Witaj

  • Ulubionia cyfra: 2

guaranteed personal loan, online payday loans no credit check

Klasa okręgowa (grupa chełmska)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Klasa okręgowa
(grupa chełmska)
Państwo  Polska
Organizator rozgrywek Chełmski Okręgowy Związek Piłki Nożnej (ChOZPN)
Data założenia 1976
Rozgrywki
Liczba drużyn 14
Wyższy poziom ligowy IV liga
lubelska
Niższy poziom ligowy A-klasa
chełmska
Puchary: Puchar Polski
Zwycięzcy
Obecny zwycięzca Kłos Chełm
Strona internetowa

Klasa okręgowa (grupa chełmska) – jedna z czterech na terenie województwa lubelskiego klas okręgowych, stanowiąca pośredni szczebel rozgrywkowy między IV ligą, a klasą A. Stanowi tzw. VI ligę w rozgrywkach krajowych.

Zmagania w jej ramach toczą się cyklicznie systemem kołowym. Zwycięzcy grupy uzyskują awans do IV ligi polskiej grupy lubelskiej, zaś najsłabsze zespoły relegowane są do klasy A. Organizatorem rozgrywek jest Chełmski Okręgowy Związek Piłki Nożnej (ChOZPN).

Zespoły piłkarskie pochodzą z powiatów: chełmskiego, krasnostawskiego, włodawskiego oraz miasta Chełm.

Ostatni zwycięzcy

Zwycięzcy tej ligi w ostatnich kilku latach (awans do IV ligi):

Sezon 2016/2017

Poz. Klub M Pkt. Mecze Bramki
zwy. rem. por. zdob. stra.
1 Granica Dorohusk 26 '
2 Hetman Żółkiewka 26 '
3 Start Krasnystaw 26 '
4 Sparta Rejowiec Fabryczny 26 '
5 Frassati Fajsławice 26 '
6 Eko Różanka 26 '
7 Ruch Izibca 26 '
8 Unia Białopole 26 '
9 Ogniwo Wierzbica 26 '
10 Unia Rejowiec 26 '
11 Spółdzielca Siedliszcze 26 '
12 Tatran Kraśniczyn 26 '
13 Brat Siennica Nadolna 26 '
14 Vitrum Wola Uhruska 26 '
Legenda:
awans
spadek
  • źródło: [1] oraz prasa regionalna.
  • 1. miejsce awans do IV ligi, grupy lubelskiej.
  • 14. miejsce spadek do klasy A.

Sezon 2015/2016

Poz. Klub M Pkt. Mecze Bramki
zwy. rem. por. zdob. stra.
1 Kłos Chełm 26 72 23 3 0 77 14
2 Start Krasnystaw 26 57 17 6 3 81 32
3 Sparta Rejowiec Fabryczny 26 52 15 7 4 60 33
4 Frassati Fajsławice 26 50 15 5 6 53 35
5 Eko Różanka 26 50 16 2 8 75 45
6 Ruch Izibca 26 38 11 5 10 63 56
7 Unia Białopole 26 35 10 5 11 63 58
8 Ogniwo Wierzbica 26 34 10 4 12 40 50
9 Unia Rejowiec 26 28 8 4 14 48 63
10 Spółdzielca Siedliszcze 26 25 7 4 15 28 58
11 Tatran Kraśniczyn 26 24 6 6 14 36 61
12 Brat Siennica Nadolna 26 18 4 6 16 34 67
13 Sawena Sawin 26 17 4 5 17 31 71
14 GKS Pławanice/Kamień 26 14 4 2 20 30 76
Legenda:
awans
spadek
  • źródło: [2] oraz prasa regionalna.
  • Kłos Chełm awansował do IV ligi, grupy lubelskiej.
  • GKS Pławanice/Kamień i Sawena Sawin spadły do klasy A.

