Witaj

  • Ulubionia cyfra: 5

http://aranzacjewnetrz.net.pl, http://digtel.pl/aranzacja/bardzo-istotne-bywa-to-aby-mial-on-dobra-jakosc/

Klasa okręgowa (grupa łódzka)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Klasa okręgowa
(grupa łódzka)
Państwo  Polska
Organizator rozgrywek Łódzki Związek Piłki Nożnej
Rozgrywki
Liczba drużyn 16
Wyższy poziom ligowy IV liga
łódzka
Niższy poziom ligowy A-klasa
łódzka I
łódzka II
łódzka III
Puchary: Puchar Polski
Zwycięzcy
Obecny zwycięzca Boruta Zgierz
Strona internetowa

Klasa okręgowa (grupa łódzka) – jedna z czterech na terenie województwa łódzkiego klas okręgowych, stanowiąca pośredni szczebel rozgrywkowy między IV ligą, a klasą A. Stanowi tzw. VI ligę w rozgrywkach krajowych.

Zmagania w jej ramach toczą się cyklicznie systemem kołowym. Zwycięzcy grupy uzyskują awans do IV ligi polskiej grupy łódzka, zaś najsłabsze zespoły relegowane są do klasy A. Organizatorem rozgrywek jest Łódzki Związek Piłki Nożnej .

Zespoły piłkarskie pochodzą z powiatów: brzezińskiego, kutnowskiego, łęczyckiego, łódzkiego wschodni, pabianickiego, poddębickiego, zgierskiego oraz miasta Łódź.

Ostatni zwycięzcy

Zwycięzcy tej ligi w ostatnich kilku latach (awans do IV ligi):

Od sezonu 2008/2009 klasa okręgowa stanowi szósty szczebel w hierarchii rozgrywek piłkarskich w Polsce.


Sezon 2017/2018

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Zawisza Rzgów 0 0 0 0 0 0 0 0 Awans do IV ligi
2. Andrespolia Wiśniowa Góra 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Stal Głowno 0 0 0 0 0 0 0 0
4. PTC Pabianice 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Sokół II Aleksandrów Łódzki 0 0 0 0 0 0 0 0
6. UKS SMS Łódź 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Górnik Łęczyca 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Orzeł Parzęczew 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Włókniarz Pabianice 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Włókniarz Konstantynów Łódzki 0 0 0 0 0 0 0 0
11. LKS Rosanów 0 0 0 0 0 0 0 0
12. GKS Bedlno 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Termy Uniejów 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Widzew II Łódź 0 0 0 0 0 0 0 0
15. ŁKS II Łódź 0 0 0 0 0 0 0 0 Spadek do klasy A
16. LKS Sarnów 0 0 0 0 0 0 0 0

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

Sezon 2016/2017

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Boruta Zgierz (M) (A) 30 23 5 2 97 27 +70 74 Awans do IV ligi
2. Stal Głowno 30 20 4 6 85 40 +45 64
3. PTC Pabianice 30 16 7 7 72 46 +26 55
4. Sokół II Aleksandrów Łódzki 30 15 4 11 55 53 +2 49
5. UKS SMS Łódź 30 15 3 12 77 49 +28 48
6. Górnik Łęczyca 30 12 11 7 62 45 +17 47
7. Orzeł Parzęczew 30 14 5 11 72 62 +10 47
8. Włókniarz Pabianice 30 12 9 9 50 35 +15 45
9. Włókniarz Konstantynów Łódzki 30 12 7 11 51 55 −4 43
10. LKS Rosanów 30 11 5 14 48 47 +1 38
11. GKS Bedlno 30 11 5 14 48 54 −6 38
12. Termy Uniejów 30 9 7 14 58 80 −22 34
13. Start Brzeziny (S) 30 9 5 16 40 67 −27 32 Spadek do klasy A
14. GLKS Dłutów (S) 30 7 7 16 40 77 −37 28
15. Zawisza II Rzgów (S) 30 6 6 18 35 74 −39 24
16. Polonia Andrzejów (S) 30 1 4 25 21 100 −79 7 Drużyna wycofana

