
  • 2017 - Orkan Buczek
  • 2016 - LKS Kwiatkowice
  • 2015 - Jutrzenka Warta
  • 2014 - Gal Gaz Galewice (zrezygnował z awansu, jego miejsce zajął Piast Błaszki)
  • 2013 - Czarni Rząśnia
  • 2012 - Jutrzenka Warta
  • 2011 - LKS Kwiatkowice
  • 2010 - Warta Działoszyn
  • 2009 - WKS Wieluń

Od sezonu 2008/2009 klasa okręgowa stanowi szósty szczebel w hierarchii rozgrywek piłkarskich w Polsce.

  • 2008 - Gal Gaz Galewice (awans do IV ligi, grupy łódzkiej uzyskał również wicemistrz Zawisza Pajęczno i po barażach uzupełniających Czarni Rząśnia)
  • 2007 - Pogoń Łask Kolumna
  • 2006 - Gal Gaz Galewice
  • 2005 - LKS Bałucz
  • 2004 - Warta Sieradz
  • 2003 - Victoria Szadek


Sezon 2017/2018

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Jutrzenka Warta 0 0 0 0 0 0 0 0 Awans do IV ligi
2. Czarni Rząśnia 0 0 0 0 0 0 0 0
3. MKS MOS Zduńska Wola 0 0 0 0 0 0 0 0
4. MLKS Konopnica 0 0 0 0 0 0 0 0
5. WKS Wieluń 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Piast Błaszki 0 0 0 0 0 0 0 0
7. LZS Brąszewice 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Unia Sulmierzyce 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Sommer Zapole 0 0 0 0 0 0 0 0
11. LKS Chojne 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Słowian Dworszowice 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Warta Osjaków 0 0 0 0 0 0 0 0
14. GLKS Strzelce Wielkie 0 0 0 0 0 0 0 0 Spadek do klasy A
15. MULKS Łask 0 0 0 0 0 0 0 0
16. KS Karsznice 0 0 0 0 0 0 0 0

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

Sezon 2016/2017

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Orkan Buczek (M) (A) 30 26 2 2 148 26 +122 80 Awans do IV ligi
2. Czarni Rząśnia 30 22 2 6 93 35 +58 68
3. MKS MOS Zduńska Wola 30 19 3 8 90 47 +43 60
4. MLKS Konopnica 30 19 3 8 86 48 +38 60
5. WKS Wieluń 30 18 5 7 85 39 +46 59
6. Piast Błaszki 30 17 8 5 77 49 +28 59
7. LZS Brąszewice 30 14 5 11 65 52 +13 47
8. Unia Sulmierzyce 30 14 3 13 57 54 +3 45
9. Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 30 14 1 15 68 66 +2 43
10. LKS Kobierzycko (S) 30 9 4 17 48 69 −21 31 Drużyna wycofana
11. Sommer Zapole 30 8 5 17 51 84 −33 29
12. LKS Chojne 30 8 4 18 47 89 −42 28
13. Słowian Dworszowice 30 9 1 20 35 96 −61 28
14. Victoria Szadek (S) 30 6 3 21 34 110 −76 21 Spadek do klasy A
15. Widavia Widawa (S) 30 5 5 20 40 97 −57 20
16. LZS Łaszew (S) 30 4 2 24 32 93 −61 14

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
* LKS Kobierzycko wycofał się po zakończeniu rozgrywek.

