Witaj

  • Ulubionia cyfra: 8

Rosyjski bródno, DPO

Klasa okręgowa (grupa piotrkowska)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Klasa okręgowa
(grupa piotrkowska)
Państwo  Polska
Organizator rozgrywek Okręgowy Związek Piłki Nożnej Piotrków Trybunalski
Rozgrywki
Liczba drużyn 14
Wyższy poziom ligowy IV liga
łódzka
Niższy poziom ligowy A-klasa
piotrkowska I
piotrkowska II
Puchary: Puchar Polski
Zwycięzcy
Obecny zwycięzca Stal Niewiadów
Strona internetowa

Klasa okręgowa (grupa piotrkowska) – jedna z czterech na terenie województwa łódzkiego klas okręgowych, stanowiąca pośredni szczebel rozgrywkowy między IV ligą, a klasą A. Stanowi tzw. VI ligę w rozgrywkach krajowych.

Zmagania w jej ramach toczą się cyklicznie systemem kołowym. Zwycięzcy grupy uzyskują awans do IV ligi polskiej grupy łódzka, zaś najsłabsze zespoły relegowane są do klasy A. Organizatorem rozgrywek jest Okręgowy Związek Piłki Nożnej Piotrków Trybunalski.

Zespoły piłkarskie pochodzą z powiatów: bełchatowskiego, opoczyńskiego, piotrkowskiego, radomszczańskiego, tomaszowskiego oraz miasta Piotrków Trybunalski.

Ostatni zwycięzcy

Zwycięzcy tej ligi w ostatnich kilku latach (awans do IV ligi):

  • 2018 -
  • 2017 - Stal Niewiadów
  • 2016 - Ceramika Opoczno
  • 2015 - Zjednoczeni Bełchatów
  • 2014 - Polonia Piotrków Trybunalski
  • 2013 - Astoria Szczerców
  • 2012 - Mechanik Radomsko
  • 2011 - Włókniarz Moszczenica
  • 2010 - Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 2009 - Włókniarz Moszczenica

Od sezonu 2008/2009 klasa okręgowa stanowi szósty szczebel w hierarchii rozgrywek piłkarskich w Polsce.


Sezon 2017/2018

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Mechanik Radomsko 0 0 0 0 0 0 0 0 Awans do IV ligi
2. Polonia Piotrków Trybunalski 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Astoria Szczerców 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Świt Kamieńsk 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Włókniarz Moszczenica 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Gerlach Drzewica 0 0 0 0 0 0 0 0
7. GUKS Gorzkowice 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Szczerbiec Wolbórz 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Start Lgota Wielka 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Lechia II Tomaszów Mazowiecki 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Zapał Krzętów 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Czarni Rozprza 0 0 0 0 0 0 0 0 Spadek do klasy A
14. Omega II Kleszczów 0 0 0 0 0 0 0 0

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

Sezon 2016/2017

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Stal Niewiadów (M) (A) 26 26 0 0 91 19 +72 78 Awans do IV ligi
2. Astoria Szczerców 26 17 3 6 70 30 +40 54
3. Świt Kamieńsk 26 14 7 5 68 34 +34 49
4. Włókniarz Moszczenica 26 14 5 7 53 33 +20 47
5. Gerlach Drzewica 26 12 4 10 41 43 −2 40
6. GUKS Gorzkowice 26 11 5 10 47 43 +4 38
7. Szczerbiec Wolbórz 26 11 4 11 31 37 −6 37
8. Start Lgota Wielka 26 11 3 12 50 56 −6 36 SLW – LTM 3:1
LTM – SLW 2:2
9. Lechia II Tomaszów Mazowiecki 26 11 3 12 52 45 +7 36
10. Zapał Krzętów 26 9 1 16 34 67 −33 28
11. RKS Rzeczyca (S) 26 8 2 16 42 71 −29 26 Spadek do klasy A
12. KS Mniszków (S) 26 6 2 18 30 70 −40 20
13. LKS Lubochnia (S) 26 4 6 16 28 53 −25 18
14. Grabka Grabica (S) 26 3 5 18 25 61 −36 14