Sezon 2014/2015

Poz. Klub M Pkt. Mecze Bramki
zwy. rem. por. zdob. stra.
1 Granica Dorohusk 26 62 20 2 4 65 19
2 Start Krasnystaw 26 62 19 5 2 91 25
3 Kłos Chełm 26 58 18 4 4 69 26
4 Unia Rejowiec 26 40 11 7 8 44 37
5 Sparta Rejowiec Fabryczny 26 38 11 5 10 43 59
6 Brat Siennica Nadolna 26 36 10 6 10 49 48
7 Sawena Sawin 26 36 11 3 12 35 51
8 Ogniwo Wierzbica 26 35 11 2 13 44 46
9 Ruch Izibca 26 30 9 3 14 28 49
10 Frassati Fajsławice 26 27 8 3 15 67 70
11 Tatran Kraśniczyn 26 27 8 3 15 38 70
12 Unia Białopole 26 23 7 2 17 37 63
13 GKS Pławanice/Kamień 26 23 5 8 13 36 55
14 Hutnik Ruda-Huta 26 20 5 5 16 37 65
Legenda:
awans
spadek
  • źródło: [3] oraz prasa regionalna.
  • Granica Dorohusk awansowała do IV ligi, grupy lubelskiej.
  • Hutnik Ruda-Huta spadł do klasy A.

Sezon 2013/2014

Poz. Klub M Pkt. Mecze Bramki
zwy. rem. por. zdob. stra.
1 Włodawianka Włodawa 26 64 20 4 2 112 37
2 Start Krasnystaw 26 60 19 3 4 91 24
3 Granica Dorohusk 26 52 16 4 6 105 30
4 Kłos Chełm 26 51 16 3 7 69 39
5 Ogniwo Wierzbica 26 46 14 4 8 60 47
6 Unia Białopole 26 44 13 5 8 75 41
7 Unia Rejowiec 26 43 13 4 9 55 56
8 Frassati Fajsławice 26 36 10 6 10 73 68
9 Brat Siennica Nadolna 26 34 11 1 14 68 70
10 Hutnik Ruda-Huta 26 26 8 2 16 38 68
11 GKS Pławanice/Kamień 26 24 7 3 16 51 82
12 Ruch Izibca 26 23 6 5 15 41 80
13 Spółdzielca Siedliszcze 26 18 5 3 18 46 124
14 Vojsławia Wojsławice 26 1 0 1 25 23 141
Legenda:
awans
spadek
  • źródło: [4] oraz prasa regionalna.
  • Włodawianka Włodawa awansowała do IV ligi, grupy lubelskiej.
  • Vojsławia Wojsławice i Spółdzielca Siedliszcze spadły do klasy A.

Sezon 2012/2013

Poz. Klub M Pkt. Mecze Bramki
zwy. rem. por. zdob. stra.
1 Hetman Żółkiewka 26 60 20 0 6 105 42
2 Granica Dorohusk 26 56 18 2 6 77 27
3 Brat Siennica Nadolna 26 53 17 2 7 64 51
4 Start Krasnystaw 26 53 16 5 5 82 36
5 Ogniwo Wierzbica 26 50 15 5 6 78 43
6 Kłos Chełm 26 45 13 6 7 64 36
7 Ruch Izbica 26 41 13 2 11 48 53
8 Unia Rejowiec 26 36 11 3 12 52 64
9 GKS Pławanice/Kamień 26 35 10 5 11 72 82
10 Frassati Fajsławice 26 30 9 3 14 58 72
11 Unia Białopole 26 26 8 2 16 56 93
12 Hutnik Ruda-Huta 26 17 5 2 19 30 78
13 Tatran Kraśniczyn 26 16 4 4 18 38 70
14 Vitrum Wola Uhruska 26 7 2 1 23 22 99
Legenda:
awans
spadek
  • źródło: [5] oraz prasa regionalna.
  • Hetman Żółkiewka awansował do IV ligi, grupy lubelskiej.
  • Tatran Kraśniczyn i Vitrum Wola Uhruska spadły do klasy A.