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
* Polonia Andrzejów wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

Sezon 2015/2016

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. KS Kutno (M) (A) 30 23 4 3 107 36 +71 73 Awans do IV ligi
2. Orzeł Parzęczew 30 19 4 7 127 45 +82 61
3. GLKS Dłutów 30 19 4 7 63 43 +20 61
4. Termy Uniejów 30 17 1 12 78 46 +32 52
5. Górnik Łęczyca 30 14 10 6 58 35 +23 52
6. Sokół II Aleksandrów Łódzki 30 14 5 11 66 44 +22 47
7. PTC Pabianice 30 12 6 12 64 67 −3 42
8. Włókniarz Pabianice 30 12 4 14 50 73 −23 40
9. Zawisza II Rzgów 30 11 7 12 43 51 −8 40
10. Włókniarz Konstantynów Łódzki 30 11 5 14 45 70 −25 38
11. Start Brzeziny 30 11 4 15 41 66 −25 37
12. MKS 2000 Tuszyn (S) 30 9 8 13 42 52 −10 35 Spadek do klasy A
13. LZS Justynów (S) 30 10 3 17 43 61 −18 33
14. KKS Koluszki (S) 30 7 3 20 39 81 −42 24
15. Ostrowia Ostrowy (S) 30 7 3 20 46 89 −43 24
16. Start Łódź (S) 30 7 3 20 45 98 −53 24

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

Sezon 2014/2015

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Andrespolia Wiśniowa Góra (M) (A) 30 24 2 4 86 30 +56 74 Awans do IV ligi
2. Stal Głowno (A) 30 23 4 3 106 53 +53 73 Baraże o IV ligę
3. Włókniarz Pabianice 30 21 6 3 84 29 +55 69
4. Orzeł Parzęczew 30 21 5 4 98 52 +46 68
5. Termy Uniejów 30 12 8 10 66 64 +2 44
6. PTC Pabianice 30 12 6 12 60 64 −4 42
7. KKS Koluszki 30 9 9 12 56 61 −5 36
8. Włókniarz Konstantynów Łódzki 30 10 5 15 60 74 −14 35
9. GLKS Dłutów 30 10 5 15 57 66 −9 35
10. Start Brzeziny 30 10 4 16 59 63 −4 34
11. Sokół II Aleksandrów Łódzki 30 10 3 17 54 68 −14 33
12. Ostrowia Ostrowy 30 9 6 15 34 69 −35 33
13. LZS Justynów 30 9 5 16 54 78 −24 32
14. Zawisza II Rzgów 30 9 4 17 48 65 −17 31
15. Zjednoczeni II Stryków (S) 30 7 5 18 49 79 −30 26 Spadek do klasy A
16. Polonia Andrzejów (S) 30 5 1 24 34 90 −56 16

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
* Stal Głowno wygrała baraże uzupełniające do IV ligi, grupy łódzkiej.

Sezon 2013/2014

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. LKS Rosanów (M) (A) 30 20 7 3 72 31 +41 67 Awans do IV ligi
2. Orzeł Parzęczew 30 16 4 10 74 55 +19 52
3. Stal Głowno 30 14 4 12 70 64 +6 46
4. PTC Pabianice 30 13 7 10 64 57 +7 46
5. Zawisza II Rzgów 30 12 9 9 53 52 +1 45
6. Termy Uniejów 30 12 8 10 71 46 +25 44
7. Włókniarz Konstantynów Łódzki 30 12 8 10 59 49 +10 44
8. Andrespolia Wiśniowa Góra 30 10 12 8 51 46 +5 42
9. Sokół II Aleksandrów Łódzki 30 12 6 12 51 42 +9 42
10. LZS Justynów 30 10 8 12 66 57 +9 38
11. Polonia Andrzejów 30 11 5 14 37 55 −18 38
12. KKS Koluszki 30 11 5 14 56 66 −10 38
13. GLKS Dłutów 30 11 5 14 54 69 −15 38
14. Pogoń Rogów (S) 30 10 5 15 31 51 −20 35 Spadek do klasy A
15. LKS Różyca (S) 30 8 5 17 37 63 −26 29
16. Krośniewianka Krośniewice (S) 30 7 4 19 40 83 −43 25