Sezon 2015/2016

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. LKS Kwiatkowice (M) (A) 34 27 1 6 118 51 +67 82 Awans do IV ligi
2. LUKS Bałucz (S) 34 25 4 5 136 45 +91 79 Drużyna wycofana
3. Orkan Buczek 34 23 4 7 112 32 +80 73
4. Gal Gaz Galewice (S) 34 23 4 7 119 32 +87 73 Drużyna wycofana
5. Czarni Rząśnia 34 19 5 10 94 60 +34 62
6. MKS MOS Zduńska Wola 34 16 5 13 73 63 +10 53
7. WKS Wieluń 34 15 7 12 59 61 −2 52
8. LZS Brąszewice 34 15 5 14 60 68 −8 50
9. LKS Kobierzycko 34 15 4 15 61 60 +1 49
10. Unia Sulmierzyce 34 14 5 15 51 67 −16 47
11. MLKS Konopnica 34 12 10 12 68 62 +6 46
12. Piast Błaszki 34 12 7 15 60 79 −19 43
13. Sommer Zapole 34 11 7 16 49 67 −18 40
14. Widavia Widawa 34 8 8 18 55 95 −40 32
15. LKS Chojne 34 9 4 21 49 119 −70 31
16. GLKS Strzelce Wielkie (S) 34 6 7 21 50 89 −39 25 Spadek do klasy A
17. Jaga Lututów (S) 34 7 3 24 41 108 −67 24
18. Victoria Skomlin (S) 34 3 2 29 33 128 −95 11

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
* LUKS Bałucz wycofał się po zakończeniu rozgrywek.

  • Gal Gaz Galewice wycofał się po zakończeniu rozgrywek.

Sezon 2014/2015

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Jutrzenka Warta (M) (A) 32 26 4 2 112 26 +86 82 Awans do IV ligi
2. LUKS Bałucz 32 23 2 7 86 42 +44 71 Baraże o IV ligę
3. Gal Gaz Galewice 32 22 4 6 67 26 +41 70
4. LKS Chojne 32 20 5 7 87 44 +43 65
5. Czarni Rząśnia 32 20 2 10 73 43 +30 62
6. MLKS Konopnica 32 18 4 10 81 42 +39 58
7. Orkan Buczek 32 17 4 11 91 55 +36 55
8. LZS Brąszewice 32 15 2 15 70 62 +8 47
9. LKS Kobierzycko 32 12 2 18 53 66 −13 38
10. Sommer Zapole 32 10 7 15 63 65 −2 37
11. Widavia Widawa 32 11 3 18 56 72 −16 36
12. Jaga Lututów 32 11 2 19 53 104 −51 35
13. GLKS Strzelce Wielkie (S) 32 9 7 16 64 71 −7 34 Spadek do klasy A
14. LGKS Charłupia Mała (S) 32 8 6 18 44 87 −43 30
15. Warta Osjaków (S) 32 7 7 18 27 68 −41 28
16. Prosna Wieruszów (S) 32 8 2 22 29 79 −50 26
17. LZS Masłowice (S) 32 3 1 28 28 132 −104 10
18. LKS Paprotnia (S) 0 0 0 0 0 0 0 0 Drużyna wycofana

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
* LKS Paprotnia wycofał się z rozgrywek po 4. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.

  • LUKS Bałucz przegrał baraże uzupełniające do IV ligi, grupy łódzkiej.

Sezon 2013/2014

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Gal Gaz Galewice (M) 30 24 3 3 118 22 +96 75
2. MLKS Konopnica 30 21 5 4 87 28 +59 68
3. Piast Błaszki (A) 30 21 4 5 81 39 +42 67 Awans do IV ligi
4. Orkan Buczek 30 18 4 8 78 42 +36 58
5. LKS Kobierzycko 30 16 4 10 81 46 +35 52
6. Widavia Widawa 30 15 5 10 80 60 +20 50
7. LGKS Charłupia Mała 30 14 7 9 59 57 +2 49
8. LZS Brąszewice 30 13 6 11 78 45 +33 45
9. Warta Osjaków 30 11 8 11 43 46 −3 41
10. GLKS Strzelce Wielkie 30 12 5 13 45 56 −11 41
11. LUKS Bałucz 30 12 3 15 63 63 0 39
12. Prosna Wieruszów 30 8 5 17 38 77 −39 29
13. LKS Paprotnia 30 7 3 20 45 90 −45 24
14. LZS Wydrzyn (S) 30 6 1 23 36 103 −67 19 Spadek do klasy A
15. Start Łubnice (S) 30 6 0 24 36 124 −88 18
16. Unia Sulmierzyce (S) 30 4 1 25 26 96 −70 13

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
* Gal Gaz Galewice zrezygnował z awansu do IV ligi, grupy łódzkiej, jego miejsce zajął Piast Błaszki.