Sezon 2011/2012

Poz. Klub M Pkt. Mecze Bramki
zwy. rem. por. zdob. stra.
1 Victoria Żmudź 28 63 20 3 5 93 51
2 Hetman Żółkiewka 28 58 19 1 8 100 44
3 Granica Dorohusk 28 55 16 7 5 78 48
4 Brat Siennica Nadolna 28 55 17 4 7 82 44
5 Ogniwo Wierzbica 28 53 16 5 7 86 53
6 Frassati Fajsławice 28 47 14 5 9 80 57
7 Tatran Kraśniczyn 28 42 13 3 12 60 59
8 GKS Pławanice/Kamień 28 42 12 6 10 74 58
9 Kłos Chełm 28 39 11 6 11 51 53
10 Unia Białopole 28 32 9 5 14 46 56
11 Chełmianka II Chełm 28 31 8 7 13 54 91
12 Vitrum Wola Uhruska 28 31 9 4 15 35 58
13 Ruch Izbica 28 29 8 5 15 41 57
14 Agros Suchawa 28 13 4 1 23 26 97
15 Start II Krasnystaw 28 8 2 2 24 15 95
Legenda:
awans
spadek
rozwiązane
  • źródło: [6] oraz prasa regionalna.
  • Victoria Żmudź awansowała do IV ligi, grupy lubelskiej.
  • Chełmianka II Chełm po zakończeniu sezonu nie przystąpiła do rozgrywek chełmskiej klasy okręgowej w sezonie 2012/2013 (drużyna została rozwiązana), w związku z tym, w klasie okręgowej utrzymał się Ruch Izbica jako najwyżej sklasyfikowany spadkowicz.
  • Agros Suchawa spadł do klasy A.
  • Start II Krasnystaw po zakończeniu sezonu nie przystąpił do rozgrywek chełmskiej klasy A w sezonie 2012/2013 (drużyna została rozwiązana).

Sezon 2010/2011

Poz. Klub M Pkt. Mecze Bramki
zwy. rem. por. zdob. stra.
1 Ogniwo Wierzbica 26 56 18 2 6 78 39
2 GKS Pławanice/Kamień 26 53 16 5 5 80 38
3 Brat Siennica Nadolna 26 51 15 6 5 48 28
4 Hetman Żółkiewka 26 44 13 5 8 70 38
5 Frassati Fajsławice 26 41 12 5 9 53 46
6 Vitrum Wola Uhruska 26 40 11 7 8 37 44
7 Granica Dorohusk 26 40 12 4 10 46 32
8 Tatran Kraśniczyn 26 36 9 9 8 40 51
9 Ruch Izbica 26 31 9 4 13 39 45
10 Kłos Chełm 26 31 9 4 13 45 46
11 Start II Krasnystaw 26 28 8 4 14 38 47
12 Unia Białopole 26 24 7 3 16 37 65
13 Agros Suchawa 26 21 7 0 19 30 70
14 Sawena Sawin 26 19 5 4 17 35 87
Legenda:
spadek
  • źródło: [7] oraz prasa regionalna.
  • Po zakończeniu sezonu z gry w IV lidze zrezygnował mistrz chełmskiej klasy okręgowej Ogniwo Wierzbica oraz wicemistrz GKS Pławanice/Kamień. W związku z tym ChOZPN powiększył ligę w sezonie 2011/12 do 15 drużyn.
  • Sawena Sawin spadła do klasy A.

Sezon 2009/2010

Poz. Klub M Pkt. Mecze Bramki
zwy. rem. por. zdob. stra.
1 Włodawianka Włodawa 26 67 22 1 3 114 38
2 Brat Siennica Nadolna 26 51 16 3 7 79 51
3 Ogniwo Wierzbica 26 50 15 5 6 75 49
4 Granica Dorohusk 26 44 12 8 6 56 40
5 GKS Pławanice/Kamień 26 44 14 2 10 67 49
6 Ruch Izbica 26 41 11 8 7 43 39
7 Agros Suchawa 26 38 11 5 10 52 44
8 Kłos Chełm 26 36 10 6 10 59 48
9 Frassati Fajsławice 26 34 10 4 12 51 53
10 Vitrum Wola Uhruska 26 30 8 6 12 34 45
11 Unia Białopole 26 23 5 8 13 36 69
12 Tatran Kraśniczyn 26 19 5 4 17 44 77
13 Hutnik Ruda-Huta 26 18 4 6 16 20 66
14 Unia Rejowiec 26 17 5 2 19 34 96
Legenda:
awans
baraże
spadek
  • źródło: [8] oraz prasa regionalna.
  • Włodawianka Włodawa awansowała do IV ligi, grupy lubelskiej.
  • Hutnik Ruda-Huta przegrał swój mecz barażowy i spadł do klasy A.
  • Unia Rejowiec spadła do klasy A.

Sezon 2008/2009

Od sezonu 2008/2009 klasa okręgowa stanowi szósty szczebel w hierarchii rozgrywek piłkarskich w Polsce.