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

Sezon 2012/2013

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Ner Poddębice (M) (A) 30 18 4 8 57 50 +7 58 Awans do IV ligi
2. Start Brzeziny 30 15 10 5 58 31 +27 55
3. Stal Głowno 30 16 6 8 69 51 +18 54
4. Andrespolia Wiśniowa Góra 30 16 3 11 52 44 +8 51
5. LKS Rosanów 30 15 5 10 53 42 +11 50
6. Sokół II/Victoria Rąbień 30 14 5 11 55 48 +7 47
7. KKS Koluszki 30 12 11 7 60 44 +16 47
8. Orzeł Parzęczew 30 14 5 11 71 51 +20 47
9. Termy Uniejów 30 13 4 13 64 58 +6 43
10. PTC Pabianice 30 11 6 13 45 55 −10 39
11. Zawisza II Rzgów 30 10 8 12 60 56 +4 38
12. Pogoń Rogów 30 11 5 14 50 59 −9 38
13. Polonia Andrzejów 30 10 3 17 38 51 −13 33
14. LKS Różyca 30 7 5 18 31 62 −31 26
15. GLKS Dłutów 30 7 3 20 36 63 −27 24
16. MKS II Kutno (S) 30 8 3 19 34 68 −34 27 Drużyna wycofana

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
* MKS II Kutno wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

Sezon 2011/2012

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Górnik Łęczyca (M) (A) 30 25 2 3 80 33 +47 77 Awans do IV ligi
2. MKS II Kutno 30 19 3 8 72 46 +26 60
3. MGLKS Uniejów/Ostrowsko 30 19 1 10 76 44 +32 58
4. KKS Koluszki 30 16 1 13 46 47 −1 49
5. Victoria Rąbień 30 14 4 12 57 65 −8 46
6. PTC Pabianice 30 12 8 10 52 50 +2 44
7. Stal Głowno 30 13 4 13 57 45 +12 43
8. AZS WSEZ/Kolejarz Łódź (S) 30 12 5 13 42 47 −5 41 Drużyna wycofana
9. Pogoń Rogów 30 11 5 14 51 54 −3 38
10. Orzeł Parzęczew 30 10 6 14 48 53 −5 36
11. Andrespolia Wiśniowa Góra 30 10 5 15 50 61 −11 35
12. Polonia Andrzejów 30 10 5 15 47 53 −6 35
13. GLKS Dłutów 30 10 4 16 37 59 −22 34
14. Sokół II Aleksandrów Łódzki 30 9 5 16 38 56 −18 32
15. LKS Gałkówek (S) 30 8 7 15 35 52 −17 31 Drużyna wycofana
16. LKS Różyca 30 6 7 17 37 60 −23 25

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
* Victoria Rąbień i Sokół II Aleksandrów Łódzki połączyły się po zakończeniu rozgrywek.

  • LKS Gałkówek wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymał się LKS Różyca.
  • AZS WSEZ/Kolejarz Łódź wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym o zwolnione miejsce rozegrano baraż uzupełniający.