Sezon 2012/2013

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Czarni Rząśnia (M) (A) 28 23 3 2 101 30 +71 72 Awans do IV ligi
2. Gal Gaz Galewice 28 21 3 4 94 19 +75 66
3. LKS Kobierzycko 28 20 4 4 105 38 +67 64
4. Orkan Buczek 28 19 2 7 90 39 +51 59
5. MLKS Konopnica 28 18 3 7 71 30 +41 57
6. Widavia Widawa 28 17 3 8 88 52 +36 54
7. Unia Sulmierzyce 28 13 2 13 50 61 −11 41
8. LZS Brąszewice 28 12 1 15 67 64 +3 37
9. GLKS Strzelce Wielkie 28 11 4 13 55 68 −13 37
10. Prosna Wieruszów 28 11 2 15 49 55 −6 35
11. Piast Błaszki 28 10 2 16 40 66 −26 32
12. LGKS Charłupia Mała 28 6 1 21 38 98 −60 19
13. Start Łubnic 28 3 1 24 24 136 −112 10
14. Warta II Działoszyn (S) 28 6 1 21 29 73 −44 19 Drużyna wycofana
15. Flormarbut Osiek (S) 28 3 0 25 19 97 −78 9
16. Warta II Sieradz (S) 0 0 0 0 0 0 0 0

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
* Warta II Sieradz wycofała się z rozgrywek po 9. kolejce. Jej wyniki zostały anulowane.

  • Flormabut Osiek i Warta II Działoszyn wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

Sezon 2011/2012

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Jutrzenka Warta (M) (A) 30 26 2 2 113 22 +91 80 Awans do IV ligi
2. Gal Gaz Galewice 30 21 2 7 70 31 +39 65
3. Czarni Rząśnia 31 21 3 7 101 53 +48 66
4. Piast Błaszki 30 18 5 7 65 42 +23 59
5. LKS Kobierzycko 30 15 3 12 96 52 +44 48
6. MLKS Konopnica 30 15 0 15 71 64 +7 45
7. GLKS Strzelce Wielkie 30 12 6 12 60 64 −4 42
8. Warta II Działoszyn 30 13 2 15 49 64 −15 41
9. LZS Brąszewice 30 12 2 16 62 75 −13 38
10. Orkan Buczek 30 11 4 15 55 75 −20 37
11. Prosna Wieruszów 30 11 4 15 55 54 +1 37
12. LGKS Charłupia Mała 30 11 3 16 58 84 −26 36
13. Unia Sulmierzyce 30 9 7 14 37 53 −16 34
14. LZS Łaszew (S) 30 10 2 18 51 70 −19 32 Spadek do klasy A
15. Warta Osjaków (S) 30 9 4 17 44 80 −36 31
16. Victoria Skomlin (S) 30 1 2 27 20 124 −104 5