Poz. Klub M Pkt. Mecze Bramki
zwy. rem. por. zdob. stra.
1 Hetman Żółkiewka 26 60 18 6 2 90 25
2 Brat Siennica Nadolna 26 51 16 3 7 64 38
3 Ogniwo Wierzbica 26 49 15 4 7 64 40
4 Vitrum Wola Uhruska 26 48 14 6 6 64 32
5 Kłos Chełm 26 47 15 2 9 56 40
6 Granica Dorohusk 26 44 13 5 8 47 37
7 Frassati Fajsławice 26 42 13 3 10 59 51
8 Ruch Izbica 26 36 10 6 10 62 41
9 Agros Suchawa 26 33 9 6 11 42 40
10 GKS Pławanice/Kamień 26 29 8 5 13 34 58
11 Unia Białopole 26 26 8 2 16 37 66
12 Unia Rejowiec 26 22 7 1 18 42 84
13 Sawena Sawin 26 17 5 2 19 39 89
14 Vojsławia Wojsławice 26 16 5 1 20 39 98
Legenda:
awans
baraże
spadek
  • źródło: [9] oraz prasa regionalna.
  • Hetman Żółkiewka awansował do IV ligi, grupy lubelskiej.
  • Sawena Sawin przegrała swój mecz barażowy i spadła do klasy A.
  • Vojsławia Wojsławice spadła do klasy A.

Sezon 2007/2008

Poz. Klub M Pkt. Mecze Bramki
zwy. rem. por. zdob. stra.
1 Włodawianka Włodawa 26 66 21 3 2 91 27
2 Hetman Żółkiewka 26 63 20 3 3 109 33
3 Vitrum Wola Uhruska 26 51 15 6 5 72 27
4 Brat Siennica Nadolna 26 41 12 5 9 55 48
5 GKS Pławanice/Kamień 26 39 12 3 11 64 63
6 Unia Białopole 26 38 11 5 10 58 59
7 Kłos Chełm 26 37 11 4 11 66 51
8 Agros Suchawa 26 37 11 4 11 56 52
9 Frassati Fajsławice 26 37 12 1 13 67 78
10 Ogniwo Wierzbica 26 37 11 4 11 69 65
11 Ruch Izbica 26 27 7 6 13 43 66
12 Vojsławia Wojsławice 26 24 6 6 14 55 85
13 Sawena Sawin 26 13 4 1 21 32 112
14 Spółdzielca Siedliszcze 26 9 2 3 21 29 100
Legenda:
awans
baraże o awans
baraże o utrzymanie
spadek
  • źródło: [10] oraz prasa regionalna.
  • Włodawianka Włodawa awansowała do IV ligi, grupy lubelskiej.
  • Hetman Żółkiewka przegrał swój mecz barażowy i pozostał w klasie okręgowej.
  • Sawena Sawin wygrała swój mecz barażowy i pozostała w klasie okręgowej.
  • Spółdzielca Siedliszcze spadł do klasy A.

Sezon 2006/2007

Poz. Klub M Pkt. Mecze Bramki
zwy. rem. por. zdob. stra.
1 Sparta Rejowiec Fabryczny 26 66 21 3 2 108 27
2 Hetman Żółkiewka 26 60 19 3 4 69 33
3 Włodawianka Włodawa 26 54 17 3 6 77 35
4 Brat Siennica Nadolna 26 48 15 3 8 79 54
5 Sawena Sawin 26 44 14 2 10 71 76
6 Ruch Izbica 26 41 13 2 11 68 59
7 Ogniwo Wierzbica 26 37 10 7 9 46 40
8 Unia Białopole 26 37 12 1 13 56 59
9 GKS Pławanice/Kamień 26 35 11 2 13 71 72
10 Vitrum Wola Uhruska 26 29 8 5 13 35 43
11 Spółdzielca Siedliszcze 26 27 8 3 15 54 83
12 Frassati Fajsławice 26 22 7 1 18 64 100
13 Vojsławia Wojsławice 26 22 6 4 16 39 66
14 Hutnik Dubeczno 26 3 0 3 23 21 111
Legenda:
awans
baraże o utrzymanie
rozwiązana
  • źródło: [11] oraz prasa regionalna.
  • Sparta Rejowiec Fabryczny awansowała do IV ligi, grupy lubelskiej.
  • Vojsławia Wojsławice wygrała swój mecz barażowy i pozostała w klasie okręgowej.
  • Hutnik Dubeczno po zakończeniu sezonu nie przystąpił do rozgrywek chełmskiej klasy A w sezonie 2007/2008 (drużyna została rozwiązana na 1. sezon, a ponownie została zgłoszona do rozgrywek chełmskiej klasy A od sezonu 2008/2009).