Sezon 2010/2011

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Włókniarz Pabianice (M) (A) 34 27 6 1 89 22 +67 87 Awans do IV ligi
2. Górnik Łęczyca 34 22 6 6 93 41 +52 72
3. MKS II Kutno 34 17 7 10 65 51 +14 58
4. Orzeł Parzęczew 34 16 8 10 63 46 +17 56
5. Stal Głowno 34 17 4 13 68 46 +22 55
6. LKS Różyca 34 15 7 12 46 48 −2 52
7. Polonia Andrzejów 34 14 6 14 61 62 −1 48
8. LKS Gałkówek 34 13 8 13 50 46 +4 47
9. KKS Koluszki 34 11 12 11 33 34 −1 45
10. Victoria Rąbień 34 13 5 16 59 60 −1 44
11. PTC Pabianice 34 13 4 17 45 47 −2 43
12. Pogoń Rogów 34 13 4 17 43 55 −12 43
13. Sokół II Aleksandrów Łódzki 34 11 9 14 35 45 −10 42
14. AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 34 12 5 17 45 61 −16 41
15. GKS Bedlno (S) 34 12 4 18 63 79 −16 40 Spadek do klasy A
16. Start Brzeziny (S) 34 10 6 18 41 77 −36 36
17. Krośniewianka Krośniewice (S) 34 6 10 18 30 61 −31 28
18. MKS 2000 Tuszyn (S) 34 5 7 22 35 83 −48 22

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
* Spadkowicz z IV ligi Łódzki KS II wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymał się Sokół II Aleksandrów Łódzki.

  • W związku z wycofaniem z III ligi Ceramiki Opoczno dodatkowo utrzymał się AZS WSEZ/Kolejarz Łódź.

Sezon 2009/2010

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Włókniarz Zgierz (M) (A) 34 24 6 4 118 38 +80 78 Awans do IV ligi
2. PTC Pabianice 34 22 4 8 88 35 +53 70
3. Start Brzeziny 34 21 2 11 83 54 +29 65
4. LKS Różyca 34 18 10 6 68 40 +28 64
5. Górnik Łęczyca 34 19 6 9 95 44 +51 63
6. MKS II Kutno 34 18 8 8 94 54 +40 62
7. Włókniarz Pabianice 34 19 3 12 64 49 +15 60
8. KKS Koluszki 34 16 9 9 64 50 +14 57
9. Stal Głowno 34 17 4 13 86 57 +29 55
10. Orzeł Parzęczew 34 16 5 13 61 51 +10 53
11. GKS Bedlno 34 15 2 17 65 79 −14 47
12. TUR Ozorków (S) 34 13 6 15 53 66 −13 45 Drużyna wycofana
13. MKS 2000 Tuszyn 34 10 3 21 48 94 −46 33
14. Sokół II Aleksandrów Łódzki 34 8 8 18 44 73 −29 32
15. LKS Gałkówek 34 9 3 22 44 73 −29 30
16. Pogoń Rogów 34 8 3 23 40 107 −67 27
17. Start Łódź (S) 34 6 4 24 63 121 −58 22 Drużyna wycofana
18. Burza Pawlikowice (S) 34 2 4 28 28 121 −93 10 Spadek do klasy A

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
* TUR Ozorków wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymała się Pogoń Rogów.

  • Start Łódź wycofał się po zakończeniu rozgrywek.

Sezon 2008/2009

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Widzew II Łódź (M) (A) 36 27 7 2 148 31 +117 88 Awans do IV ligi
2. Start Brzeziny 36 24 5 7 85 51 +34 77
3. Górnik Łęczyca 36 22 3 11 87 54 +33 69
4. Stal Głowno 36 18 6 12 63 47 +16 60
5. Włókniarz Pabianice 36 17 6 13 73 59 +14 57
6. TUR Ozorków 36 16 6 14 58 54 +4 54
7. LKS Różyca 36 16 5 15 70 68 +2 53
8. Sokół II Aleksandrów Łódzki 36 16 5 15 67 79 −12 53
9. PTC Pabianice 36 14 9 13 50 53 −3 51
10. MKS II Kutno 36 15 5 16 72 71 +1 50
11. LKS Gałkówek 36 14 6 16 55 79 −24 48
12. MKS 2000 Tuszyn 36 13 9 14 87 81 +6 48
13. KKS Koluszki 36 14 6 16 54 53 +1 48
14. Pogoń Rogów 36 12 11 13 64 70 −6 47
15. Start Łódź 36 12 5 19 67 83 −16 41
16. LKS Rosanów (S) 36 10 7 19 64 81 −17 37 Spadek do klasy A
17. GLKS Dłutów (S) 36 9 8 19 56 91 −35 35
18. Krośniewianka Krośniewice (S) 36 7 7 22 70 125 −55 28
19. Ner Poddębice (S) 36 5 6 25 44 104 −60 21