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

Sezon 2010/2011

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. LKS Kwiatkowice (M) (A) 30 23 4 3 107 23 +84 73 Awans do IV ligi
2. Czarni Rząśnia 30 22 2 6 98 35 +63 68
3. Gal Gaz Galewice 30 18 7 5 88 36 +52 61
4. Jutrzenka Warta 30 17 9 4 79 31 +48 60
5. LKS Kobierzycko 30 15 9 6 53 25 +28 54
6. Orkan Buczek 30 15 6 9 61 50 +11 51
7. Unia Sulmierzyce 30 14 7 9 51 48 +3 49
8. Prosna Wieruszów 30 13 6 11 71 47 +24 45
9. Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola (S) 30 11 7 12 44 43 +1 40 Drużyna wycofana
10. Warta Osjaków 30 9 9 12 53 61 −8 36
11. Piast Błaszki 30 9 4 17 47 71 −24 31
12. Victoria Skomlin 30 7 9 14 40 74 −34 30
13. Warta II Działoszyn 30 8 4 18 42 84 −42 28
14. LGKS Charłupia Mała 30 6 9 15 43 85 −42 27
15. Pogoń Korab Łask Kolumna (S) 30 3 2 25 29 107 −78 11 Spadek do klasy A
16. Złoczevia Złoczew (S) 30 1 4 25 32 118 −86 7

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
* Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola wycofała się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymał się LGKS Charłupia Mała.

Sezon 2009/2010

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Warta Działoszyn (M) (A) 30 26 3 1 118 20 +98 81 Awans do IV ligi
2. Piast Błaszki 30 22 5 3 75 17 +58 71
3. Jutrzenka Warta 30 18 7 5 77 43 +34 61
4. LKS Kwiatkowice 30 19 3 8 84 35 +49 60
5. Orkan Buczek 30 16 4 10 85 52 +33 52
6. Warta Osjaków 30 15 6 9 64 65 −1 51
7. Victoria Skomlin 30 11 5 14 60 65 −5 38
8. Unia Sulmierzyce 30 8 10 12 38 52 −14 34
9. LKS Kobierzycko 30 10 4 16 39 60 −21 34
10. Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 30 8 9 13 39 48 −9 33
11. Prosna Wieruszów 30 10 3 17 35 64 −29 33
12. LGKS Charłupia Mała 30 10 2 18 44 62 −18 32
13. LKS Chojne (S) 30 8 5 17 44 74 −30 29 Spadek do klasy A
14. Olimpia Karsznice (S) 30 8 5 17 43 72 −29 29
15. LZS Wydrzyn (S) 30 6 3 21 37 113 −76 21
16. Victoria Szadek (S) 30 4 8 18 29 69 −40 20

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

Sezon 2008/2009

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. WKS Wieluń (M) (A) 30 27 2 1 123 25 +98 83 Awans do IV ligi
2. Gatta Zduńska Wola 30 24 5 1 94 14 +80 77
3. Jutrzenka Warta 30 21 4 5 100 40 +60 67
4. Warta Działoszyn 30 20 3 7 109 39 +70 63
5. LKS Kwiatkowice 30 16 2 12 86 49 +37 50
6. Orkan Buczek 31 15 4 12 100 67 +33 49
7. Victoria Szadek 30 13 5 12 49 47 +2 44
8. Victoria Skomlin 30 13 2 15 55 65 −10 41
9. Piast Błaszki 30 12 4 14 59 56 +3 40
10. LZS Wydrzyn 30 11 5 14 43 74 −31 38
11. LGKS Charłupia Mała 30 8 5 17 55 86 −31 29
12. LKS Kobierzycko 30 8 3 19 41 79 −38 27
13. Warta Osjaków 30 8 2 20 55 104 −49 26
14. Jaga Lututów (S) 30 7 4 19 45 96 −51 25 Spadek do klasy A
15. KS Kraszkowice (S) 30 6 2 22 43 117 −74 20
16. MLKS Konopnica (S) 30 4 2 24 31 130 −99 14