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

Sezon 2015/2016

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Ceramika Opoczno (M) (A) 26 21 3 2 70 9 +61 66 Awans do IV ligi
2. Stal Niewiadów 26 18 5 3 63 29 +34 59
3. Świt Kamieńsk 26 16 5 5 58 35 +23 53
4. GUKS Gorzkowice 26 11 10 5 59 42 +17 43
5. Szczerbiec Wolbórz 26 11 6 9 38 33 +5 39
6. Włókniarz Moszczenica 26 11 5 10 40 31 +9 38
7. KS Mniszków 26 9 7 10 35 39 −4 34
8. LKS Lubochnia 26 8 5 13 43 52 −9 29
9. Gerlach Drzewica 26 8 4 14 30 51 −21 28
10. RKS Rzeczyca 26 7 7 12 41 55 −14 28
11. Grabka Grabica 26 8 3 15 30 50 −20 27
12. Kawaleria Tomaszów Mazowiecki (S) 26 7 5 14 38 36 +2 26 Spadek do klasy A
13. Omega II Kleszczów (S) 26 6 3 17 32 75 −43 21
14. Start Niechcice (S) 26 5 4 17 25 65 −40 19

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

Sezon 2014/2015

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Zjednoczeni Bełchatów (M) (A) 26 19 6 1 72 18 +54 63 Awans do IV ligi
2. Szczerbiec Wolbórz 26 16 6 4 58 24 +34 54 Baraże o IV ligę
3. Stal Niewiadów 26 16 5 5 44 24 +20 53
4. Świt Kamieńsk 26 14 7 5 60 34 +26 49
5. Omega II Kleszczów 26 14 3 9 74 53 +21 45
6. GUKS Gorzkowice 26 13 5 8 45 30 +15 44
7. LKS Lubochnia 28 14 4 10 37 33 +4 46
8. Gerlach Drzewica 26 10 6 10 40 35 +5 36
9. Ceramika Opoczno 26 10 3 13 45 53 −8 33
10. KS Mniszków 26 8 4 14 41 61 −20 28
11. Start Niechcice 26 7 2 17 37 53 −16 23
12. LKS Mierzyn (S) 26 5 2 19 32 68 −36 17 Spadek do klasy A
13. KS Poświętne (S) 26 3 2 21 29 92 −63 11
14. Concordia Piotrków Trybunalski (S) 26 5 3 18 22 58 −36 18 Drużyna wycofana

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
* Concordia Piotrków Trybunalski wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

  • Szczerbiec Wolbórz przegrał baraże uzupełniające do IV ligi, grupy łódzkiej.

Sezon 2013/2014

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Polonia Piotrków Trybunalski (M) (A) 30 23 1 6 80 25 +55 70 Awans do IV ligi
2. Zjednoczeni Bełchatów 30 18 8 4 57 23 +34 62
3. Omega II Kleszczów 30 19 4 7 75 39 +36 61
4. GUKS Gorzkowice 30 15 8 7 63 38 +25 53
5. Szczerbiec Wolbórz 30 14 7 9 52 34 +18 49
6. Świt Kamieńsk 30 15 3 12 56 40 +16 48
7. Gerlach Drzewica 30 12 8 10 50 54 −4 44
8. LKS Lubochnia 30 11 8 11 50 54 −4 41
9. KS Mniszków 30 12 4 14 52 58 −6 40
10. KS Poświętne 30 11 7 12 57 63 −6 40
11. Ceramika Opoczno 30 11 6 13 52 46 +6 39
12. Woy Bukowiec Opoczyński (S) 30 11 6 13 43 47 −4 39 Spadek do klasy A
13. Kawaleria Tomaszów Mazowiecki (S) 30 8 13 9 40 45 −5 37
14. Grabka Grabica (S) 30 5 3 22 33 90 −57 18
15. Skalnik Sulejów (S) 30 4 5 21 26 72 −46 17
16. LKS Wola Krzysztoporska (S) 30 3 5 22 31 89 −58 14