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

Sezon 2007/2008

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Zawisza Rzgów (M) (A) 34 29 3 2 106 24 +82 90 Awans do IV ligi
2. Kolejarz Łódź (A) 34 24 4 6 94 36 +58 76
3. Widzew II Łódź 34 23 5 6 125 35 +90 74 Baraże o IV ligę
4. PTC Pabianice 34 22 5 7 73 37 +36 71
5. Start Brzeziny 34 22 5 7 87 47 +40 71
6. Włókniarz Pabianice 34 18 9 7 77 43 +34 63
7. TUR Ozorków 34 15 5 14 71 62 +9 50
8. Start Łódź 34 15 5 14 63 74 −11 50
9. Ner Poddębice 34 12 7 15 55 67 −12 43
10. MKS II Kutno 34 12 5 17 60 64 −4 41
11. LKS Różyca 34 11 4 19 52 79 −27 37
12. MKS 2000 Tuszyn 34 9 8 17 49 77 −28 35
13. Sokół II Aleksandrów Łódzki 34 9 7 18 47 68 −21 34
14. LKS Rosanów 34 8 8 18 33 77 −44 32
15. Orzeł Łódź (S) 34 9 3 22 52 71 −19 30 Spadek do klasy A
16. Polonia Andrzejów (S) 34 8 6 20 41 81 −40 30
17. Malina Piątek (S) 34 6 5 23 36 121 −85 23
18. Włókniarz II Konstantynów Łódzki (S) 34 6 2 26 34 92 −58 20

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
* UKS SMS Łódź przeniósł się do rozgrywek III ligi. Jego miejsce zajął Widzew II Łódź.

  • Widzew II Łódź przegrał baraże uzupełniające do IV ligi, grupy łódzkiej.

Sezon 2006/2007

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. MKS Kutno (M) (A) 30 24 4 2 89 29 +60 76 Awans do IV ligi
2. Zawisza Rzgów 30 24 4 2 81 13 +68 76
3. Start Brzeziny 30 20 3 7 67 31 +36 63
4. Kolejarz Łódź 30 17 6 7 74 29 +45 57
5. UKS SMS Łódź 30 13 6 11 60 56 +4 45
6. Sokół II Aleksandrów Łódzki 30 12 6 12 44 52 −8 42
7. LKS Rosanów 30 12 5 13 45 50 −5 41
8. Start Łódź 30 11 5 14 40 44 −4 38
9. LKS Różyca 30 10 8 12 57 64 −7 38
10. Ner Poddębice 30 10 6 14 37 54 −17 36
11. MKS 2000 Tuszyn 30 11 2 17 56 76 −20 35
12. PTC Pabianice 30 9 6 15 48 60 −12 33
13. Orzeł Łódź 30 7 9 14 35 57 −22 30
14. Malina Piątek 30 7 7 16 36 55 −19 28
15. GKS Ksawerów (S) 30 6 8 16 40 58 −18 26 Spadek do klasy A
16. GKS Bedlno (S) 30 4 1 25 27 108 −81 13

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
* W związku z wycofaniem LZS Justynów w lidze utrzymał się Orzeł Łódź.

  • HAS Wartkowice połączył się z Górnikiem II Łęczyca i występuje pod tą drugą nazwą. Później wycofał się z rozgrywek, a jego miejsce zajął LKS Rosanów.