Sezon 2005/2006

Poz. Klub M Pkt. Mecze Bramki
zwy. rem. por. zdob. stra.
1 Start Krasnystaw 26 66 21 3 2 106 20
2 Sparta Rejowiec Fabryczny 26 52 16 4 6 67 33
3 Brat Siennica Nadolna 26 52 16 4 6 48 31
4 Unia Białopole 26 43 12 7 7 55 38
5 GKS Pławanice/Kamień 26 39 11 6 9 57 52
6 Ogniwo Wierzbica 26 39 11 6 9 54 45
7 Spółdzielca Siedliszcze 26 35 10 5 11 51 52
8 Vitrum Wola Uhruska 26 35 10 5 11 27 41
9 Ruch Izbica 26 34 9 7 10 40 49
10 Vojsławia Wojsławice 26 34 9 7 10 53 54
11 Hutnik Dubeczno 26 28 8 4 14 34 62
12 Hetman Żółkiewka 26 26 6 8 12 29 49
13 Kłos Chełm 26 17 5 2 19 31 69
14 Hutnik Ruda-Huta 26 10 2 4 20 13 70
Legenda:
awans
spadek
  • źródło: [12] oraz prasa regionalna.
  • Start Krasnystaw awansował do IV ligi, grupy lubelskiej.
  • Kłos Chełm i Hutnik Ruda-Huta spadły do klasy A.

Sezon 2004/2005

Poz. Klub M Pkt. Mecze Bramki
zwy. rem. por. zdob. stra.
1 Włodawianka Włodawa 26 76 25 1 0 112 16
2 Start Krasnystaw 26 65 21 2 3 86 32
3 Unia Białopole 26 59 19 2 5 89 26
4 Sparta Rejowiec Fabryczny 26 51 16 3 7 48 32
5 Hetman Żółkiewka 26 38 11 5 10 34 41
6 Ruch Izbica 26 35 9 8 9 45 38
7 Ogniwo Wierzbica 26 31 9 4 13 43 50
8 Spółdzielca Siedliszcze 26 30 9 3 14 39 54
9 GKS Pławanice/Kamień 26 26 7 5 14 55 78
10 Hutnik Ruda-Huta 26 26 8 2 16 31 53
11 Kłos Chełm 26 23 7 2 17 34 64
12 Hutnik Dubeczno 26 21 6 3 17 41 67
13 Vitrum Wola Uhruska 26 21 6 3 17 26 58
14 Granica Dorohusk 26 20 5 5 16 28 102
Legenda:
awans
baraże o utrzymanie
spadek
  • źródło: [13] oraz prasa regionalna.
  • Włodawianka Włodawa awansowała do IV ligi, grupy lubelskiej.
  • Vitrum Wola Uhruska wygrał swój mecz barażowy i pozostał w klasie okręgowej.
  • Granica Dorohusk spadła do klasy A.

Sezon 2003/2004

Poz. Klub M Pkt. Mecze Bramki
zwy. rem. por. zdob. stra.
1 Chełmianka Chełm 26 70 23 1 2 87 24
2 Sparta Rejowiec Fabryczny 26 58 18 4 4 45 19
3 Włodawianka Włodawa 26 57 17 6 3 92 29
4 Ogniwo Wierzbica 26 57 18 3 5 60 24
5 Hetman Żółkiewka 26 42 13 3 10 70 57
6 Spółdzielca Siedliszcze 26 36 11 3 12 48 42
7 Vitrum Wola Uhruska 26 35 11 2 13 41 47
8 Unia Białopole 26 32 9 5 12 42 54
9 Hutnik Ruda-Huta 26 31 8 7 11 28 38
10 Kłos Chełm 26 28 8 4 14 43 61
11 Ruch Izbica 26 27 8 3 15 31 47
12 GKS Pławanice/Kamień 26 22 7 1 18 38 73
13 Frassati Fajsławice 26 17 4 5 17 22 65
14 Unia Rejowiec 26 9 2 3 21 27 94
Legenda:
baraże o awans
spadek
  • źródło: [14] oraz prasa regionalna.
  • Przed startem rozgrywek Płomień/Włodawianka Włodawa zmienił nazwę klubu na Włodawianka Włodawa.
  • Chełmianka Chełm wygrała swoje mecze barażowe i awansowała do IV ligi, grupy lubelskiej.
  • Frassati Fajsławice i Unia Rejowiec spadły do klasy A.