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

Sezon 2012/2013

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Astoria Szczerców (M) (A) 30 21 3 6 69 21 +48 66 Awans do IV ligi
2. LKS Mierzyn 30 16 9 5 71 41 +30 57
3. Zjednoczeni Bełchatów 30 16 8 6 51 27 +24 56
4. Polonia Piotrków Trybunalski 30 15 10 5 57 23 +34 55
5. Świt Kamieńsk 30 14 10 6 50 32 +18 52
6. KS Poświętne 30 17 0 13 48 52 −4 51
7. Gerlach Drzewica 30 13 5 12 61 40 +21 44
8. Szczerbiec Wolbórz 30 10 13 7 45 37 +8 43
9. Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 30 10 7 13 44 52 −8 37
10. LKS Wola Krzysztoporska 30 12 1 17 46 58 −12 37
11. LKS Lubochnia 30 10 6 14 44 53 −9 36
12. Ceramika Opoczno 30 10 6 14 36 48 −12 36
13. GUKS Gorzkowice 30 9 3 18 36 66 −30 30
14. LUKS Gomunice (S) 30 7 6 17 19 54 −35 27 Spadek do klasy A
15. LKS Czarnocin (S) 30 7 3 20 44 91 −47 24
16. Grabka Grabica (S) 30 6 4 20 29 55 −26 22

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

Sezon 2011/2012

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Mechanik Radomsko (M) (A) 30 24 2 4 79 22 +57 74 Awans do IV ligi
2. Zjednoczeni Bełchatów 30 21 3 6 83 32 +51 66
3. LUKS Gomunice 30 19 2 9 48 21 +27 59
4. Polonia Piotrków Trybunalski 30 15 5 10 53 40 +13 50
5. Astoria Szczerców 30 14 7 9 52 33 +19 49
6. KS Poświętne 30 13 7 10 52 41 +11 46
7. LKS Mierzyn 30 12 9 9 49 41 +8 45
8. GUKS Gorzkowice 30 12 4 14 40 54 −14 40
9. Szczerbiec Wolbórz 30 12 3 15 39 38 +1 39
10. Świt Kamieńsk 30 11 5 14 44 63 −19 38
11. LKS Lubochnia 30 11 2 17 37 51 −14 35
12. Grabka Grabica 30 9 8 13 37 50 −13 35
13. Skalnik Sulejów (S) 30 9 5 16 41 51 −10 32 Spadek do klasy A
14. Omega II Kleszczów (S) 30 9 4 17 43 62 −19 31
15. Kasztelan Żarnów (S) 30 5 3 22 43 96 −53 18
16. Włókniarz II Zelów (S) 30 8 1 21 31 82 −51 25 Drużyna wycofana

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
* Włókniarz II Zelów wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

Sezon 2010/2011

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Włókniarz Moszczenica (M) (A) 30 27 1 2 114 30 +84 82 Awans do IV ligi
2. Mechanik Radomsko 30 21 7 2 78 23 +55 70
3. Skalnik Sulejów 30 17 6 7 64 46 +18 57
4. Świt Kamieńsk 30 17 5 8 71 43 +28 56
5. Astoria Szczerców 30 14 8 8 73 43 +30 50
6. Zjednoczeni Bełchatów 30 13 4 13 50 55 −5 43
7. GUKS Gorzkowice 30 12 6 12 48 49 −1 42
8. Omega II Kleszczów 30 11 6 13 47 56 −9 39
9. LKS Mierzyn 30 10 8 12 52 63 −11 38
10. Grabka Grabica 30 10 7 13 42 57 −15 37
11. Polonia Piotrków Trybunalski 30 10 4 16 59 55 +4 34
12. Szczerbiec Wolbórz 30 8 8 14 19 42 −23 32
13. KS Poświętne 30 8 7 15 48 61 −13 31
14. Gerlach Drzewica (S) 30 9 4 17 50 67 −17 31 Spadek do klasy A
15. Czarni Rozprza (S) 30 7 3 20 17 60 −43 24
16. Relax Czerniewice (S) 30 3 2 25 32 114 −82 11