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

Sezon 2007/2008

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Gal Gaz Galewice (M) (A) 30 22 5 3 90 28 +62 71 Awans do IV ligi
2. Zawisza Pajęczno (A) 30 20 4 6 77 32 +45 64
3. Czarni Rząśnia (A) 30 19 6 5 72 35 +37 63 Baraże o IV ligę
4. Warta Działoszyn 30 18 6 6 87 47 +40 60
5. LKS Kwiatkowice 30 17 7 6 46 30 +16 58
6. WKS Wieluń 30 18 3 9 88 45 +43 57
7. Orkan Buczek 30 16 3 11 70 46 +24 51
8. LGKS Charłupia Mała 30 15 4 11 60 55 +5 49
9. Mabudo Suchoczasy (S) 30 12 9 9 63 42 +21 45 Drużyna wycofana
10. Jutrzenka Warta 30 9 4 17 46 70 −24 31
11. Victoria Skomlin 30 8 5 17 40 66 −26 29
12. LKS Kobierzycko 30 8 2 20 38 81 −43 26
13. Warta Osjaków 30 6 5 19 35 84 −49 23
14. KS Kraszkowice 30 4 9 17 55 87 −32 21
15. Korab Łask (S) 30 4 8 18 42 78 −36 20 Spadek do klasy A
16. MLKS Konopnica 30 2 4 24 32 133 −101 10

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
* Czarni Rząśnia wygrali baraże uzupełniające do IV ligi, grupy łódzkiej.

Sezon 2006/2007

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Pogoń Łask Kolumna (M) (A) 30 24 4 2 112 28 +84 76 Awans do IV ligi
2. Warta Działoszyn 30 23 5 2 103 25 +78 74
3. Jutrzenka Warta 30 17 6 7 55 42 +13 57
4. WKS Wieluń 30 17 3 10 77 40 +37 54
5. Mabudo Suchoczasy 30 16 4 10 65 41 +24 52
6. Orkan Buczek 30 14 6 10 65 46 +19 48
7. LGKS Charłupia Mała 30 13 6 11 48 46 +2 45
8. Zawisza Pajęczno 30 13 4 13 61 56 +5 43
9. LKS Kwiatkowice 30 12 7 11 51 49 +2 43
10. Warta Osjaków 30 13 2 15 52 56 −4 41
11. Korab Łask 30 10 6 14 41 56 −15 36
12. Czarni Rząśnia 30 8 8 14 42 58 −16 32
13. Piast Błaszki (S) 30 6 10 14 39 77 −38 28 Spadek do klasy A
14. Olimpia Karsznice (S) 30 7 6 17 31 66 −35 27
15. Złoczevia Złoczew (S) 30 3 1 26 40 134 −94 10
16. Rokita Rokitnica (S) 30 3 4 23 13 75 −62 13 Drużyna wycofana

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
* Rokita Rokitnica wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

Sezon 2005/2006

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Gal Gaz Galewice (M) (A) 30 21 6 3 75 24 +51 69 Awans do IV ligi
2. Mabudo Suchoczasy 30 19 5 6 56 28 +28 62
3. Korab Łask 30 16 6 8 74 37 +37 54
4. Warta Osjaków 30 16 5 9 49 41 +8 53
5. Pogoń Łask Kolumna 30 15 8 7 63 26 +37 53
6. LKS Kwiatkowice 30 15 6 9 53 36 +17 51
7. Zawisza Pajęczno 30 13 9 8 59 29 +30 48
8. Olimpia Karsznice 30 12 10 8 45 40 +5 46
9. Jutrzenka Warta 30 12 9 9 49 47 +2 45
10. LGKS Charłupia Mała 30 12 5 13 61 49 +12 41
11. Piast Błaszki 30 11 3 16 46 72 −26 36
12. Złoczevia Złoczew 30 10 4 16 50 76 −26 34
13. Unia Sulmierzyce (S) 30 7 6 17 39 46 −7 27 Spadek do klasy A
14. LKS Chojne (S) 30 6 8 16 28 51 −23 26
15. Prosna Wieruszów (S) 30 4 2 24 30 81 −51 14
16. LKS Kobierzycko (S) 30 2 6 22 21 97 −76 12