Sezon 2005/2006

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Zjednoczeni Stryków (M) (A) 34 25 8 1 112 45 +67 83 Awans do IV ligi
2. Start Brzeziny 34 25 5 4 106 16 +90 80
3. Zawisza Rzgów 34 22 7 5 77 35 +42 73
4. MKS Kutno 34 22 4 8 103 49 +54 70
5. Kolejarz Łódź 34 20 4 10 89 40 +49 64
6. LZS Justynów (S) 34 20 3 11 58 49 +9 63 Drużyna wycofana
7. UKS SMS Łódź 34 17 10 7 84 44 +40 61
8. HAS Wartkowice 34 17 7 10 70 46 +24 58
9. LKS Różyca 34 15 5 14 63 57 +6 50
10. PTC Pabianice 34 14 3 17 58 58 0 45
11. GKS Ksawerów 34 13 5 16 61 73 −12 44
12. Ner Poddębice 34 12 5 17 47 75 −28 41
13. Malina Piątek 34 8 6 20 35 64 −29 30
14. Orzeł Łódź 34 8 3 23 45 86 −41 27
15. LKS Rosanów (S) 34 6 8 20 42 88 −46 26 Spadek do klasy A
16. MGLKS Uniejów/Ostrowsko (S) 34 5 7 22 34 104 −70 22
17. Stal II Głowno (S) 34 6 2 26 45 130 −85 20
18. Orzeł II Parzęczew (S) 34 3 4 27 33 103 −70 13

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
* Po przesunięciu do IV ligi Startu Łódź i Orła Parzęczew zwolnione przez te zespoły miejsca zajęły Orzeł Łódź (miał spaść) i Orzeł II Parzęczew.

Sezon 2004/2005

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. KKS Koluszki (M) (A) 34 24 7 3 92 30 +62 79 Awans do IV ligi
2. Start Łódź 34 23 5 6 83 43 +40 74
3. Start Brzeziny 34 23 4 7 79 37 +42 73
4. UKS SMS Łódź 34 22 4 8 102 42 +60 70
5. Zawisza Rzgów 34 20 5 9 80 46 +34 65
6. LKS Różyca 34 19 7 8 68 39 +29 64
7. Zjednoczeni Stryków 34 17 5 12 56 46 +10 56
8. Ner Poddębice 34 15 6 13 58 54 +4 51
9. PTC Pabianice 34 14 4 16 59 63 −4 46
10. Orzeł Parzęczew 34 13 5 16 61 65 −4 44
11. MKS Kutno 34 13 4 17 61 68 −7 43
12. Stal II Głowno 34 11 7 16 56 61 −5 40
13. LKS Rosanów 34 11 6 17 48 67 −19 39
14. LZS Justynów 34 9 8 17 49 59 −10 35
15. HAS Wartkowice 34 9 7 18 40 66 −26 34
16. MGLKS Uniejów/Ostrowsko 34 8 6 20 52 82 −30 30
17. Orzeł Łódź 34 4 5 25 35 86 −51 17
18. Sparta Dobrzelin (S) 34 2 3 29 28 153 −125 9 Spadek do klasy A

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
* Baszta Uniejów połączyła się z LKS Ostrowsko tworząc MGLKS Uniejów/Ostrowsko.

  • Orzeł Łódź ostatecznie pozostał w lidze.

Sezon 2003/2004

Grupa I

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Włókniarz Pabianice (M) (A) 26 22 3 1 84 20 +64 69 Awans do IV ligi
2. KKS Koluszki 26 20 3 3 79 26 +53 63
3. LKS Różyca 26 16 4 6 65 34 +31 52
4. PTC Pabianice 26 15 4 7 70 41 +29 49
5. Zawisza Rzgów 26 13 5 8 48 36 +12 44
6. Start Brzeziny 26 10 6 10 34 41 −7 36
7. LZS Justynów 26 10 5 11 42 49 −7 35
8. Pogoń Rogów 26 9 5 12 25 49 −24 32
9. Orzeł Łódź 26 10 1 15 57 74 −17 31
10. Włókniarz II Konstantynów Łódzki (S) 26 9 1 16 47 63 −16 28 Spadek do klasy A
11. Polonia Andrzejów (S) 26 6 7 13 38 49 −11 25
12. MKS 2000 Tuszyn (S) 26 8 1 17 25 57 −32 25
13. LKS Gałkówek (S) 26 5 3 18 35 67 −32 18
14. Burza Pawlikowice (S) 26 3 4 19 35 78 −43 13