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

Sezon 2009/2010

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Lechia Tomaszów Mazowiecki (M) (A) 30 27 3 0 108 15 +93 84 Awans do IV ligi
2. LKS Mierzyn 30 18 4 8 59 43 +16 58
3. Świt Kamieńsk 30 18 4 8 69 35 +34 58
4. Zjednoczeni Bełchatów 30 16 8 6 61 37 +24 56
5. Astoria Szczerców 30 12 7 11 51 48 +3 43
6. Szczerbiec Wolbórz 30 12 6 12 45 40 +5 42
7. Gerlach Drzewica 30 12 5 13 51 51 0 41
8. Omega II Kleszczów 30 13 2 15 48 57 −9 41
9. Skalnik Sulejów 30 11 8 11 36 41 −5 41
10. KS Poświętne 30 12 4 14 41 56 −15 40
11. GUKS Gorzkowice 30 10 9 11 49 46 +3 39
12. Mechanik Radomsko 30 10 6 14 41 44 −3 36
13. Concordia II Piotrków Trybunalski (S) 30 8 7 15 48 61 −13 31 Drużyna wycofana
14. LKS Żarnów (S) 30 9 7 14 35 53 −18 34 Drużyna wycofana
15. Polonia Piotrków Trybunalski 30 5 6 19 25 72 −47 21
16. KS Opoczno-Gorzałków (S) 30 3 1 26 25 85 −60 10 Drużyna wycofana

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
* KS Opoczno-Gorzałków wycofał się po rundzie jesiennej.

  • Concordia II Piotrków Trybunalski wycofała się po zakończeniu rozgrywek.
  • W związku z rezygnacją z awansu beniaminka klasy okręgowej - Sparty Ostrów oraz rezygnacją z gry w klasie okręgowej LKS-u Żarnów (zagra w klasie A) dodatkowo utrzymała się Polonia Piotrków Trybunalski.

Sezon 2008/2009

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Włókniarz Moszczenica (M) (A) 30 21 4 5 52 32 +20 67 Awans do IV ligi
2. Czarni Radomsko 30 21 3 6 76 33 +43 66
3. Lechia Tomaszów Mazowiecki 30 18 4 8 70 37 +33 58
4. Zjednoczeni Bełchatów 30 16 6 8 62 39 +23 54
5. Świt Kamieńsk 30 15 8 7 67 33 +34 53
6. Szczerbiec Wolbórz 30 13 7 10 41 39 +2 46
7. KS Opoczno-Gorzałków 30 14 4 12 53 58 −5 46
8. Astoria Szczerców 30 11 7 12 50 53 −3 40
9. Piotrcovia Piotrków Trybunalski 30 10 7 13 49 48 +1 37
10. LKS Mierzyn 30 11 4 15 52 46 +6 37
11. KS Poświętne 30 10 6 14 48 52 −4 36
12. GUKS Gorzkowice 30 10 6 14 32 44 −12 36
13. Skalnik Sulejów 30 10 6 14 42 56 −14 36
14. Omega II Kleszczów 30 11 2 17 38 46 −8 35
15. LKS Wola Krzysztoporska (S) 30 4 6 20 22 64 −42 18 Spadek do klasy A
16. Polonia Gorzędów (S) 30 3 4 23 30 114 −84 13