Sezon 2002/2003

Poz. Klub M Pkt. Mecze Bramki
zwy. rem. por. zdob. stra.
1 Start Krasnystaw 28 68 22 2 4 118 23
2 Płomień/Włodawianka Włodawa 28 62 20 2 6 84 33
3 Ogniwo Wierzbica 28 59 19 2 7 70 34
4 Hetman Żółkiewka 28 51 15 6 7 64 36
5 Kłos Chełm 28 47 14 5 9 61 39
6 Unia Białopole 28 46 14 4 10 49 45
7 Vitrum Wola Uhruska 28 39 10 9 9 50 58
8 Spółdzielca Siedliszcze 28 36 11 3 14 52 64
9 Sparta Rejowiec Fabryczny 28 36 8 12 8 42 50
10 GKS Pławanice/Kamień 28 36 11 3 14 80 89
11 Hutnik Ruda-Huta 28 35 11 2 15 48 63
12 Ruch Izbica 28 29 8 5 15 37 56
13 Unia Rejowiec 28 23 6 5 17 38 76
14 Sawena Sawin 28 21 6 3 19 44 91
15 Astra Leśniowice 28 9 2 3 23 30 110
16 Chełmianka II Chełm 0 0 0 0 0 0 0
Legenda:
awans
spadek
wycofana
  • źródło: [15] oraz prasa regionalna.
  • Start Krasnystaw awansował do IV ligi, grupy lubelskiej.
  • Sawena Sawin i Astra Leśniowice spadły do klasy A.
  • Chełmianka II Chełm po rundzie jesiennej wycofała się z rozgrywek (drużyna została rozwiązana), a jej wyniki zostały anulowane.
  • Od sezonu 2003/04 w chełmskiej klasie okręgowej występować będzie 14 drużyn.

Sezon 2001/2002

Poz. Klub M Pkt. Mecze Bramki
zwy. rem. por. zdob. stra.
1 Granica Dorohusk 28 80 228 19
2 Start Krasnystaw 28 60 95 31
3 Płomień/Włodawianka Włodawa 28 60 87 36
4 Kłos Chełm 28 57 59 28
5 Ogniwo Wierzbica 28 54 67 47
6 Sawena Sawin 28 46 75 49
7 Vitrum Wola Uhruska 28 43 53 70
8 Sparta Rejowiec Fabryczny 28 38 45 39
9 Chełmianka II Chełm 28 33 64 78
10 Unia Rejowiec 28 25 51 110
11 Spółdzielca Siedliszcze 28 23 65 101
12 GKS Pławanice/Kamień 28 23 58 104
13 Astra Leśniowice 28 22 44 104
14 Hutnik Ruda-Huta 28 19 55 109
15 Zryw Gorzków 28 13 31 124
Legenda:
awans
spadek
  • źródło: prasa regionalna.
  • Przed startem rozgrywek Płomień Różanka i Włodawianka Włodawa połączyły się tworząc klub Płomień/Włodawianka Włodawa, w związku z tym w sezonie 2001/02 w chełmskiej klasie okręgowej występować będzie 15 drużyn.
  • Granica Dorohusk awansowała do IV ligi, grupy lubelskiej.
  • Zryw Gorzków spadł do klasy A.

Sezon 2000/2001

Poz. Klub M Pkt. Mecze Bramki
zwy. rem. por. zdob. stra.
1 ChKS Chełm 30 87 29 0 1 148 15
2 Granica Dorohusk 30 82 27 1 2 162 29
3 Ogniwo Wierzbica 30 61 19 4 7 86 43
4 Włodawianka Włodawa 30 56 16 8 6 70 40
5 Kłos Chełm 30 54 17 3 10 82 43
6 Hutnik Ruda-Huta 30 50 16 2 12 57 72
7 Astra Leśniowice 30 39 11 6 13 53 72
8 Sawena Sawin 30 38 11 5 14 58 77
9 Płomień Różanka 30 37 10 7 13 63 75
10 GKS Pławanice/Kamień 30 34 9 7 14 64 85
11 Sparta Rejowiec Fabryczny 30 33 8 9 13 37 43
12 Vitrum Wola Uhruska 30 31 9 4 17 45 83
13 Unia Rejowiec 30 26 7 5 18 53 96
14 Spółdzielca Siedliszcze 30 20 5 5 20 44 139
15 Vojsławia Wojsławice 30 18 4 6 20 45 103
16 Tatran Kraśniczyn 30 16 4 4 22 44 96
Legenda:
awans
spadek
  • źródło: [16] oraz prasa regionalna.
  • Przed startem rozgrywek Kłos Okszów zmienił nazwę klubu na Kłos Chełm.
  • ChKS Chełm awansował do IV ligi, grupy lubelskiej.
  • Vojsławia Wojsławice i Tatran Kraśniczyn spadły do klasy A.