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

Sezon 2004/2005

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. LKS Bałucz (M) (A) 30 20 6 4 74 22 +52 66 Awans do IV ligi
2. Pogoń Łask Kolumna 30 18 5 7 69 34 +35 59
3. Mabudo Suchoczasy 30 16 9 5 52 24 +28 57
4. Warta Osjaków 30 17 5 8 58 42 +16 56
5. Gal Gaz Galewice 30 17 3 10 82 34 +48 54
6. Zawisza Pajęczno 30 17 2 11 67 42 +25 53
7. Korab Łask 30 16 3 11 60 46 +14 51
8. Piast Błaszki 30 14 7 9 43 46 −3 49
9. LGKS Charłupia Mała 30 11 7 12 44 41 +3 40
10. Olimpia Karsznice 30 11 6 13 34 51 −17 39
11. LKS Kwiatkowice 30 11 6 13 44 47 −3 39
12. Jutrzenka Warta 30 10 5 15 58 70 −12 35
13. Złoczevia Złoczew 30 9 4 17 48 68 −20 31
14. Victoria Szadek (S) 30 4 10 16 36 69 −33 22 Spadek do klasy A
15. Orkan Buczek (S) 30 5 1 24 27 96 −69 16
16. Baszta Bolesławiec (S) 30 2 5 23 27 91 −64 11

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

Sezon 2003/2004

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Warta Sieradz (M) (A) 30 25 3 2 105 19 +86 78 Awans do IV ligi
2. Mabudo Suchoczasy 30 20 4 6 62 34 +28 64
3. Jutrzenka Warta 30 15 8 7 79 49 +30 53
4. Pogoń Łask Kolumna 30 15 7 8 46 30 +16 52
5. LKS Kwiatkowice 30 13 7 10 62 50 +12 46
6. Zawisza Pajęczno 30 12 9 9 54 47 +7 45
7. Olimpia Karsznice 30 12 6 12 41 46 −5 42
8. BKS Bałucz 30 11 8 11 59 64 −5 41
9. Złoczevia Złoczew 30 12 5 13 46 69 −23 41
10. LGKS Charłupia Mała 30 11 8 11 49 42 +7 41
11. Piast Błaszki 30 11 5 14 38 48 −10 38
12. Warta Osjaków 30 9 9 12 45 54 −9 36
13. Czarni Rząśnia (S) 30 9 7 14 49 51 −2 34 Spadek do klasy A
14. LKS Kalinowa (S) 30 7 7 16 28 48 −20 28
15. RKS Rychłocice (S) 30 4 5 21 42 96 −54 17
16. LZS Kraszkowice (S) 30 4 2 24 24 82 −58 14

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

Sezon 2002/2003

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Victoria Szadek (M) (A) 30 24 4 2 84 24 +60 76 Awans do IV ligi
2. Warta Sieradz 30 19 4 7 80 20 +60 61
3. Mabudo Suchoczasy 30 19 2 9 56 36 +20 59
4. Jutrzenka Warta 30 16 5 9 65 40 +25 53
5. Złoczevia Złoczew 30 15 6 9 68 45 +23 51
6. Warta Osjaków 30 13 4 13 60 52 +8 43
7. LKS Kwiatkowice 30 13 3 14 57 61 −4 42
8. LGKS Charłupia Mała 30 12 5 13 43 49 −6 41
9. LKS Kalinowa 30 11 7 12 40 59 −19 40
10. Piast Błaszki 30 11 7 12 48 58 −10 40
11. Zawisza Pajęczno 30 11 4 15 63 57 +6 37
12. RKS Rychłocice 30 9 6 15 58 75 −17 33
13. Olimpia Karsznice 30 8 9 13 37 55 −18 33
14. Korab Łask (S) 30 9 3 18 48 73 −25 30 Spadek do klasy A
15. Prosna Wieruszów (S) 30 9 3 18 45 76 −31 30
16. Orzeł Galewice (S) 30 3 4 23 25 97 −72 13

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

http://www.janeausten.pl/modules.php?name=Your_Account&op=userinfo&username=examazew, torby ozdobne, ortodoncja katowice

Social

Menu