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

Sezon 2007/2008

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. KS Paradyż (M) (A) 30 23 4 3 114 23 +91 73 Awans do IV ligi
2. Ceramika Opoczno (A) 30 22 5 3 76 19 +57 71
3. Zjednoczeni Bełchatów 30 22 4 4 87 28 +59 70 Baraże o IV ligę
4. Świt Kamieńsk 30 19 4 7 51 33 +18 61
5. LKS Mierzyn 30 14 6 10 52 38 +14 48
6. GUKS Gorzkowice 30 14 4 12 48 34 +14 46
7. Włókniarz Moszczenica 30 14 4 12 58 54 +4 46
8. LKS Wola Krzysztoporska 30 13 6 11 48 45 +3 45
9. Lechia Tomaszów Mazowiecki 30 12 5 13 52 52 0 41
10. Skalnik Sulejów 30 11 6 13 36 41 −5 39
11. Omega II Kleszczów 30 9 6 15 42 54 −12 33
12. Astoria Szczerców 30 9 4 17 43 63 −20 31
13. KS Opoczno-Gorzałków 30 7 3 20 34 84 −50 24
14. Polonia Gorzędów 30 7 3 20 47 106 −59 24
15. LKS Żarnów (S) 30 3 4 23 34 91 −57 13 Spadek do klasy A
16. Błysk Aleksandrów (S) 30 6 2 22 22 79 −57 20 Drużyna wycofana

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
* Błysk Aleksandrów wycofał się po rundzie jesiennej.

  • Zjednoczeni Bełchatów przegrali baraże uzupełniające do IV ligi, grupy łódzkiej.

Sezon 2006/2007

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Włókniarz Zelów (M) (A) 26 18 5 3 64 24 +40 59 Awans do IV ligi
2. LKS Mierzyn 26 16 7 3 52 18 +34 55
3. Błysk Aleksandrów 26 17 3 6 66 24 +42 54
4. Lechia Tomaszów Mazowiecki 26 16 4 6 72 33 +39 52
5. Zjednoczeni Bełchatów 26 13 6 7 43 27 +16 45
6. Skalnik Sulejów 26 12 9 5 39 26 +13 45
7. GUKS Gorzkowice 26 11 7 8 40 38 +2 40
8. Włókniarz Moszczenica 26 9 6 11 53 54 −1 33
9. Świt Kamieńsk 26 9 4 13 36 52 −16 31
10. LKS Wola Krzysztoporska 26 7 6 13 25 35 −10 27
11. Omega II Kleszczów 26 7 5 14 38 47 −9 26
12. LKS Żarnów 26 6 3 17 38 67 −29 21
13. Sparta Ostrów (S) 26 6 1 19 33 86 −53 19 Spadek do klasy A
14. LKS Czarnocin (S) 26 1 2 23 7 75 −68 5

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

Sezon 2005/2006

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Pilica Przedbórz (M) (A) 26 21 4 1 75 10 +65 67 Awans do IV ligi
2. Skalnik Sulejów 26 18 6 2 64 18 +46 60
3. Błysk Aleksandrów 26 15 3 8 47 27 +20 48
4. Omega II Kleszczów 26 14 2 10 59 51 +8 44
5. GUKS Gorzkowice 26 12 4 10 47 34 +13 40
6. Lechia Tomaszów Mazowiecki 26 11 4 11 50 43 +7 37
7. LKS Czarnocin 26 11 4 11 36 46 −10 37
8. LKS Wola Krzysztoporska 26 10 7 9 29 34 −5 37
9. Włókniarz Zelów 26 9 5 12 36 42 −6 32
10. LKS Mierzyn 26 8 8 10 27 30 −3 32
11. LKS Żarnów 26 9 5 12 42 45 −3 32
12. KS Mniszków (S) 26 8 3 15 23 49 −26 27 Spadek do klasy A
13. Szczerbiec Wolbórz (S) 26 5 6 15 18 47 −29 21
14. Warta Pławno (S) 26 0 1 25 16 93 −77 1