Sezon 1999/2000

Poz. Klub M Pkt. Mecze Bramki
zwy. rem. por. zdob. stra.
1 Start Krasnystaw 28 77 25 2 1 97 19
2 ChKS Chełm 28 75 25 0 3 114 24
3 Vitrum Wola Uhruska 28 53 16 5 7 79 44
4 Hutnik Ruda-Huta 28 49 14 7 7 60 45
5 Kłos Okszów 28 47 14 5 9 72 32
6 Włodawianka Włodawa 28 46 14 4 10 68 42
7 Astra Leśniowice 28 41 13 2 13 59 59
8 Ogniwo Wierzbica 28 40 13 1 14 63 65
9 GKS Pławanice/Kamień 28 38 12 2 14 74 74
10 Spółdzielca Siedliszcze 28 33 10 3 15 50 95
11 Sawena Sawin 28 32 9 5 14 42 59
12 Vojsławia Wojsławice 28 28 8 4 16 46 71
13 Unia Rejowiec 28 26 8 2 18 62 86
14 Brat Siennica Nadolna 28 16 4 4 20 43 109
15 Błękit Cyców 28 6 2 0 26 25 130
16 Kresovia Włodawa 0 0 0 0 0 0 0
Legenda:
awans
spadek
wycofana
  • źródło: [17] oraz prasa regionalna.
  • Przed startem rozgrywek Granica Chełm (spadkowicz z IV ligi) zmienił nazwę klubu na ChKS Chełm (Chełmski Klub Sportowy), a GLKS Sawin zmienił nazwę na Sawena Sawin.
  • Start Krasnystaw awansował do IV ligi, grupy lubelskiej.
  • Brat Siennica Nadolna i Błękit Cyców spadły do klasy A.
  • Kresovia Włodawa po rundzie jesiennej wycofała się z rozgrywek (drużyna została rozwiązana), a jej wyniki zostały anulowane.

Sezon 1998/1999

Poz. Klub M Pkt. Mecze Bramki
zwy. rem. por. zdob. stra.
1 Granica Dorohusk 26 72 24 0 2 109 16
2 Włodawianka Włodawa 26 59 19 2 5 59 25
3 Kłos Okszów 26 57 17 6 3 67 23
4 Start Krasnystaw 26 55 18 1 7 87 39
5 Vitrum Wola Uhruska 26 41 12 5 9 69 44
6 Hutnik Ruda-Huta 26 35 10 5 11 45 51
7 Kresovia Włodawa 26 31 9 4 13 42 55
8 Ogniwo Wierzbica 26 29 8 5 13 53 78
9 GKS Pławanice/Kamień 26 28 8 4 14 47 79
10 Brat Siennica Nadolna 26 27 7 6 13 38 56
11 Vojsławia Wojsławice 26 27 8 3 15 50 78
12 Astra Leśniowice 26 26 8 2 16 44 74
13 GLKS Sawin 26 24 6 6 14 57 65
14 Tatran Kraśniczyn 26 10 3 1 22 31 115
Legenda:
awans
baraże o utrzymanie
spadek
  • źródło: [18] oraz prasa regionalna.
  • Granica Dorohusk awansowała do IV ligi, grupy Chełm-Kielce-Tarnobrzeg-Zamość.
  • GLKS Sawin wygrał swój mecz barażowy i pozostał w klasie okręgowej.
  • Tatran Kraśniczyn spadł do klasy A.
  • Od sezonu 1999/00 w chełmskiej klasie okręgowej występować będzie 16 drużyn.
http://kinderbueno.biz.pl/sport-i-turystyka/sklep-internetowy-sprzet-do-kitesurfingu/, torby ozdobne, ortodoncja katowice

Social

Menu