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

Grupa II

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Zjednoczeni Stryków (M) 24 18 4 2 78 25 +53 58 Baraże o IV ligę
2. Start Łódź 24 18 4 2 90 22 +68 58
3. Orzeł Parzęczew 24 17 4 3 66 29 +37 55
4. MKS Kutno 24 14 4 6 83 37 +46 46
5. UKS SMS Łódź 24 14 2 8 87 40 +47 44
6. Ner Poddębice 24 10 5 9 45 40 +5 35
7. Stal II Głowno 24 9 6 9 43 36 +7 33
8. Sparta Dobrzelin 24 7 7 10 45 74 −29 28
9. HAS Wartkowice (S) 24 8 2 14 43 57 −14 26 Spadek do klasy A
10. LKS Głogowa (S) 24 6 3 15 45 66 −21 21
11. Ostrowia Ostrowy (S) 24 6 1 17 29 85 −56 19
12. LKS Ostrowsko (S) 24 4 1 19 26 97 −71 13
13. Elta Łódź (S) 24 2 3 19 19 91 −72 9

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
* ChKS Łódź wycofał się po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

Sezon 2002/2003

Grupa I

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Włókniarz Pabianice (M) 26 20 4 2 86 18 +68 64 Baraże o IV ligę
2. KKS Koluszki 26 19 2 5 74 28 +46 59
3. Zjednoczeni Stryków 26 16 4 6 62 39 +23 52
4. Polonia Andrzejów 26 13 2 11 34 40 −6 41
5. MKS 2000 Tuszyn 26 12 4 10 52 46 +6 40
6. PTC Pabianice 26 9 9 8 38 29 +9 36
7. Stal II Głowno 26 10 5 11 51 45 +6 35
8. Pogoń Rogów 26 9 7 10 26 40 −14 34
9. LZS Justynów 26 8 6 12 37 55 −18 30
10. LKS Gałkówek 26 8 6 12 40 49 −9 30
11. Zawisza Rzgów 26 7 7 12 38 47 −9 28
12. LKS Różyca 26 6 5 15 26 47 −21 23
13. LZS Dłutów (S) 26 4 7 15 25 76 −51 19 Spadek do klasy A
14. GKS Ksawerów (S) 26 4 6 16 31 61 −30 18

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

Grupa II

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. MKP Zgierz (M) (A) 26 25 0 1 119 23 +96 75 Awans do IV ligi
2. MKS Kutno 26 19 2 5 77 34 +43 59
3. Orzeł Parzęczew 26 16 3 7 70 42 +28 51
4. Ner Poddębice 26 13 6 7 51 34 +17 45
5. UKS SMS Łódź 26 14 2 10 55 34 +21 44
6. Sparta Dobrzelin 26 11 4 11 67 65 +2 37
7. Włókniarz II Konstantynów Łódzki 26 11 3 12 47 57 −10 36
8. LKS Głogowa 26 9 6 11 41 51 −10 33
9. Ostrowia Ostrowy 26 8 4 14 38 63 −25 28
10. Elta Łódź 26 8 3 15 50 76 −26 27
11. HAS Wartkowice 26 8 2 16 38 67 −29 26
12. LKS Ostrowsko 26 6 5 15 39 69 −30 23
13. Witonianka Witonia (S) 26 5 4 17 35 79 −44 19 Spadek do klasy A
14. Start II Łódź (S) 26 5 4 17 22 55 −33 19

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

http://fornaldesign.pl/skup-zlomu-stargard/, torby ozdobne, ortodoncja katowice

Social

Menu