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

Sezon 2004/2005

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Stal Niewiadów (M) (A) 26 22 1 3 79 19 +60 67 Awans do IV ligi
2. GKS II Bełchatów 26 15 6 5 54 28 +26 51
3. Skalnik Sulejów 26 13 7 6 48 29 +19 46
4. Pilica Przedbórz 26 12 7 7 40 30 +10 43
5. Błysk Aleksandrów 26 12 6 8 50 35 +15 42
6. Szczerbiec Wolbórz 26 11 5 10 46 37 +9 38
7. LKS Wola Krzysztoporska 26 11 5 10 40 42 −2 38
8. KS Mniszków 26 10 5 11 37 50 −13 35
9. Włókniarz Zelów 26 9 5 12 41 37 +4 32
10. LKS Mierzyn 26 8 4 14 33 57 −24 28
11. Warta Pławno 26 7 7 12 33 41 −8 28
12. LKS Czarnocin 26 7 4 15 34 72 −38 25
13. Włókniarz Moszczenica (S) 26 4 7 15 29 51 −22 19 Spadek do klasy A
14. RKS II Radomsko (S) 26 5 3 18 24 60 −36 18 Drużyna wycofana

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
* RKS II Radomsko wycofał się po rundzie jesiennej.

  • GKS II Bełchatów zajął miejsce LKS-u Gomunice który wycofał się przed sezonem z IV ligi, grupy łódzkiej.

Sezon 2003/2004

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Concordia Piotrków Trybunalski (M) (A) 26 23 2 1 106 17 +89 71 Awans do IV ligi
2. Pilica Przedbórz 26 20 5 1 56 19 +37 65
3. Stal Niewiadów 26 15 6 5 58 40 +18 51
4. Włókniarz Moszczenica 26 14 3 9 56 39 +17 45
5. Skalnik Sulejów 25 12 4 9 47 41 +6 40
6. LKS Mierzyn 26 10 6 10 38 44 −6 36
7. Warta Pławno 25 10 5 10 43 37 +6 35
8. LKS Wola Krzysztoporska 26 10 4 12 48 53 −5 34
9. Szczerbiec Wolbórz 26 8 7 11 44 51 −7 31
10. Start Niechcice (S) 26 8 6 12 35 46 −11 30 Spadek do klasy A
11. Lechia Tomaszów Mazowiecki (S) 26 8 3 15 45 52 −7 27
12. Polonia Rokiciny (S) 26 8 3 15 31 55 −24 27
13. Alma Grocholice (S) 26 2 4 20 17 87 −70 10
14. VIS Gidle (S) 26 1 6 19 12 55 −43 9

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

Sezon 2002/2003

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Omega Kleszczów (M) (A) 26 17 5 4 58 18 +40 56 Awans do IV ligi
2. Pilica Przedbórz 26 16 4 6 44 44 0 52
3. Concordia Piotrków Trybunalski 26 15 4 7 69 28 +41 49
4. Szczerbiec Wolbórz 26 14 5 7 47 30 +17 47
5. Stal Niewiadów 26 14 3 9 46 39 +7 45
6. Lechia Tomaszów Mazowiecki 26 12 7 7 60 37 +23 43
7. LKS Wola Krzysztoporska 26 11 3 12 45 41 +4 36
8. LKS Mierzyn 26 8 9 9 42 41 +1 33
9. Skalnik Sulejów 26 8 7 11 38 41 −3 31
10. Start Niechcice 26 8 6 12 38 50 −12 30
11. Włókniarz Moszczenica 26 6 9 11 35 45 −10 27
12. Czarni Rozprza (S) 26 7 6 13 38 52 −14 27 Spadek do klasy A
13. Włókniarz Zelów (S) 26 7 5 14 31 42 −11 26
14. Sęp Czarnocin (S) 26 0 5 21 17 100 −83 5

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

online payday loans no credit check instant approval, torby ozdobne, ortodoncja katowice

Social

Menu